dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 lis 2012, 21:49

no niby wiem ale jakos taki marudny wciaz jest od 4 m-cy i juz mam czasami dosc
ja cie doskonale rozumiem...jeszcze z miesiąc i bedzie lżej...zobaczysz... :-) . U nas jest ciut lepiej niż przedtem...bo sam sie przemieszcza i interesuje sie wszystkim. Choć ma jeszcze swoje widzimisie...gdy tylko znikam z pola widzenie to od razu biegnie za mną z płaczem...gdy gotuje podciąga sie do góry i stoi za mną marudząc...śpi mało...w domu 15-30 minut...na spacerze do godzinki czasu...już tylko raz dziennie. W nocy koszmar...przebudza sie non stop. Wiec nie jesteś sama :ico_oczko: . Pomyśl sobie ze ja już drugi raz przechodze taką musztrę! :ico_oczko:
No Martyska ma na wszystko widac czas lacznie z wyjsciem z brzucha :-D
ona lubi być w centrum uwagi :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 lis 2012, 21:57

Dzwoneczek - wstyd sie przyznac ale ja sie tylko tym pocieszam caly czas,ze i Ty to przechodzisz....wiem-swinia jestem :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 lis 2012, 22:12

Dzwoneczek - wstyd sie przyznac ale ja sie tylko tym pocieszam caly czas,ze i Ty to przechodzisz....wiem-swinia jestem :)
hehe :ico_smiechbig: dobre...no jakoś trzeba to przetrwać...dobrze ze chociaż masz mnie...hihi...bo gorzej jak u mnie to chyba nie moze być... :-P :-P :-P

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 lis 2012, 22:21

Dzwoneczku to nie tak że bank ma obowiązek wypłacić emeryturę po śmierci jeżeli tata miał płacone z dołu to tak a jeśli z góry czyli zmarł przed wysłaniem wiadomości do zusu o zgonie taty to zus mozę żądać od banku zwrotu emerytury i wtedy zus wypłaca pogrzebowe , drugi przypadek gdy nie ma osób upoważnionych do konta a umiera posiadacz konta i rodzina zazwyczaj żona przychodzi wypłacic pieniądze z aktem zgonu bank wypłaca na podstawie orginału faktury koszty pogrzebu ( za kwiaty , wieńce , odzież itp) a jak nie ma f-ry to sprawa w sądzie o spatkobranie .


ja tak na szybko co u nas Ulka dalej zabkuje w nocy kiepsko śpi , nie raczkuje ale turla sie po całej podłodze zaczyna mówić mama :)

pozdrawiam was

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 lis 2012, 22:34

asiu dzięki za wytłumaczenie..jutro znow jedziemy do zusu..i zobaczymy co oni nam na tą sytuację odpowiedzą... :ico_noniewiem: . A w jakiej wytuacji jest odroczenie kredytu...bo moj tata miał jeszcze płacic az do maja.?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 lis 2012, 23:58

hmmm Dzwoncu - Ty to sie mozesz zawsze pocieszyc tym,ze masz łobuza ale za to zdrowego i dorodnego synusia,a nawet dwoch :)))

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 lis 2012, 11:02

dzwoneczku powiem ci tak. moj brat tez mial kredyt ale platny do 2015 roku po 600zl w pko i mama musiala wyciagac papiery od lekarza ktory swierdzil zgon teraz one w waszym przypadku powinny byc w urzedzie statystycznym bo w ciagu 30 dni urzad stanu cywilnego powinnien tam wyslac. i jesli kredyt byl ubezpieczony i tata niepolelnil samobojstwa to powinni go umozyc a jesli nie beda chcieli tego zrobic to trzeba zalozyc sprawe ze nie chce sie spadku i wtym przypadku nie dostatniecie emerytury i bedziecie musieli oddac wszystko co jest taty.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 lis 2012, 11:06

asiu dzięki za wytłumaczenie..jutro znow jedziemy do zusu..i zobaczymy co oni nam na tą sytuację odpowiedzą... :ico_noniewiem: . A w jakiej wytuacji jest odroczenie kredytu...bo moj tata miał jeszcze płacic az do maja.?
na 13 ide do pracy dowiem sie od kolegów bo ja w kredytach nie siedzę i wieczorkiem napiszę :)


U nas nocka z nowu do kitu ludzie kiedy to sie skończy Ulka drze sie nie płacze tylko drze jęczy rzuca smoczkiem cuda na kiju wyprawia w nocy a jak ją zlekcewaze czyli nie dam cyca to sie potrafi rozbudzić i gadac i koniec ze spaniem :ico_zly: dziś jej chyba na noc czopek podam bo nie mam już sił :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 lis 2012, 21:20

asiab - u nas nocki ostatnio podobne...dzis byl spiacy od 17-stej,powinien zasnac,a on przy cycku jakies cuda wyczynial,dalam mu sztuczne mleko,bo myslalam,ze moze po tym zapaleniu u mnie nie ma ale nie chcial,ostatecznie darl sie do 19.30,wykapalam go,dalam drugiego cycka i padl wreszcie :ico_zly:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 lis 2012, 22:19

witam

dzieki wiśnia...raczej kredyt nie był ubezpieczony...wiec trzeba bedzie go płacić.... :-/ . no cóż...zus jednak napisał pismo do banku o zwrot pieniedzy...a czemu wtedy inaczej nas poinformowali??? Nie wiem...najważniejsze ze pieniądze mama dostanie...
dzis byl spiacy od 17-stej,powinien zasnac,a on przy cycku jakies cuda wyczynial,
o to na bank zeby...moj tak też sie zachowywał gdy zaczynały zeby wychodzić.
Ulka drze sie nie płacze
totak jak moj Patryś :ico_olaboga: :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość