Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 sty 2008, 11:51

a ja dziś jadę z Torą do weterynarza, ale dopiero po 11 więc mam czas na kawkę i kawałek Waszego torcika :-D

U mnie wszystko dobrze, póki co przykre sytuacje mnie omijają.
Wczoraj tez poszłam późno spac, po 24. Siedziałam nad projektem i straciłam całkowicie poczucie czasu. Chyba trochę przegięłam, bo jak kładłam się spac, to mnie brzuszek pobolewał (chyba za długo siedziałam w jednej pozycji), goopia ze mnie baba :ico_puknij: , już opierdziel od m. dostałam :ico_wstydzioch:
A rano pospałoby się, ale m. się zbierał do pracy i trochę zamieszania przy tym robił, a poza tym głód nie dał (bo ja jak głodna, to od razu mnie mdli) więc trzeba było wstac :-) A poza tym dzidzia sie odezwała i konkretnie, tak ze 4 kopniaczki chyba, normalnie jak połozyłam rękę na brzuchu to czułam wyraźnie :-) , niezłe to było :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 sty 2008, 11:52

spinka, akurat moja praca to relaks przy ganianiu za Milanem , 2 godziny odpoczynku, bo zbieram jajka z taśmy i układam a wtedy mąż spędza czas sam na sam z Milanem

Nie spóźnia mi sie suwaczek on tylko zmienia się bliżej południa, pewnie niedługo się znieni na 19 tydzień i nowe zdjęcie dzidzi bedzie

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

15 sty 2008, 11:53

hejka :)
w krakowie dzis pieknie slonce swieci (chociaz temperatura 0) wiec uciekam na spacer z kolezanka i jej synkiem.
I szczekutnika wezme niech sie wybiega bo przez ta moja ciaze i niechodzenie to przytyl jak kluska :ico_haha_01: moze tyje za mnie :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 sty 2008, 11:54

NOWA, no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kopniaki dzidzi, mnie kopie najmocniej o 20 a potem o 24

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 sty 2008, 11:56

spinka pisze:
A może na poprawę humoru opiszesz swój wczorajszy wieczór :-D



Hii, przykro mi, że Cię rozczarowałam, ale mój wczorańszy wieczór nie był za ciekawy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 sty 2008, 11:56

Dziewczyny a ja nóg do góry nie mogę podnieść, np jak leżę, bo jak mi się naprężają mięśnie brzucha to mnie boli, jakby Mała ułożyła się nisko i ją uciskało a ona mnie. No i mnie j się rusza a ja tak to uwielbiam, a może nie czuję wszystkich ruchów, jak jest ułożona nóżkami do środka?

Nowa no to miałaś bardzo przyjemne zakończenie dnia, takie kopniaczki to teraz najmilsza rzecz na świecie.

Siunia no to będę obserwowała Twój suwaczek, bo lubię dzidzie podglądać na nim i zawsze sobie myślę, że moja troszeczkę większa od Twojej :ico_oczko:

Tuska cześć, a jak tyć, to tyć na torcik zapraszam. Cieszę się że Tobie humorek dopisuje i życzę miłego spacerku, odezwij sie po!
Ostatnio zmieniony 15 sty 2008, 12:01 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 sty 2008, 11:59

siunia pisze:spinka, akurat moja praca to relaks przy ganianiu za Milanem , 2 godziny odpoczynku, bo zbieram jajka z taśmy i układam a wtedy mąż spędza czas sam na sam z Milanem



To fajnie, że masz okazję, żeby sobie dorobic, w łatwy jak piszesz sposób. Przy okazji faktycznie możesz odsapnąc, a i tatuś ma czas na kontakt z Milankiem. :-)

[ Dodano: 2008-01-15, 11:03 ]
Tuska to Ty jesteś z Krakowa, jakoś nie wiedziałam, to całkiem niedaleko od Rzeszowa :-) A ja uwielbiam Kraków, czuję do niego sentyment (jeździłam ponad rok na studia) i uwielbiam krakowskie kebaby.

Życzę przyjemnego spacerku

[ Dodano: 2008-01-15, 11:04 ]
spinka pisze:Nowa no to miałaś bardzo przyjemne zakończenie dnia, takie kopniaczki to teraz najmilsza rzecz na świecie.


Spinka kopniaczki to były dzisiaj :-D , myślę, że maleństwo też myslało o jedzonku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 sty 2008, 12:09

Oj znowu mi sie pomieszało, ale to normalka.

A mnie jeszcze dodatkowo wkurzył gość od naszej sypialni, miała być na Święta, a już połowa stycznie i nic. Dzwonimy dzisiaj do niego a on nam mówi żeby mu 1000 zł przywieźć i że jeszcze nie wie ile będą kosztowały, to sie we mnie zagotowało i powiedziałam do A. że zajadę do niego do pracy i taką mu awanturę zrobię, że szok. Już nie mam do niego cierpliwości, leci sobie gość w kulki że szok, a mnie nasze obecne łóżko już dobija. My na meble czekamy 2 miesiące a on kasę chce na już, ja powiedziałam ,że na kasę poczeka tyle ile my na meble :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 sty 2008, 12:15

Dziewczyny uciekam, :ico_papa:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 sty 2008, 12:16

Pa,pa,pa,pa,pa.....
Do zobaczenia później.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość