Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

11 kwie 2008, 10:38

olalateraz lider ma ponad 10tys głosów, a jeszcze wczoraj o 23 najwiecej to było chyba 6 tysiecy!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

11 kwie 2008, 10:57

anilewe77, no niezłe przewały odchodzą w tym konkursie, no nie? odwalają tych co skubią sobie głosik do głosika a takich co walą 10 000głosów w jeden dzień zostawiają.

a widziałam te dzieci w 'Mamo to ja' rzeczywiście nic ciekawego, niczym nie wyróżniające sie z tłumu dzieci.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 kwie 2008, 11:13

anilewe77, no, nie!!! Nie wierze co oni robią z tym konkursem pampersa!! Wczoraj Emilka z największa ilością glosów miała 6 tys, a dzis inne dziecko ma ponad 10 000 o co tu chodzi!!!????
Nie wiem czy sie uda choć zabawke wygrać uczciwie!! Same szwindle!!
zaliczka babka nie chciała zaliczki tylko podałam swój telefon i nazwisko i potwierdziłąm ze bedziemy na 100%. Kobieta bardzo fajna, starsza i bez problemu zarezewrowala domki bez zaliczki!! :-D
Aga Radzio no dosłownie mnie zaszokował, w tym wieku takie zachowanie i w sumie odwaga... W tym wieku to ja sie sama z domu bałam wyjść a on taki samodzielny!! No ale musicie go bardzo pilnowac, widać ze inteligencje emocjonalną ma bardzo rozwiniętą!!
kelly te konkursy to hcyba "psu na budę", bez sensu. JA chciałam cos powygrywać wysyłajac zdjęcia bartulka ale widze ze wszędzie nawet w świecie dzieci rzadzą dziwne reguły, to jest niesprawiedliwe!!!

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

11 kwie 2008, 11:23

Dzieci w konkursie też widziałam . rozumię że chcecie zdobyć nagrodę ale dla każdego rodzica jego dziecko jest najpiękniejsze.. Życzę szcześcia TIK - TAKowym Dzieciaczkom..
Chamskie to jest że kombinują

PSY My mamy AmericanStaffordshireTeriera ( Amstafa ) , jest tak wspaniałym psem że nie zamieniłabym go za nic w świecie . To 4 letnia suczka . Jak ją kupowałam to już wtedy myślałam o Dziecku , więc musiał to być pies ''opiekuńczy '' i wbrew pororom co niektórzy niedoświadczeni ludzie mówią o tej rasie - jest wspaniała;-) Julka tak super się z nią bawi..
Byliśmy oststnio na szkoleniu to każdy ja podziwial że tak daje się prowadzić takiemu rocznemu bąblowi;-)

julce wychodzą trójeczki , i widać że bardzo się męczy.Płacze bez powodu i zaczęła nawet ssać smoczek , choć ok 3 miesięcy nie miala go w buzi wcale..

Wczoraj udało nam się sprzedać nasz wózek za 1400zł i ciuszki za 1300zł :ico_brawa_01: bardzo się cieszę bo mogę coś Julci kupić . Myślę o wózeczku dla małej . Myslalam że julka jest za mała ale widzę że Amelka od Karolas fajnie sobie radzi , więc chyba dobry pomysł;-)

Szwagier przywiózł nam swój rower a Dziadek kupił fotelik , kosz it i będziemy śmigać z Julką rowerkiem ;-) Tylko muszę sobie przypomnieć jak to śię jeżdziło bo tyle lat za kierownicą że nie wiem jak się rower prowadzi;-)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 kwie 2008, 11:42

Tak ja obiecałam wklejam zdjęcia sukienki, na razie wiszącej, może tak nie prezentuje sie najlepiej... Ale jak już bede miec czas zeby sie przebrać to poproszę meża żeby mni e"cyknął" fotką!! :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tutaj butki bartulka, kupiłam mu ostatnio. Powiedzcie czy tak niska kostka może być?? W sumie w sklepie o tym nie pomyślałam... :ico_noniewiem:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 kwie 2008, 12:06

qunick,aga,malgosianasz maluch tez plakal w nocy ale nie wiem czy to nie przezmnie,bo troche zaczal marudzic bo mu sie katarek nazbieral a ja cyk do naszego lozka i frida mu wzielam troche a ten w ryk,ale 30min i bylo po sprawi,myslalam ze juz nie zasnie,tak sie bal tej fridy,biedaczek. No i zabki mu tez posmarowalam zelem.

kataledajkabardzo ładna ta sukienka,kolor switny,myśle ze bedziesz super w niej wygladac ale oczywiscie czekamy na fotki,bo wiadomo wieszak to nie ty :)
A butkimy tez nie mamy wysokich,ponoc to stary mit ze musza byc za kostke 1-2 palce,wystarczy jak jest usztywniony sam staw skokowy.My mamy takie
http://www.allegro.pl/item337861177_trz ... 08_23.html

[ Dodano: 2008-04-11, 12:07 ]
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 kwie 2008, 12:31

Wojtusiowi kupuję buty w CCC
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=343247361

katelajdka przy nim być czujnym 24 h to i za mało. Ale teraz na pewno będzie miał 200% kontroli. Musi byc trochę samodzielny bo my obydwoje pracujemy :ico_noniewiem: Świetlicę ma załatwioną tylko zostawał do tej pory 3 dni w tygodniu a teraz już cały tydzień mu zafunduje.
Sukienkę masz bombową, kolorek świetny :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 kwie 2008, 12:52

Hekkate buty w CCC dla dzieci nie są takie drogie a można fajne wybrać. Ja tam nie jestem maniaczką drogich butów byle by dziecku było wygodnie
Poza tym np. w Smyku kupują buty zwyczajne np w CCC i dorabiają tylko napis Cool Club i płaci się 100% więcej. Sama to sprawdziłam :ico_puknij:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 kwie 2008, 13:03

Hekkate ja czasem biorę wózek ze sobą ale Wojtuś i tak więcej sam spaceruje albo się huśta na huśtawce

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 kwie 2008, 13:07

Katelajdka świetna sukienka :ico_brawa_01: , ja mam podobny kolor, tylko że krój inny

Iwona butki jakie fajne, tak mi sie spodobaly, :ico_brawa_01:

MamaJulci no rzeczywiście fajną cene za ubranka wziełaś, ale chyba dużo ich było albo fajne firmówki, co?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości