Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 gru 2010, 11:29

Witam
Magda33, fajnie że dziś juz lepiej le swoją drogą to potrafie sobie wyobrazić jak tobie musi być przykro kiedy patrzysz na łzy Zosi a musisz iśc do pracy :ico_pocieszyciel: ale Zosieńka niedługo już tylko z uśmiechem będzie chodziła zobaczysz
mikusia1, - dobrze że robisz badania jak już będzie coś wiadomo o wynikach do daj znać
Kasia90, - no to 11 szykuje się moc atrakcji :ico_brawa_01: czekamy na zdjęcia z imprezy

U nas dziś w nocy taki mróz że mi parapet w pokoju zamarzł :ico_szoking: było - 11 a ja zostawiłam w dużym pokoju mikroprzewietrzanie a rano patrze a tu szklanka na parepecie brrr zimno
Uciekam do aukcji :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 gru 2010, 11:31

ale ze mnie sierota...poszłam zrobić sobie cappuccino i potłukłam swoj ulubiony kubek :ico_placzek: i cappuccino wysypałam na spodnie :ico_olaboga: nie mogłam tego zetrzeć i zmoczyłam dłoń, a kawa wtarła mi się w spodnie i na kolanie mam plamę :ico_noniewiem: wygladam jak półtora nieszczęścia...

mikusia trzymam kciuki za wyniki :-)

Kasia90 widzę, że Kinia ma już 8 zębolka - :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 11:38

czekamy na zdjęcia z imprezy
Na pewno wstawię! :)
widzę, że Kinia ma już 8 zębolka - :ico_brawa_01:
W sumie to już dawno, ale mam taki zapłon, że aż się za mną pali. :P Dlatego dopiero teraz zmieniłam. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 gru 2010, 13:14

witam

Kasia90, sto lat dla Kini i :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki

i dla wszystkich drepczących dzieciaczków wielkie :ico_brawa_01:

to chyba mój leniuszek zostanie na koniec z tym chodzeniem , bo wogóle go ie interesuje :ico_noniewiem:

dziewczyny czy wy wychodzicie z dzieciaczkami na dwór jak jest mróz około -15,
bo ja nie , ale tak się zastanawiam

wczoraj pojeździłam sobie nowym autkiem bo byłam w w-wie i muszę przyznać ,że fajnie się trzyma drogi mimo takiej aury :ico_oczko:

zakupiłam sobie nowe spodenki jeansowe rurki , w szoku byłam bo rozmiar 28 a zazwyczaj kupowałam 31 :ico_haha_02:
wygladam jak półtora nieszczęścia...
najgorsze to jak się żle czujemy sami ze sobą , ja też nie lubię jak się umorusam i musze tak chodzić :ico_oczko:
było - 11
to i tak dużonie było , bo u nas -16 , a rano jak P wstawał do pracy to do -20 dochodziło ,
ja też jak się obudziłam żeby Alę szykować do szkoły i zobaczyłąm -18 to stwierdziłam że na dwie godz ( bo jakieś skrócone lekcje miały być), to nie bardzo opłca się wstawać , więc wróciłam do lózka i Ali mówię że dziś ma wagary :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 gru 2010, 13:43

wychodzicie z dzieciaczkami na dwór jak jest mróz około -15,
ja nie mam wyjścia, muszę małą do żłobka zaprowadzić i odebrać. Rano to jeszcze nie jest źle, bo jedziemy autem, ale po południu zostaje nam spacer :ico_noniewiem: lub autobus, który jest tak zapchany o tej porze, że marne szanse żebym weszła do niego z wózkiem, ale dziś spróbuję, bo u nas odczuwalna temperatura dzisiaj -23 stopnie :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 14:03

sto lat dla Kini i :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki
:ico_sorki: dziękuję. :)
dziewczyny czy wy wychodzicie z dzieciaczkami na dwór jak jest mróz około -15,
Jeżeli jest ponad 10 na minusie to podobno nie wolno z takimi małymi dziećmi.
w szoku byłam bo rozmiar 28
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
muszę małą do żłobka zaprowadzić i odebrać
Tak owszem, ale ja np. mam na myśli spacery. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 gru 2010, 14:19

Tak owszem, ale ja np. mam na myśli spacery. :)
na spacer to sama bym nie wyszła przy takiej temperaturze, a co dopiero z dzieckiem :-D

jutro mamy szczepienie i jeszcze po odebraniu Zosi ze żłobka muszę pędzić do pediatry :ico_olaboga: a na jutro jakieś porządne opady śniegu zapowiadają, mam jednak nadzieję że na czas dojedziemy :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 15:08

Obrazek
Obrazek
Macie tu zdjęcia. No, ale nic szczególnego. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-01, 14:10 ]
Jeszcze na pierwszym zdjęciu "śpię". :-D :ico_noniewiem:
na spacer to sama bym nie wyszła przy takiej temperaturze, a co dopiero z dzieckiem :-D
A ja bym sie przeszła, bo Kinia jeszcze śniegu tak naprawdę nie widziała porządnie, ale za zimno jest. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 gru 2010, 15:18

Kasiu, wyglądasz rewelacyjnie :ico_brawa_01: serio, serio

Zosia jak zobaczyła śniego, to wydawała dźwięki zachwytu i zdziwienia :-D i dotykała rączką, ale później juz chyba za zimno jej było, bo mówiła: nie, jak chciałam jej dac śnieg do rączki :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 15:20

wyglądasz rewelacyjnie :ico_brawa_01: serio, serio
Dziekuje, ale uda mam wielkie i brzuch.

A Kinga raz się bawiła sniegiem, wczoraj rano. I w piątek wyjdziemy bo ja do szkoly musze.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość