Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 kwie 2011, 19:45

Fintifluszka, a zapalenia piersi bardzo współczuję :ico_pocieszyciel: Przechodziłam to przy Karolince :ico_olaboga: Żeby uchronić się przed szpitalem położna jak na wizytę przyszła to mi wymasowała pierś. Mleka poszło mnóstwo, ja się darłam gorzej niż przy porodzie ale po masażu pierś wyglądała jak flaczek :ico_szoking: i gorączka zaraz spadła ale nie życzę tego nikomu. Okropieństwo :ico_sorki:

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3 tydzień synka :-D
A nie możesz powiedzieć mężusiowi,żeby tak nie robił,bo nie możesz się przemęczać,a Cię to wkurza jak on tak bałagani !? Szkoda,żebyś znów miała problemy z tą raną jak już jest coraz lepiej... :ico_nienie: Lepiej zostaw ten bałagan, nikomu nic się nie stanie jak będzie nie sprzątane tydzień,a przynajmniej Ty dojdziesz do siebie. Później wszystko na spokojnie sobie zrobisz i bez obaw o ranę !!!
Ja jak wróciłam do domu ze szpitala to miałam w nosie bałagan i żeby przejść przez pokój to musiałam dosłownie omijać przeszkody i patrzeć pod nogi,żeby się nie potknąć ale ważniejsze dla mnie było to żeby odpocząć i dojść do siebie,a jak już się lepiej poczułam i na siłach to pomalutku się zabrałam za wszystko.

Nie ma co szaleć!! :ico_nienie: !!! ODPOCZYWAJ !!! :ico_nerwusek:

magda1614, a jak tam synuś przybiera na wadze ?? Często Ci zajada w nocy ?
Trzymam kciuki za egzaminy!! :-)

serniczka, też się cieszę :-) Mam nadzieję,że jej się spodoba :-)
ale sliczne foto w Avatarku
Dziękuję :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 kwie 2011, 21:47

Nie ma co szaleć!! :ico_nienie: !!! ODPOCZYWAJ !!!
Nie moge...bo mnie balagan psychicznie meczy ...juz taki charaktere mam ...nie funkcjonuje w balaganie ...zwlaszcza nie swoim ...robie sie drazliwa i nieszczesliwa...wiem ze to glupie ale nie umiem inaczej!!!A najsmieszniejsze jest to ze ja nie lubie sprzatac(jest to koniecznosc) ale balganu poprostu nie trawie!!!

Fajnie ze Karolinka zadowolona z przedszkola !!! a Twoja Martynka to dlugo taka aktywna w dzien ...bo moj Szymus to spi prawie caly czas! atylko 2 dni mlodszy!!! :ico_olaboga:

magda 1614 ja to Cie wogole dziewczyno podziwiam :ico_sorki za te studia!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 kwie 2011, 08:49

:-D dzien dobry
my tez jakos czasu na forum nie mamy..
mala jest bardzo aktywna w dzien, nawet czasu na sprzatanie nie mam :ico_olaboga: a dla dziewczynek to juz prawie wogole :ico_olaboga:
ale za jakies 2 godzinki wybieramy sie na plac zabaw, mala pospi w wozku, a dziewczynki sie wyszaleja...

wczoraj bylysmy na 1 rehabilitacji, nozki malej ladnie wspolpracuja, kolejnym razem babka nauczy mnie jak mam malej bandazowac nozki... no i podstawa to cwiczenia w domu przy kazdym przewijaniu malej... kolejne rehabilitacje mamy rozpisane na kolejnych 5 tygodni..
Dzisiaj bylysmy u ortopedy, stwierdzil, ze widzi poprawe :ico_sorki: :ico_sorki: i nie trzeba malej szyn zakladac :ico_sorki: :ico_sorki: i za 2 tygodnie mamy przyjsc znowu do kontroli :-)

Milego dnia dziewczyny, ja musze cos porobic poki mala spi, a potem zmykamy na spacerek :ico_oczko:

no i :ico_tort: za 2 tygodnie Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 kwie 2011, 09:02

mnie balagan psychicznie meczy ...juz taki charaktere mam ...nie funkcjonuje w balaganie ...zwlaszcza nie swoim ...robie sie drazliwa i nieszczesliwa...wiem ze to glupie ale nie umiem inaczej!!!A najsmieszniejsze jest to ze ja nie lubie sprzatac(jest to koniecznosc) ale balganu poprostu nie trawie!!!
ja mam tak samo, jak widze balagan to sie zaraz robie taka nerwowa, ze mnie wszyscy wkurzaja, chodze i warcze i musze sobie posprzatac, albo bym wybuchla :ico_haha_01:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

21 kwie 2011, 10:38

Hej mamusie czy wiecie coś o Patrycji? :ico_sorki: Długo się nie odzywa?

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 kwie 2011, 14:05

hej, ja też się melduję :)

Ja miałam jedną noc, temp. prawie 39stopni, takie grypowe objawy, paskudny ból gardła, na szczęście mi przeszło :ico_sorki:

Jeżeli chodzi o kupę i sok z jabłka - nie pomogło (ale soczek Maluchowi smakował :ico_haha_01: ). Dzisiaj zastosowaliśmy ostateczność, czyli termometr i pomogło, już druga kupa poszła :P

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

21 kwie 2011, 15:43

Inuno-ojojo biedaczka z tym chorupskiem
NowaSejana- bravo za 2 tyg twej Córy!!

u mnie jakos lec...Olenka jest slodka..i imie jej super pasuje :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

21 kwie 2011, 16:04

Witajcie :-)

tabogucka, Fintifluszka, współczuje takiego charakterku :ico_oczko:

NowaSejana, super,że ze stópkami już lepiej :-D :-D :-D
No i :ico_brawa_01: za 2 tygodnie Marcelinki :-)

Inuno, może nie ma co tak od razu termometrem !? A ile nie robił kupki i jak go karmisz,bo zapomniałam ? :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-04-21, 16:17 ]
Dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale Patrycja urodziła :-D :-D :-D

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 74#5488440

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 kwie 2011, 17:32

serniczka, a Twoja tez juz tydzien ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale Patrycja urodziła :-D :-D :-D
wlasnie przed chwilka tam bylam :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Patrycji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my dzisiaj 2 spacerki zaliczylysmy :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 kwie 2011, 17:55

Czesc!!!
Fajnie ze i Patrycjaaaa do nas dolaczyla :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

AniaaaFintifluszka[/b no taki charakterek nie jest latwy...Dlatego z jednej strony to sie ciesze ze M. po Wielkanocy wraca do pracy :ico_brawa_01: bedzie mniej sprzatanai a mam nadzieje ze Szymus bedzie taki grzeczny jak do tej pory!!! :ico_brawa_01:

NowaSejana za 2 tygodnie Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale to zlecialo ...ja doskonale pamietam jak sie nie cierpliwilas kiedy w koncu urodzisz... :ico_haha_01:

Inuno a o co chodzi z tym termometrem i kupa??? fajnie ze maly w koncu zrobil....ale z tego co Aniaaa napisala to jakas drastyczna metoda...ale na czym polega...???

[ Dodano: 2011-04-21, 18:01 ]
A ja wlasnie z ogrodu do Was pisze lezymy sobie cala trojka :-D maly w wozku a my na lezakach :-D

tez czasem mi czasu brak na forum ale nie przez Szymusia... ale mi bardziej przez to sprzatanie...i szpital co drugi dzien bo to jednak 2-3 godziny z zyciorysu wyjete!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości