Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 kwie 2012, 12:19

b@sia, no to u nas może tak dłużej schodzi przez AZS

super , że się przeprowadzacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


przypomniało mi się , że Nell fajnie nonono kręci jak tańczy muszę ją nagrać, może się uda to wam pokaże :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

13 kwie 2012, 14:08

hej! sprzedaje troche rzeczy po mojej oli moze któras by chciała?
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 75#5710575 to mój wątek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 kwie 2012, 15:50

manenka, babcia jest w domu, mama się nią opiekuje. babcia od dawna jest bardzo słaba, nikogo nie poznaje, ma urojenia, np widzi, że ktoś węgiel nosi wiadrami, albo że świnia lata koło niej, wiem smiesznie to brzmi, ale przykre to. Dodatkowo od dawna nie pamięta jak się załatwia potrzeby fizjologiczne i rzucała kupą gdzie popadnie :ico_olaboga: nie dała się umyć i tak jest do tej pory. Często się przewracała. Jak przyjechałam, mama wyszła z Olcią na spacer a ona się przewróciła na nos i tak jej krew leciała, że nie mogłam zatamować. Jest bardzo słaba i obawiam sie, że to początek końca :ico_placzek:

pinko ale może się jeszcze odezwą. trzymam nadal kciuki. a gdyby zaproponowali Ci pracę, to leciałabyś do Anglii mimo wszytsko?????
U mnie nadal cisza, nawet już sobie załatwiłąm opiekę nad Matem :ico_oczko: tylko pracy brak :ico_placzek:
dobrze, że Ulci wysypka zniknęła, ja też myślę, że to jakieś uczulenie było.


manenka, a jak się czuje Nelcia????


b@sia
oby nowy domek spełnił Wasze oczekiwania. Jak mi się marzy domek, mały ale swój :ico_sorki: znaczy się mieszkanie w bloku :-D


@gniecha ja też poproszę o występ aktorki :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

13 kwie 2012, 19:29

No i poszło do wszystkich co chcieli szkoda ,że bez tłumaczenia ,ale obraz mówi sam za siebie!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 kwie 2012, 20:47

@gniecha, fajnie się na ciebie patrzy i słucha :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ładnie mówisz :-D chodź nic nie rozumiem, może zrozumiałam kanalizacja, i 3 miesiące :ico_haha_01:
a co do reportażu to OMG :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale ten budynek to koszmar, ruina straszna i jeszcze te pływające kupy :ico_szoking: :ico_olaboga:
mam nadziej, że po tym reportażu dadzą wam jakiś dom :ico_sorki: :ico_sorki:


Blanka26, co do Nellusi to czuje się super ekstra świetnie :-D
mówiłam już chyba tyle razy , ale powtórzę kolejny raz, jak łatwo jest mieć w domu zdrowe dziecko i normalne problemy :ico_sorki:


co do babci to straszne , że tak musi cierpieć :ico_placzek:
a twoja mama nie pracuje?, że daje radę się babcią opiekować bo ona wymaga pewnie opieki całodobowej

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

14 kwie 2012, 11:24

@gniecha, fajnie się na ciebie patrzy i słucha :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję bardzo śmieje się mój mąż ze mnie ,teraz ,że jak czegoś nie chcę zrobić to "No tak gwiazda filmowa ma swoje prawa" haha

Dom wynajmujemy sami na własną rękę bardzo drogi ,ale chyba na razie nie mamy wyjścia trzeba będzie zacisnąć pasa za rok lub 2 może coś kupimy swojego .A teraz jak dobrze pójdzie to podpiszemy kontrakt na dom już we wtorek .Oczywiście pochwalę się jak już mój podpis będzie widniał na umowie o najem ha ha.
jak łatwo jest mieć w domu zdrowe dziecko i normalne problemy
To fakt teraz się doceni zwykłe problemy ja też bym chciała mieć takie zwyczajne problemy bez tego szumu wokół domu i mieszkania

Powodzenia dziewczyny pinkoja trzymam kciuki byś jednak dostała tu pracę na miejscu byś nie musiała wyjeżdżać
a ty blanko jak się trzymasz??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 kwie 2012, 21:54

mówiłam już chyba tyle razy , ale powtórzę kolejny raz, jak łatwo jest mieć w domu zdrowe dziecko i normalne problemy
oj tak :ico_sorki: cieszę się, że u was już dobrze :ico_brawa_01:
a twoja mama nie pracuje?, że daje radę się babcią opiekować bo ona wymaga pewnie opieki całodobowej
mama nie pracuje. Ja miałam z dziećmi pojechać niedługo do rodziców na kilka dni, ale waham się. strasznie mi szkoda babci :(

@gniecha, co prawda nic nie zrozumiałam z dialogów, ale sytuacja naprawdę wygląda bardzo poważnie. Dobrze, że się wyprowadziliście stamtąd. Fajnie sie Ciebie oglądało. Wyglądasz na silną kobietę. I taka jesteś :-)
a ty blanko jak się trzymasz??
a u mnie kiepsko na całej linii. Nie mam pracy, dzieci mi się pochorowały, Oli nasiliła się alergia, i jeszcze babcia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 kwie 2012, 10:53

Witajcie kochane,

Blanka, widzę, ze problemy Cię nie opuszczają :ico_pocieszyciel: Przykro mi z powodu babci. Wierzę, że los się Wam w końcu odwróci i będzie lepiej. Życzę Ci tego kochana.

@gniecha, pięknie mówisz, super się słucha francuskiego języka. Dom rzeczywiście ruina :ico_olaboga: że też dopuszcza się mieszkanie w takich warunkach, to nie ludzkie. Dobrze, że macie coś innego. Trzymam kciuki za bezproblemowe podpisanie umowy o najem.

manenka, super, że Nellunia ma się już dobrze i przykrości macie za sobą. Nagraj ją koniecznie jak tańczy :-)
Mój Stasiek też tak śmiesznie rusza dupcią i kręci się i głową rusza w rytm muzyki.
pinkoja trzymam kciuki byś jednak dostała tu pracę na miejscu byś nie musiała wyjeżdżać
byłoby dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 kwie 2012, 17:26

Życzę Ci tego kochana.
dziękuję :ico_sorki:
wszyscy jesteśmy przeziębieni, mam nos zawalony, a jutro idę na zabieg usuwania pieprzyków i się boję :ico_chory:
Olci nasiliła się bardzo alergia, a jużbyło tak dobrze, w czwartek musimy pojechać do alergologa, niech powie co dalej.
Nie wiem czy Wam pisałam, Ola od marca jest odczulana, na początku efekty były fenomenalne, miała prawie czystą skórę, ale od tygodnia znów zmagamy się z alergią :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 kwie 2012, 22:24

Blanka, duzo zdrowia dla Was wszystkich, a usuwanie pieprzyków chyba nie jest takie bolesne... ? Daj znać po wszystkim. Biedna Olunia, nie lubię jak dzieci cierpią. Jestem wtedy taka bezradna i chciałabym na siebie wziąć ich choroby. Wiecie już co ją uczula? Czy to z powietrza? Pyłki, kurz? Mam nadzieję, że i to minie, żeby się słonko nie musiało męczyć...

Ja byłam dzisiaj w żłobku żeby złożyć Stasia podanie i pani dyrektor mi powiedziała, że mam małe szanse, bo tylko jedno z nas pracuję, a ja jej pytam "jak mam znaleźć pracę, skoro mam w domu dziecko"? ona mi odpowiedziała, że to nie jej wymysł, tylko takie przepisy, a jej dziennie matki po kilkanaście razy zadają to pytanie... masakra, po raz kolejny nasz kraj daje sygnał, żeby z niego uciekać.... smutne to bardzo, że nie robią niczego, żeby ludzi zatrzymać :-(

Moje skarby już chrapusiają, ja gotuję jeszcze zupkę dla Stasia i też zaraz się kładę, bo się po ostatniej nocce nie wyspałam...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość