Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

22 wrz 2007, 12:32

Witam kochane ja dzis jakos marnie sie czuje wszytko mnie boli mam kaszel i nadal ten katar ehhh....wogole jakos dzis mnie wszystko denerwuje niewiem co sie ze mna dzieje.Przesadzilam wczoraj z tym malowaniem,ale juz mnie szlag trafial jak patrzylam na te sciany tymbardziej,ze farby mielismy bo dostalismy od moich rodzicow,a moj maz duzo gada a malo robi i czekalam na te jegoobiecanki i sie doczekac nie moglam :ico_zly: :ico_zly: ,wkurza mnie to u niego bo innym odrazu cos zrobibi a zeby u nas w domu cos zrobic musze sie naprosic :ico_noniewiem: :ico_nerwusek: ...Eh ci faceci gorzej niz dzieci :-/ .
Jeśli chodzi o gniazdko dla maluszka to nie mam wyboru i łóżeczko stoi u nas w pokoju sciany mamy koloru jasno żółtego a łóżeczko jeszcze po Julci drewniane z wyrzeżbionymi gwiazdami i księżycem z szufladą na dole i regulacja wysokosci spanka.Teraz to musze pomyslec na jakims spankiem dla Julenki,chcialam jej kupic taka małą sofke rozkladana mniej wiecej cos takiego jak to:http://www.allegro.pl/item244279951_rozklada_kanapa_tosia_140cm_spanie_mix_kolo.html
No ale oczywiscie mezulek stwierdzil ze nie mamy kasy i da jej trzy materace i bedzie na materacach spala :ico_puknij: ehhh.......Niewiem jakis ferelny mam dzis ten dzionek mam nadzieje,ze pozniej cos sie polepszy...Buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 wrz 2007, 22:39

ale dziewczyny ja mam dzisiaj humor zjadlabym cos dobrego tylko nie wiem co w telewizorze nic nie leci a poza tym mezus na meczyk patrzy wiec jak moglabym mu przerwac wiec chyba sie poloze spac moze jutro bedzie lepiej przynajmniej z pogoda

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 wrz 2007, 15:37

Czesc dziewczyny ja dzis humorek od rana dobry bo mialam okazje zobaczyc swojego synusia tak dokładnie jak nigdy :ico_brawa_01: pan doktor zrobił usg 4D :-D no masakra jak fajnie.....A wczoraj kochane to mialam od popoludnia sajgon :ico_placzek: ...z Julcia bylismy na pogotowiu od rana nic nie jadla a jak jej dalam pic to zaraz wymiotowala,dostala goraczki 38stopni,cała blada no masakra...okazalo sie ze niezyt rzołądka :ico_olaboga: twsciowa ją tak załatwiła grzybami :ico_zly: wojne zrobiłam jak nigdy az sie do mnie do dzis nie odzywali,ale mnie to za przeproszeniem pier........ ja nie bede patrzyła na moje dziecko jak cierpi,a tymbardziej ze mi wmawiali ze przeze mnie Julcia jest taka chora bo ją wykąpałam w poludnie i sie rozchorowała :ico_puknij: no masakra...No,ale na szczescie juz jest ok...Wklejam foto małego jakie dostałam od lekarza :-D Niewiem czy dokladnie zobaczycie co i jak bo fotke robilam kamerką więc tłumacze pokolei :ico_haha_01: :od góry widać czółko,pozniej są oczka i nosek a na dole rączka widać cztery paluszki bo akurat ssał kciuka :-D

Pozdrawiam buzka
[img][img]http://images30.fotosik.pl/87/58efc32f21db3cd2.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 wrz 2007, 18:28

jejki ale fajne to zdjecie tez bym takie chciala ja ide mojego maluszka zobaczyc dopiero w pazdierniku ale watpie zeby bylo widac tak dokladnie

[ Dodano: 2007-09-24, 09:21 ]
dzisiaj dziewczyny jest ladna pogoda swieci sloneczko i wogole jest fajnie a wczoraj taka ladna tecza byla
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

24 wrz 2007, 10:15

\ Witam mamusie !!! Jak obiecałam napiszę dziś troszke wiecej o wizycie!! Więc zemna i maluszkiem ok, ale lekarz troszke mnie zaniepokoil bo powiedział , że muszę donosić chociaż do 30 tyg. , nie bardzo wiem o co mu chodziło mówił ,ze szyjka zamknieta ale miekka i długość też zadawalajaca wiec sama nie wiem :ico_olaboga: Ja mu nato że ja to conajmniej musze do 37 tyg, i bez gadania a on nato ze było by wspaniale :ico_szoking: . Musze dużo lerzeć i barzdo na siebie uważać. Ale ja jestem dobraj myśli i nie poddam sie tak łatwo bede trzymać nogi kurczowo i donosze ta ciąże chodz bym miała przeleżeć całą reszte w szpitalu o :ico_haha_01: :ico_ciezarowka: Buiaki dla was!!!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 wrz 2007, 11:51

Asikk to faktycznie zagadkowy lekarz :ico_noniewiem: trzeba było sie go zapytać o co kaman...3mam kciuki za Ciebie i maluszka,abys donosiła...
iwona83 u mnie tez dzis swieci slonko i ladna pogoda,musze isc z Julenką na spacerek :-) .

A ja w sumie dziewczyny tez nic o tej wizycie wam nie napisalam :ico_haha_01: chyba za bardzo sie podnieciłam tym usg :ico_puknij: :ico_haha_01: ....
A wiec lekarz mi powiedzial,ze mam sie szykowac na duuuużego zdorwego chlopaka bo napewno jego waga wyniesie 4kg lub wiecej :ico_szoking: :ico_olaboga: ...No,ale coz Julcia tez duza była bo wazyła 4050g.I wedlug usg powinnam juz rodzic 23-go grudnia,wiec napewno synus duzy...Ale ogolnie wszystko jest ok :)...Łykam Biofer-na anemie Furaginum-na bakterie w moczu Amotaks-na moje chorubsko (kaszel jak niewiem i katar) no i Diphergan-odczulająco i na załagodzenie roznych boli brzuszka,ale chyba przewaznie na to abym jak najwiecej spala bo po tym Dipherganie jestem jak nacpana :ico_haha_01: ,dlatego łykam go tylko na noc.
Dobra koncze i uciekam sprzatac,a moze pozniej pojde sobie do fryzjera :ico_haha_01: buziaczki

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 wrz 2007, 16:44

[size=150]Zapraszam chętne GRUDNIÓWECZKI na wspolne odliczanko [/size] :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 wrz 2007, 20:08

Dziewczyny ale mialam dzisiaj fajnie z moim brzuszkiem jest to moja pierwsza ciaza wiec wszystko jest dla mnie nowe wiec leze sobie na kanapie a z jednej strony moj brzucho zaczyna sie wyciagac takie fajne uczucie moja kruszynka wstala i sie przeciagala w brzuchu chyba tych kopniakow bedzie pozniej brakowac teraz sie juz uspokoila ale pewnie jak poloze sie spac to znowu zacznie jejki jak ja nie umiem sie doczekac grudnia

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 wrz 2007, 08:50

Witam :-D

Iwonko bardzo zagadkowy ten Twój lekarz :ico_puknij: Jak juz rzuca takimi tekstami to powinien chociaz wyjaśnić o co mu chodzi :ico_noniewiem:

Jola jak ja Ci zazdroszczę tego usg 4d. Ja tez sie napaliłam na takie ale jak zobaczyłam ile musielibyśmy zapłacić to niestety... Za 250 zł to ja już mam łóżeczko, więc niestety znów finanse odegrały tu znaczącą rolę :ico_zly:

Ja tez tak sobie myslę że po urodzeniu będzie mi brakować tych kopniaków. Fajne i niesamowite uczucie :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 wrz 2007, 09:34

iwona83, super mój co prawda tylko się wierci, czasem tak sie wypnie z jednej lub drugiej strony, ale nie widać tego gołym okiem jeszcze. Mi też bedzie brakowało tych kopniakow, a co dogrudnia to nic już nie mówie bo ja to bym chciał już!!!! :ico_haha_01:
kaska28, A co do mojego lekarza to tak na prawde ja wiem oco mu chodziło, ja mam cały czas skórcze i on zasugerował że mam siebie uważnie obserwować i uważać na wszystko, ponad to powiedział mi że dlatego chociaż do 30 tyg. bo potem kobieta może brac leki na szybszy rozwuj płuc i układu oddechowego u maluszka, że w razie czego maluszek da sobie potem rade!!! Ale ja o tym nie myśle musze donosić i już!!! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość