Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

27 sie 2007, 17:45

Dora1, widzę, że się nieźle bawiłaś. A twoje dzieci długo były na weselu? Ja idę za 2 tygodnie na wesele i nie bardzo wiem co mam z dzieckiem zrobić. Tylko moja mała ma dopiero 8 miesięcy. Teściowa kategorycznie się sprzeciwia zabraniu małej na imprezę, co nie muszę mówić gdzie mam :704: Najgorzej, że to ona będzie się zajmować małą w nocy. Nie mam do nie zaufania, ona nie ma w ogóle podejścia do dzieci. Jak się mała rozpłacze to ona jej nie uspokoi na bank. No, ale nie mam wyjścia. Będę kursować co godzinę do domu.
Dziewczyny czy używacie jakichś kremów przeciwstarzeniowych (nazwijmy to tak)? Ja do tej pory nie używałam, ale ostatnio jak się zobaczyłam na zdjęciu to nie mogłam uwierzyć, że to ja. Celulit na twarzy :ico_olaboga: Od razu poleciałam do lustra, ale przy sztucznym świetle tego nie widać. Jestem przerażona. Myślałam, że może jakiś felerny aparat mamy, ale spotkałam ostatnio kumpelę przy piaskownicy ( w moim wieku) i ona ma to samo :ico_szoking: Pomocy! Co wybrać? Macie coś sprawdzonego?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

29 sie 2007, 18:48

Dziewczyny od 2 dni nikt tu nic nie napisał :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: gdzie jesteście?????

Żaba, fajnie, że też idziesz na wesele :ico_brawa_01: - natańczysz się i wybawisz. Szkoda tylko, ze na teściowa nie możesz liczyć. o tak jakbym o swojej czytała - też nie ma podejścia i za chiny nie umie uspokoić wrzeszczącej Joasi a wręcz jeszcze bardziej ją wkurza tymi swoimi sposobami. Potrafi w niskończoność ją przytulać i marudzić jej nad uchem ojeju nie płacz, no coooo, no coooo, o jejuuuuu - to każdego by wnerwiło :ico_zly: zamiast odwrócić jej uwagę, pokazać coś ciekawego i to zanim wpadnie w histerię, bo potem to już nawet ja mam trudności w uspokojeniu.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

29 sie 2007, 21:57

Magdzinka, jakbym widziala... moją mamę! Z jednej strony mówi "no przecież dziecko musi pokrzyczeć" a potem jak dzwoni do mnie a nie daj boże Nati marudzi to słyszę " czemu ona płacze?? Zrób coś....." :ico_olaboga: a dziś stwierdziła że ona to się zajmie malą jak będzie już kontaktowa bo teraz to nie wie co mala od niej chce :ico_szoking:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

31 sie 2007, 22:44

Ciekawe co dziecko może chcieć od babci. Mój mąż ostatnio zwrócił swoim rodzicom uwagę, że się wnuczką nie interesują a mają ją jedyną tak blisko, bo pozostałe wnuki są 250 km stąd. Żeby uspokoić sumienie teściowa kupiła Oliwce lalkę. Spytała mnie za kilka dni czy dobra "łapówka". W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam, że dziecko w tym wieku nie potrzebuje prezentów tylko tego żeby mu chwilkę poświęcić i pobawić się. Pierwszy raz nie wiedziała co powiedzieć, nie na długo - oczywiście :ico_olaboga: Ona, niestety jest z tej grupy ludzi, którzy mówią...mówią...mówią...nieważne co, aby ciszy nie było i nie dopuścić innych do głosu :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 wrz 2007, 19:29

Hej ,hej wszystkie piekne 30-tki zgłaszać sie mi tu i to juz :ico_haha_02: :ico_haha_02: Bo watek padnie smiercią naturalna ,a na to pozwolić nie możemy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Żaba pisze:Dora1, widzę, że się nieźle bawiłaś. A twoje dzieci długo były na weselu? Ja idę za 2 tygodnie na wesele i nie bardzo wiem co mam z dzieckiem zrobić.
Dziewczyny czy używacie jakichś kremów przeciwstarzeniowych Pomocy! Co wybrać? Macie coś sprawdzonego?

Żaba bawic sie bawiłam nawet dobrze ,tylko ,że sala była mała :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: No i jak tak wszyscy zaczęli tańczyć ,pocić sie ,wydychać alkohol to :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Bartosz bawił sie do 18 i padł więc zawiozłam go do teściowej,też sie balam i to bardzo ,bo ona może od 1,5 roku widziała go ze 3 razy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale ku mojemu zdziwieniu dała sobie rade i to bardzo dobrze.Bartosz popłakiwał tylko wieczorem i mnie szukał i wołał mamaaaaaa,ale później się uspokoił i przespał spokojnie u niej noc :ico_haha_02: :ico_haha_02: Tak więc jestem naprawdę zadowolona z opieki :ico_haha_02: :ico_haha_02: Kasia siedziała z nami do końca ,mam wytrzymałą córeczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wróciła z nami do domu :-) :-)
Jezeli chodzi o kosmetyki to ja używam z serii AA-dla mojej cery ,celullitisu-REWELACJA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Polecam ,ale najpierw trzeba wypróbowac ,bo kazda z nas jest inna i inaczej reaguje na dany kosmyk :-) :-)
Ja uzywam krem na dzień i noc AA Face o działaniu liftingującym,przeciwzmarszczkowym i nalwiżajacym do cery wrazliwej i skłonnej do alergii
-krem pod oczy -AA Face
balsamy tez z tej serii oraz expresso SLIM AA-kremowe serum ujędrniające na cellulit na pupe ,brzuch i uda-super ,naprawde po miesiacu stosowania widze różnicę.
Polecam naprawde,ale najpierw wypróbuj :-) :-)
Magdzinka ,ale Asia jest sliczna na tych zdjeciach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

02 wrz 2007, 22:10

witam, rzeczywiście wątek podupada...... Trzeba to zmienić......
Ja jutro wybieram się na piknik pampersa..... Zobaczymy co będzie. A poza tym od wtorku wracam na zajęcia aerobiku. Bardzo sie już za moimi babami stęskniłam a i poćwiczyć by wypadało, żeby tego flaka z przodu zgubić... :-D

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

04 wrz 2007, 12:40

Hej,windows mi padl,i musialam czekac na kuzyna dobra dusze,zeby zrobil z tym porzadek.I zrobil,a przy okazji wykasowal wszystkie zdjecia malego :ico_olaboga:
Co do kremow,to wciaz testuje,w tej chwili Olay,bo wszystkie dziwnie dzialaja na moje oczy,wiecznie lzawie,
A kilogramow sie pozbylam 5 w ciagu miesiaca,jak popracowalam troche, :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

05 wrz 2007, 17:03

akerl, :ico_olaboga: jak to i nie masz fotek swojego smyka ????? :ico_olaboga:
Ja właśnie chciałam wkleić wam kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

CO TAM U WAS SŁYCHAĆ DZIEWCZYNY????????????????????????????????????????

Ja ostatnio czasu nie mam na nic :ico_olaboga: a wieczorem jak pobawię się z bąbelkiem i ona idzie spać ok21 to ja też już padam - wy też tak macie czy tylko ja jestem wiecznie zmęczona? I nie wiem jak to zmienić....
W dodatku cały zeszły tydzień jeździłam z Asią na rehabilitację, bo raz po raz jeździmy ze względu na to, że ona skręcała się zawsze na prawą stronę, a teraz okazało się, że ma krzywy kręgosłupek :ico_placzek: i w ogóle mamy jej nie sadzać i najlepiej, żeby nie raczkowała jeszcze i mamy cwiczyć w domku na piłce hihi i na dywanie, na brzuszku, a następna rehabilitacja na początku grudnia, takie są terminy :ico_noniewiem: i zobaczymy jakie będą efekty, mam nadzieję,. że będzie dobrze, bo w tych pozycjach na brzuszku kregosłup ładnie się układa tak jak powinien

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

05 wrz 2007, 17:20

Magdzinka, ano pare mi zostalo,ktore wklepalam na poczte,heh
Wspolczuje,troche pracy masz przy malej,ale fajnie,ze sa efekty,i dobrze,ze szybko zauwazylas,ze cos sie dzieje :ico_brawa_01: bo pozniej rechabilitacja moglaby byc ciezsza

[ Dodano: 2007-09-05, 17:28 ]
A Twoja corcia jest przesliczna :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-06, 10:06 ]
Musze sie pochwalic,bo nie wytrzymam,Filip dzis Sam sta :ico_brawa :-D _01: l,co prawda tylko z pol minuty,ale coraz odwazniej sie puszcza :-D :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

06 wrz 2007, 15:50

Magdzinka, ślixczna ta twoja córunia. Dobrze że wcześnie wyłapałaś nieprawidłowość, bo teraz poćwiczycie i będzie spokój. A co do leżenia na brzuszku to moja panienka bardzo to lubi i nawet popołudniowe spanko ma w takiej pozycji. :-D
akerl, gratulacje dla Filipa!!!!!!!!! I :ico_tort: z okazji okrągłych 9 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość