Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

31 maja 2008, 09:27

Przykro mi ananke, że źle się czujesz :ico_placzek: Napewno wszystko będzie w porządku.Trzymaj się dzielnie dla Fasolinki:-)
Ja czuję się nieźle,oprócz tego,że nerki mnie bolą,no ale to było wpisane w koszta,bo mam pewne wady w ich budowie:(
No ale co nas nie zabije to nas wzmocni:)
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2008, 10:02

No ale co nas nie zabije to nas wzmocni:)
taaa, też się tego trzymam :-)

secret25, wydaje mi się, że to tylko takie pobolewanie, wyczytałam, że w terminie miesiączki tak może boleć, no i u mnie akurat jest termin...

ja też mam problem z nerkami... profilaktycznie "uro up" wcinam, bo bez tego też za chwilkę byłby problem....

heh... mam nadzieję, że niedługo miną nam te przykre dolegliwości i będzie można się cieszyć całą gębą z :ico_ciezarowka:

my dziś zmykamy na cały dzionek na wycieczkę także buziaczkujemy z Pesteczką i odezwiemy się wieczorkiem :-)

miłego dzionka Wszystkim :-)

[ Dodano: 2008-06-01, 12:57 ]
hej, hej.... :-)

gdzie Was wywiało Wszystkie?? :-) dajcie znać, co u Was słychać :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 cze 2008, 20:04

hej ananke:) dzieki za zproszenie na te forum!!:D no i oczywiscie dziele z tobą radośc bo ja RóWNIEZ bede rodzic cos ok 7 stycznia 2009 roku:P:P czyli świeta sylwester itp przelezymy z brzuchem no chyba ze maly zrobi niespodzianke i wyskoczy w świeta:D ale wolalabym jednak by bylo to na 2009 :) bo caly rok do przodu wtedy...

Ja jestem stresznie ciekawa czy córa czy chlopak? a ty? wolalabym core ale jesli bedzie chlopak to tak samo bedzie kochany:) a to twoje pierwsze dziecko?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 cze 2008, 21:34

milutka204, suprrr, że tu wdepnęłaś :-)
Ja jestem stresznie ciekawa czy córa czy chlopak? a ty?
ja wolałabym córę, a to dlatego że mam prawie 8letniego kawalera w domu :-) który też wolałby siostrę, bo dziewczyny się nie bawią autami i Lego i nikt by mu nie zabierał zabawek :-D
a RóWNIEZ bede rodzic cos ok 7 stycznia 2009 roku:P:P
suprr :-) mi termin wychodzi na 12 - 15 stycznia - różnie w necie na tych kalkulatorach znalazłam. Ale prawda, impra Sylwestrowa z balonikiem z przodu :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 cze 2008, 14:33

:p:p :ico_haha_01: :ico_haha_01: JAKOS TO PRZEZYJEMY A W NOWY ROK WKROCZYMY Z MALUTKIM BOBASKIEM:)

JA JUZ DZIS CHODZILAM PO BABY FUN:p ALE TO TYLKO TAK Z CIEKAWOSCI CIUSZKI ITP BEDE KUPYWAC OD 7 MIESIACA;P

MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE SIE ROZWIJAC U MNIE I U U CIEBIE TRZYMAM KCIUKI!!! NO I POWODZENIA:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-06-03, 14:35 ]
A WOGOLE CO DO TYHC BLESCI BRZUCHA?? NIE PRZEJMUJ SIE JA ROWNIEZ JE MAM I SIE PYTALAM LEKARZA I LEKARZ MOWIL ZE TO BARDZO DOBRZE ZE POBOLEWA BO MACICA SIE ROZSZERZA A GDY JAJNIKI KUJA ( A MNIE KUJA) TO DZIALAJA HORMONY:)

[ Dodano: 2008-06-03, 14:38 ]
Obrazek

AHH TE SUWACZKI LUBIA KLAMAC;P BO JAS TO 8 TYDZ I CHYBA 2 DZIEN :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 cze 2008, 16:22

A WOGOLE CO DO TYHC BLESCI BRZUCHA?? NIE PRZEJMUJ SIE JA ROWNIEZ JE MAM I SIE PYTALAM LEKARZA I LEKARZ MOWIL ZE TO BARDZO DOBRZE ZE POBOLEWA BO MACICA SIE ROZSZERZA A GDY JAJNIKI KUJA ( A MNIE KUJA) TO DZIALAJA HORMONY:)
oo, to suprr, uspokoiłam się troszkę.. ale i tak czekam z utęsknieniem na wizytę u położnej...

AHH TE SUWACZKI LUBIA KLAMAC;P BO JAS TO 8 TYDZ I CHYBA 2 DZIEN :ico_ciezarowka:
no, ja też długo szukałam suwaczka, który by dobrze pokazywał i ten, który mam w profilu właśnie pokazuje to, co powinien :-)

mi mdłości jakos odpuściły przez ostatnie dni i bardzo się z tego cieszę, bo ciężko tak było prawie na głodzie całymi dniami :-)

secret, Ania, Spooky27 - a Wy gdzie się podziewacie?? dajcie znać, co u Was...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 cze 2008, 20:36

Obrazek

a to moj prawdziwy suwaczek wszystko sie zgadza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


kurde najbardziej teraz mnie boli kolano bo nadwerezylsm i chodzic zbytnio nie moge a za tydzien 3 egzamin na prawko;/ juz mam ich dosc;/ :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 cze 2008, 20:59

kurde najbardziej teraz mnie boli kolano bo nadwerezylsm i chodzic zbytnio nie moge
oj, Kochana teraz mamy czas, żeby leżeć :-)
za tydzien 3 egzamin na prawko;
to trzymam kciuki mocno... ja zdałam za pierwszym razem testy, a za drugim jazdę, bo uprzejmie zapomniałam zapiąc pasy :-)
a to moj prawdziwy suwaczek wszystko sie zgadza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nooo, suwaczek pierwsza klasa :-)

mojego Chłopa zaraziłam przeziębieniem, ale powaliło go na całego - padł mi po pracy w gorączce okropnej... coś ostatnio często łapiemy i już sama nie wiem, od czego to zależy... w diecie mamy dużo warzyw i owoców, łykamy witaminy, pijemy soki naturalne, itd. a tu ciągle cosik się przyszwęda...

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

03 cze 2008, 21:22

Witam Was serdecznie :-)
właśnie nadrobiłam zaległości z czytaniem tego co tam u was słychać na szczęście dużo tego nie było :-D Zaczne od dobrej nowiny zaczynam czuć się dobrze tzn nie mam już takich okropnych mdłości,ale dalej nie mam apetytu :ico_noniewiem: kolacji wogóle nie jadam i przez to moje nie jedzenie schudłam. Mało tego przeziębiłam się i dlatego też nie zaglądałam na forum bo nie byłam w stanie,ale dzisiaj jest już lepiej.

Od jakiegoś czasu bolą mnie łydki czy was też?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 cze 2008, 21:39

ania24, cześć cześć :-)

ja też juz lepiej i apetyt wraca, ale czytam, że my tak chore to stadnie jesteśmy... mam nadzieję, że niebawem wyzdrowiejemy :-)
Od jakiegoś czasu bolą mnie łydki czy was też?
mnie teraz nie, ale w ciąży z synem bardzo mi dokuczały i lekarz wtedy kazał mi uzupełniać magnez w tabletkach z wit. B6

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość