Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

09 cze 2008, 14:59

To skoro mowa o zdjęciach to i ja się pochwalę zaległymi zdjątkami :)
Najpierw trochę zaległych.
To mój kotek
Obrazek
Uśmieszek
Obrazek
Myjemy ząbki
MG][Obrazek
Na plaży jest dużo piasku :D
Obrazek
Zjadam chlebek
Obrazek
A tu już urodzinki:
Prezent od dziadziusia
Obrazek
A to co?
Obrazek
Łe? Tylko takie coś?
Obrazek
Z babcią
Obrazek
A ja broję :)
Obrazek
Na rowerku
Obrazek
Zjadamy jagódki :D
Obrazek
I pozycja :)
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 cze 2008, 15:32

witam

dziewczyny zdjecia superasne!!!

skąd wy bierzecie czas na TT??

ja dzisiaj na noc do pracy ide wiec wpadne pewnie pozniej was poczytac

Kamizela - waga, no chyba troche za mała jak na twój wzrost, tylko w anoreksje nie wpadnij i powodzenia w "rzucaniu" karmienia

kate :ico_tort: na oslode zycia, by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego

w srode A. jedzie do warszawy na rozmowe o prace do warszawy... wiec chyba jdnak przeprowadzka... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

09 cze 2008, 15:35

w srode A. jedzie do warszawy na rozmowe o prace do warszawy... wiec chyba jdnak przeprowadzka...
będzie dobrze, musi być. Nie smuć się. :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 cze 2008, 16:49

Krystek sliczniusi...jakie on ma duuuze i piekne oczeta!!!!wogole podoba mi sie jak niewiem!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 cze 2008, 17:03

Obrazek

Kate kochana!!! dużo dużo zdrowia, spokoju, żeby się wszystko poukładało w Twoim/Wasztym życiu...niecch Mat daje Ci wiele radości,a mąż nie dostarcza smutków...bądź zawsze taką dzielną i zaradną kobietą i uwolnij się trochę od rodziny. Niech zawsze świeci Ci piękne słońce...


Na prawdę extra te zdjęcia!!! widzę, że już w podpisach pozmieniane...A Jagódka jaką minkę ma, hehehe, świetna! Krystek najlepszy z tym rozczarowanym spojrzeniem w stronę tortu :ico_brawa_01:
DOris Ty nie płacz, bo to może dla Was wielka szansa!!! może znajdzie dobrą pracę, może Ty też, mała pójdzie do żłobka, przedszkola..jakoś się ułoży. A jak nie chcesz się czuć w bloku jak w więzieniu to polecam mieszkanie na obrzeżach miasta!!! jedzie się tak samo długo do pracy jak z centrum, a zawsze spokojnie i cicho. WIem, bo mój brat mieszka pod Piasecznem, na super osiedlu, wszystko pod ręką a spokój jak na wsi!!!
Ewcik reaktywuj już tego kompa!!!
Patrycja idę z drugim terminem spotkania...niestety to dopiero lipiec, druga sobota, co? bo ten weekend J wyjeżdża, potem mamy urlop, a pierwszą sobotę lipca pracuję...szok, jak ten czas leci......
Lady podziwiam, ja jak Hania śpi to ledwo cokolwiek zdążam..zresztą, jak taki upał to mnie się nic nie chce.........

U nas żar tropików!!! padam normalnie...Hanuta za to wniebowzięta. I wózek super się sprawdza, młoda w nim dumna jak paw siedzi :ico_haha_01: Hanek śpi, a my siedzimy i nie mam zamiaru nawet palcem ruszać. Zaraz znów wstanie i trzeba iść na spacerek...
A wieczorem...będę oglądać Lejdis...No co prawda miałam iść do kina...ale jakoś się nie daje nam wyrwać...cholera, nie lubię tak, ale cóż.........chociaż obejrzę film....,

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 cze 2008, 17:05

u nas coś grzmi mogłoby popadać to trochę powietrze by się oczyściło.

dziewczynki mam pytanko dotyczące ząbków maluszków. Ali wyszły dopiero dwa ząbki, są to takie "falbanki" (wiadomo żeby łatwiej się wybijały) zastanawia mnie jednak ich kolor. Jaki jest u Was? Ala ma po bokach bielutkie, a pośrodku tak jakby kremowe....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 cze 2008, 19:44

Ewcik, Kinga ma bielutkie zęby

zborra, ja wiem ze to moze byc szansa dla nas... powtarzam to sobie ciągle, ale i tak mnie to przeraza i przerasta... a wiecie co moja mama powiedziala?? ze jak sie wyprowadzimy to oni sprzedadza mieszkanie i kupia mniejsze, bo po co im takie duze... w sumie to logiczne myslenie, ale jeszcze klamka nie zapadla, a oni juz snuja plany... :( dzisiaj jeszcze jedna firma z wawy sie odezwala... dwie rozmowy jednego dnia czekajaa A.

Patrycja.le, urzekło mnie zdjecie Krystka z podpisu - normalnie zakochac sie idzie

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 cze 2008, 21:17

A ja się ubawiłam, gdy zobaczyłam Krystka jedzącego jagody :ico_brawa_01:

doris a ja tobie troszkę zazdroszczę, bo z chęcią wyrwałabym się do większego miasta. Ale bliższy sercu jest mi Ewcikowy Wrocław :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 cze 2008, 21:31

Ewciku Hanuta ma bialutkie zębolki...Może lepiej odwiedzić dentystę???
Ja chyba do ortopedy śmignę, bo moja jakoś szeroko chodzi...i mama ciągle ględzi, że brzuch ma wydęty...ale to jej chodzenie mnie tez jakoś niepokoi...

Doris nie dziw się jej...ona tak planuje, żeby potem nie robić wszystkiego biegiem. Nie dziw się jej, to na pewno nei jest przeciwko Wam...nie tak, że czeka aż się wyniesiecie...Życzę Wam powodzenia z całego serca!!! Mi tak łatwo pisać...ale ja też bym bardzo panikowała przy tak malującej się sytuacji..już zżerał by mnie nie lada stres...

A Hanuta zrobiła po kąpieli i prawie 40minutach spania...5kupę!!! luźną... :ico_noniewiem: może po truskawkach? jutro zakaz jedzenia truskawek...chcialam jej dać smectę...ale niestety z herbatą nie przesżło...jutro jej dam rano w mleku i zobaczę.
Miałam oglądać film...ale coś kulawo nam idzie...poza tym późno już...e..........dobranoc.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 cze 2008, 21:35

Doris .... ja tez sie tak przeprowadzałam ........... poczatek był trudny ale pozniej juz tylko lepiej ...... ale co ze szkoła bedzie??


Ewcik u nas zęby bielucienkie ... ale moze to tylko tak na paczatek jakies przebarwienia .... poczekaj na reszte zebulkow albo przejdz sie do dentysty zawsze warto wiedziec co i jak ...

Patrycja młody śliczniutki i jagodowe zdjecie bomba ......


a moj Jakub zaczyna rozrabiac ledwo zaczął chodzic a juz zaczyna mi sie wspinac na wszystko :ico_olaboga: :ico_olaboga: musze za nim biegac bo niczego sie nie boi ....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość