Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

11 wrz 2008, 19:12

czesc laseczki.Widzę ,że Wy nadal jesteście wierne pobudkom :-) Ja jakos na nic czasu nie mam i ciężko mi tu zaglądnąć.Mam nadzieje ,że teraz sie to trochę zmieni....długie jesienne wieczory itd i więcej czasu w domu....Miło was znowu widzieć :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-09-11, 19:49 ]
haaalooo gdzie jesteście .jak mi sie udało wesc i mam troche czasu to nikogo nie ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 wrz 2008, 21:44

o ile mamie nic nowego nie wylezie (rano miala całą twarz czerwoną,potem już mniej)to prawdopodobnie jutro wyjdzie do domu :ico_sorki:
cos mówiła do taty że ją boli w klatce piersiowej :ico_placzek:
ale humor miała dzis super i apetyt jej wrócił,od kilku dni dobrze je :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja siedze sama z mega dołem znowu :ico_placzek: ,nalalam sobie wina,może mi ulży choc trochę,mdobrze że D jutro przyjeżdża :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 wrz 2008, 23:10

witajcie :ico_oczko:
ja jakos mam lenia i nawet klikac mi sie nie chce :ico_olaboga: moze przez te nocki koszmarne :ico_sorki:

Patusiu kochana z okazji rocznicy ślubu
przyjmij wszystkiego najlepszego,
aby Wasze życie zawsze było przepelnione miloscia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

kasiekk, wszystko bedzie dobrze :ico_oczko:
fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pelus super rowerzysta :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-12, 10:08 ]
witajcie :ico_oczko:
oooo jak pusto :ico_szoking: gdzie jestescie?
u mnie nocka koszmarna :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Gabi sie budzila non stop ale wstala z humorkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet sie ladnie sama bawila nie marudzila
a teraz spi
na dworzu wieje i znowu w domciu siedzenie mnie czeka Gabi troche pokasluje i chyba nie wjdziemy

[ Dodano: 2008-09-12, 11:22 ]
to jak Was nie ma to zmykam :ico_oczko:
milego dnia :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 wrz 2008, 12:06

witam :ico_kawa:

mamie nic nowego nie wylazło ale na obserwacji zostanie do jutra i o ile nic więcej nie wyjdzie to jutro juz napewno bedzie w domu :ico_sorki:

dzis pobudka o 7 :-) teraz położony myśle zasnie zaraz
od rana sprzątanko,kurze wszędzie,łazienka i kuchnia,podłogi,jutro tylko zostanie poodkurzac i podłogi
zupe mam juz gotowa a na drugie rybka z ziemniaczkami i jeszcze nie wiem co do tego :ico_puknij:

u nas szaro,buro i ponuro,no i zimno widac też :ico_olaboga: KAcper dalej cosik kaszle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 wrz 2008, 10:10

dziendoberek

Kasiu mam nadzieje ze mama dzis wyjdzie !!

u nas wczoraj byla taka zimnica ze przesada-ja nie chce zimy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: strasznie nieprzyjemnie, prawie odmrozendostalam hehe taka rozncia temperatur nagle :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wczoraj tez byla u nas amma z 14 miesieczna Roksanka ktora u nas bedzie od poniedzialju, bede sie nia opiekowac, zawsze pare groszy wpadnie...
a w przyszly piatek dowiem sie czy bedzie ejszcze do nas przychodzil 3 letni chlopczyk, rodzice zalatwiaja z przedskzolem czy go przyjma czy nie..bawil sie z Oskim wspaniale wiec byloby swietnie gdyb y on tez byl :ico_haha_01:

dzis dzionek mamy ladny..sloneczko swieci mimo ze jeszcze za cieplo nie jest
zaraz pojde wywiesic pranko, zaupke zaczelam gotowac, moze pomidorowke bo juz dawno nie mialam , pojde bo kapuste kiszona i zrobie krokiety do tego bo mam ciasta nalesnikowego od wczoraj jeszcze...

na 15 mozemy jechac z moja przyjaciolka do jj przedszkola na festyn ktory ma trwac do 18 ale jestesmy tez umowieni ze znajomymi aby zobaczyc ich corcie urodzona w lipcu( jakos do tej pory nnie mielismy czas7 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: )
ale nie wiem o ktorej do tych znajomych jedziemy a T spi i nie chce go budzic a musi do nich zadzwonic...

no coz lece sie ubierac i Oskara i diziemy do sklepiku i trzeba zajac sie obowiazkami domowymi

Martka fajnie ze zagladnelas, wpadaj czesciej teskno tu bez ciebie..tyle dziewczyn odeszlo... :ico_noniewiem: tzn przestalo pisac..ech gdzie te dobre czasy z 2006 i 2007 roku

[ Dodano: 2008-09-13, 20:15 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: przez caly dzien nikogo!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szok co jest!

my bylismy dzis tylko na festynie, Oskar sie wyszalal, wyskakal na dmuchanym zamku i bawil sie z dziecmi, wyganial na boisku...ale zimno i tak brrr...normalnie szoku termicznego sie dostaje po tych upalnych dniach :ico_olaboga:

jutro jedziemyw odwiedziny do znajomych a z rana pewnie do tesciowki, bo ona raczej nie przyjedzie do nas :ico_noniewiem:

ide szykowac moja pierdolke do spania, moze po szalenstwach calego dnia padnie bez histerii :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-09-14, 09:58 ]
dziendoberek

kochane co z wami ze nikogo nie am tyle czasu... :ico_olaboga: jak ja moge to akurat zadnej z was nie ma :ico_haha_01:

Oskar wstal doslownie p[rzed sekundka..zasnal po 21 a w nocy budzil sie o 4 przyszedl do mnie i zasnal a ja go odlozylam po chwili ,pozniej obudzil sie ok 6 i mowil ze go bolui brzuszek...i teraz tez mowi ze go boli, ale nie wiem czemu, musze poobserwowac troche....

jak maly spal to ja cichaczem pomylam podlogi i wzielam prysznic wiec juz teraz moge sie bawic na spokojnie z moim czortem bo obiadek nam z wczoraj zostal wiecv luzik..
na dworzu szarowa i chlodno...jak T wstanie zaczniemy planowac nasz dzien odwiedzin hehe bo dzis prawdopodobnie bedziemy u trzech osob :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 wrz 2008, 12:12

hej
ja dziś wolne i od rana obowiązki domowe ,jeszcze tylko pomyc podłogi i koniec
po południu przychodzi kuzynka z rodzinką na kawkę :ico_oczko:
u nas zimno brrrrr :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: normalnie szok dziś jestem w domku ale w piątek i sobotę nieźle zmarzłam na targach ehh odzwyczaiłam się :ico_oczko:

dziękuje za życzenia :ico_sorki:

kasiekk, i jak mama?
Natashka, sperż że dzieciaczki będą do ciebie przychodzić zawsze to jakaś kaska będzie dodatkowo i ty się wprawisz w wolę podwójnej lub potrójnej mamusi i zostanie wam tylko brać się do roboty :ico_oczko: bo oski czeka na rodzeństwo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 wrz 2008, 13:21

witam

mama wyszła wczoraj do domu ale nie jest dobrze
jest bardzo słaba,znowu nie może jeść,cały czas leży i przysypia,brzuch ją boli - to chyba nerwobóle :ico_noniewiem: wczoraj miała stan podgorączkowy i czerwona taka na buzi :ico_placzek: nie wiem czy to nerwy i ciśnienie jej skacze,bo ona ma nadciśnienie czy co :ico_puknij: normalnie jak widzę mamę to wyć mi sie chce,ale przyu niej udaje mi sie trzymać
czytałam wypis :ico_placzek: ma nietylko tego guza :ico_placzek: tzn ma w prawym płucu jednego większego guza i jakieś ognisko "czegoś tam :ico_puknij: w nawiasie napisali ze to mogą być zmiany zapalne albo zmiany meta(one oznaczają nowotworowe przerzuty) ale to nie wiadomo co to jest i ma jescze jakieś niewielkie ognisko w innej części drobnoguzkowe :ico_puknij: ,poza tym powiekszone węzły w okolicvach tchawicy :ico_noniewiem:

czytała że reszta wyników jest ok,oskrzela czyste,przełyk itp a podczas bronchoskopi pobierali płyny i jest napisane że w tym płynie nie ma komórek nowotworowych,pytalam znajomego lekarza i mówił że trzeba czekać aż pobiorą wycinek,wtedy to będzie najbardziej wiarygodne badanie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak sie boje,nie wiem czemu ona jest taka strasznie słaba
mama żyje już tym wrocławiem,boi sie bardzo,musze znaleźć niańkę do Kacpra to pojade mamę z tatą odwieźć we wtorek,choć wolalabym nie jechać,bo ciężko mi ją bedzie tam zostawić samą,to kawałek drogi od nas i nie damy chyba rady codziennie jeździć i biedna sama tam będzie :ico_placzek: :ico_placzek: ale nie chce żeby też on sam potem wracał,no i w gruncie rzeczy bardzo chce z nia jechać tylko nie będzie mi łatwo poprostu
jakbym miała co z Kacprem zrobić to bym mogła tam u znajomych może zostac kilka dni,ale tak to nie mam jak za bardzo,zobaczymy zresztą,jakby tam dłuzej miała być to może cos wymyślimy

Kacper kaszle bardzo,jutro ide z nim do lekarza :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-14, 13:23 ]
kilka dni wcześniej nabrała apetytu,jadła non stop prawie i była taka radośniejsza a teraz :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-14, 21:44 ]
dziś bez zmian,cały dzień przeleżała i przespała,mało jadła :ico_placzek: mówi że nie może wstac bo jej niedobrze :ico_noniewiem: nie wiem czy to nerwy czy cos innego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
niedobrze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 wrz 2008, 22:07

Kasiek mysle ze mama ma tak ze stresu, teraz pewnie bi sie tego wroclawia
Mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku! Trzymajcie sie cieplutko!


my dzis po wizycie u znajomych , i przyznam ze na pewno teraz nie chce drugiego dziecka, a juz zwlaszcza takeigo malenstwa.. :ico_nienie: :ico_nienie: za zadne skarby..za rok dopiero mozemy pomyslec o rozpcozeciu staranek, nie wczesniej...

troszke mnie stresuje mysl o jutrzejszym dniu, mam nadzieje ze dzieciaki sie nie beda zanadto klocic i walczyc ze soba i ciekawe jak bedzie z ich spaniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 wrz 2008, 22:54

czesc nat
oglądałam "teraz albo nigdy"

z Kacprem zostanie moja siostrzenica a chrzestna KAcpra,bedzie miałą pod opieka jegi i moją babcię,bo też sama nie może być tyle czasu

Nat napewno dasz sobie radę jutro,nie stresuj się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 wrz 2008, 05:52

dziendoberek
dzis sama z siebie obudzilam sie o 5...juz spac mi sie nie chcialo to poszlam wziasc prysznic i pomylam podlogi u gory,jedynie w sypialni nie bo chlopaki spia...
teraz dopijam kawusie i skocze zaraz do sklepu po buleczki :ico_haha_01:

moze sie wyspalam..zasnelam przed 23 a ostatnie 3 dni moge powiedziec ze jak na siebie wysypialam sie :ico_haha_01: no chyba ze to ze stresu choc nie wiem czemu mialabym sie stresowac..bede u siebie w domu,bez zadnego nadzoru komisji, nikt mnie oceniac nie bedzie wiecpo co ten stres to nie wiem :ico_puknij:

Kasiu dobrze ze ma kto z Kacperkiem zostac... siostrzenica da rade i z babcia i z Pelutkiem!
uszy do góry!!

dziś T jedzie pozalatiwac sprawy..nadal nie mamy pracownikow...juz nawetmyslelismy o Ukraincach...w szczecinie jest firma ktora sprowadza stamtad ludzi,zalatwia wszelkie formalnosci,wizy itd...maja juz ludzi gotowych dopodjecia pracy ale nie tynkarzy wiec my bysmy musieli poczekac okolo miesiaca az znajdzie wykwalifikowanych lub z doswiadczeniem :ico_noniewiem: troche dlugo ale w tym czasie mogly T porobic cos innego w koncu w PKDma wpisanych mnostwo innych rzeczy nie tylko tynkowanie, zreszta tofirma ogolnobudowlana :ico_haha_01: a w ciagu miesiaca rozejrzelibysmy sie za mieszkaniem dla nich...juz sama nie wiem..

[ Dodano: 2008-09-15, 07:11 ]
juz mam Roksanke w domu,spi jak aniolek, 20 minut ja usypialam bo podobno lubi pospac z rana,zobaczymy...na razie dzis mamy dzien na zapoznanie sie jaka jest,co lubi,co jej przeszkadza...polozylam ja u brata na wyrku oblozylam poduchami i spi blond aniolek (narazie) hehe

ide budzic T...
Oski wciaz spi :ico_szoking: dobre ito...lepsze niz jak wstaje o 6 :ico_noniewiem: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość