Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

28 mar 2007, 16:38

Witam Kobietki, hmmm rzeczywiście szybko nam to idzie, mamy tyle spraw do omówienia:))) Ja mam termin na 7 września i to jest 40 tyg i suwaczek też tak pokazuje, wpisałam termin mojej ostetniej miesiączki dlatego dziwne że wam inaczej pokazuje. Jeśli chodzi o poród to również chciałabym spróbować naturalnie, jeśli tak lekarze zdecydują, ale nie wypieram się że zdecyduję się na znieczulenie. Myślę, że tyle kobiet już rodziło w różnych warunkach to i ja przeżyję. Każdy poród ma swoje wady i zalety. Mój mąż chce być przy porodzie, od samego początku chciał i nie zmienia zdania, myślę że to bardzo ważne, że w takiej chwili mam kogoś bliskiego. Mam dla was pocieszenie, mam 2 koleżanki których mężowie też nie chcieli brać udziału w porodzie ale jak doszło co do czego to byli przy żonach do końca, nawet nie mieli czasu pomyśleć że wcześniej nie chcieli widzieć tego wszystkiego. Ja myślę że i u was tak będzie. Oni też twardo mówili że NIE, a teraz są dumni i zadowoleni że byli świadkami cudu:))) Ale nie wolno zmuszać to się z wami zgadzam, natomiast należy rozmawiać o porodzie.
Ja już czuję ruchy ale takie delikatniutkie, moje koleżanki twierdzą że to napewno nie to, bo za wcześnie al ja wiem że to napewno nie wzdęcia. Wiem że to mój maluszek się wierci:)
Jeśli chodzi o rozstępy, to powiem wam dziewczyny że nie należy smarować oliwką suchej skóry, bo efekt jest przeciwny, skóra staje się sucha, (rozmawiałam z ekspertem) jak już coś to na mokrą skórę, zaraz po kompieli, a na suchą kremiki.
Idę też jeść obiadek.Paulina ja też mam na obiad barszczyk tyle że biały z kiełbaską i jajeczkami:)
papatki

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 mar 2007, 17:39

hej, bylam u tej krawcowej zeby mi wszyla w spodnie wstawki z takiego elastycznego materialu ale ona stwierdzila ze te spodnie nie beda sie trzymaly i takie tam, ale ja i tak poswiece jedne gatki i moze mama mi wszyje. Po drodze wstapilam do sklepu z odzieza ciazowa i rybaczki kosztuja 70zl i najmniejszy rozmiar byl o duzoo za duzy :ico_placzek: , ale wstapilam pozniej do szmateksu i wygrzebalam sobie sliczne dzinsowe rybaczki za 14zl jeszcze ciut za duze ale mysle ze juz niedlugo beda w sam raz :ico_brawa_01: Tak sie ucieszylam z tych rybaczek ze zapomnialam wstapic do Rossmana po oliwke :ico_haha_02: Cala ja! :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-03-28 ]
dzieki gosiaperelka ze slowa otuchy co do naszych mezow, ja tez po cichu licze ze zmienia zdanie

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

28 mar 2007, 19:01

czesc dziewczynki!!
tak sobie siedzę i myślę i wymyśliłam, że może pobawimy się w mierzenie naszych brzuszków i co tydzień albo co 2 tygodnie będziemy zapisywać swoje wyniczki i patrzyć jak nasze fasolki rosną??
co wy na to??

mogę zacząć:
tydzień ciąży ......I..14 tydzień..I..15 tydzień..I..16 tydzień..I..17 tydzień..I..18 tydzień
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
paulina1978 ........I.....86 cm.....I....................I.....................I.....................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
gosiaperelka .......I...................I....................I.....................I......97 cm......I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kocura Bura ........I.....91 cm....I....................I.....................I.....................I.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
agnieszka01.04 ...I.................I.....................I....................I......90 cm......I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
eSKa ...................I.................I.....................I....................I..... 83 cm......I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
i jak wam się podoba??
jeśli macie ochotkę się dopisać to bardzo proszę a wyniczki będę zaraz wpisywała :-D

[ Dodano: 2007-03-28 ]
kurcze troche mi sie to poprzesuwalo ale jak bede miala wiecej danych to bedzie to wygladalo calkiem niezle i bedzie bardziej podobne do tabelki :-D
Ostatnio zmieniony 29 mar 2007, 20:22 przez paulina1978, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

28 mar 2007, 19:49

No dobra, ale mój brzuszek będzie napewno rekordowo duży:) 17 tydzień i 97cm :)))))
Byłam na jazdach i przyszłam zgaszona:( instruktor miał zły dzień, nic mu nie pasowało i ciągle mnie karcił:(( do końca dnia będę już miała zły humor.
Miłego wieczorku.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

28 mar 2007, 20:26

Gosieńka twój wyniczek został odnotowany :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 mar 2007, 21:00

Kiepski dziś dzień, nie napisałam nawet jednego zdania mojej pracy :ico_placzek: , cały dzień chce mi się spać, drzemłam półtorej godzinki, ale nic to nie dało. Zbieram się do łóżeczka...
Paulinak, mój brzusio w 14 tyg- 91 cm :ico_olaboga: Gruba się robię... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

28 mar 2007, 21:01

CZEść GADUłKI!!!
PAULINKO SWIETNY POMYSł,JUTRO SIę MIERZę I PODAJę OBWóD BRZUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

JA TEż ZAWSZE TAK ROBężE OLIWKę UżYWAM PO KąPIELI,WTEDY TEż DOBRZE SIę ROZPROWADZA,A CO DO PORODU TO BARDZO CHCIAłABYM RODZIć NATURALNIE :ico_haha_01: ,ALE O TYM ZDECYDUJE LEKARZ BO W GRUDNIU MIAłAM OPERACJę,PO WYPADKU ZROBIł MI SIę KRWIAK PRZYMóZGOWY,NO I MUSIELI GO USUNąć,NO I NIE WIEM CZY TO NIE BęDZIE PRZECIWWSKAZANIEM,CESARKI Z CAłEGO SERDUSZKA NIE CHCEM,BO WIDZIAłAM JAK KOBIETY CIERPIą PO ,A TEż MALEńSTWO NIE MOżE BYć OD RAZU PRZY MAMIE,ZNIECZULENIA TEż NIE BęDę BRAłA,NIE CHCEM PO PROSTU,A POCIESZYłO MNIE żE MężCZYZI ZMIENIAJą ZDANIE CHOć CZASAMI DO RODZENIA Z PARTNERKą,MóJ W. NIE JEST TEGO ZWOLENNIKIEM,NO Cóż NA RAZI TO TYLE ,BUZIACZKI... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

28 mar 2007, 23:14

Ustalmy że mierzymy na wysokości pempka:) czyli w najszerszym miejscu. NARAZIE JA WYGRYWAM

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

29 mar 2007, 08:26

cześć dziewczynki :-D
wszystkie wasze wyniki na bieżąco są wpisywane. zobaczymy, która fasolka rośnie najbardziej he he :-D

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 10:55

Czesc :ico_ciezarowka:
Bylismy wczoraj z mezusiem u lekarza. Wszystko jest w porzadku, a dzidzia rosnie jak na drozdzach :-D Oczywiscie zzerala nas ciekawosc co do plci, wiec wykonalismy usg i.... :-D na 70% bedziemy mieli ... :ico_brawa_01: CORECZKE :064:
pozdrawiam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość