WoxCollection
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 lis 2018, 09:42

Re: Ubrania przez internet?

07 lis 2018, 09:49

Dokładnie tak, wystarczy jedynie znać swój rozmiar, a w razie potrzeby zawsze możemy wymienić na inny rozmiar, to przecież żaden problem. Dodatkowym atutem zakupu odzieży w sklepach internetowych jest szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny, zobaczcie na WoxCollection :)

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Ubrania przez internet?

07 lis 2018, 12:58

Ja też często zamawiam na netmoda. Ostatnim moim nabytkiem stała się zimowa kurtka parka, bardzo wygodna i cieplutka;)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Ubrania przez internet?

10 lis 2018, 13:22

Naturalnie, to dobry pomysł ubrania tak jak wszystko mozna i często warto kupować przez internet chociażby ze względu na przeceny i promocje.

Kobietazklasa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2018, 17:39

Re: Ubrania przez internet?

12 gru 2018, 13:02

Ja też często zamawiam przez internet na Infinity Fashion. Często mają promocje, są jakieś wyprzedaże, no i ubrania nie są tak oklepane jak w sieciówkach. Koleżanki pytają mnie, gdzie kupiłam, bo nigdzie podobnej nie widziały :) Zawsze wolałam oryginalniejsze fasony, dlatego szukam w sieci perełek.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Ubrania przez internet?

21 gru 2018, 11:03

Akurat tej firmy nie znam więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, dla mnie osobiście poza ceną liczy się głównie wysoka, jak najlepsza jakość odzieży oraz obuwia, tym sugeruję się podczas zakupu.

Doris89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2018, 20:21

Re: Ubrania przez internet?

28 gru 2018, 21:02

Hejj wszystkim :) Jestem tu nowa, mam nadzieję ,że dobrze trafiłam z działem i znajdą się tu jakieś kochane duszyczki,które mi doradzą :D Otóż myślę nad zakupem takiego oto kaszkietu na zimę

Obrazek

Co myślicie ? Ma ktoś może coś podobnego i może się wypowiedzieć? Z góry dzięki za szybką odpowiedz :)

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Ubrania przez internet?

02 sty 2019, 13:33

Zawsze miałam problem z doborem rozmiarów, ale odkąd kupuję na innej stronie nie mam tego zmartwienia :ico_nienie: Ostatni mój zakup to sukienka marki Elisabetta Franchi (sklep Dessale.pl gdyby ktoś pytał). Ma super materiał i uszyta jest jak należy a nie jak to kiedyś trafiałam :ico_szoking:

Merg
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2018, 23:11

Re: Ubrania przez internet?

05 sty 2019, 18:20

Akurat nawet w przypadku jeżeli nie trafimy z rozmiarem, to zawsze jest opcja odesłania lub wymiany danej odzieży. Większość sklepów nie robi z tym żadnego problemu, zerknijcie do nas gdzie znajdziecie ciekawe promocje i wyprzedaże odzieży oraz obuwia :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość