Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

28 paź 2010, 13:07

NowaSejana no to nie ciekawie :ico_sorki: mi też nie raz wieczorami twardnieje brzuch to zaraz biegnę zażyć no-spe. Też mam nie raz kłucie w dole brzucha. Nie raz krótkotrwałe ale bolesne. Dziś na szczęście jest spokoj.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 paź 2010, 13:20

witam
Gwona, za 18 tydzien :ico_prezent:

a u nas pogoda lipna bo pada deszcz :ico_sorki: troszke rano pozalatwialm spraw ,potem godzinke sie pezspalam i wstawilam zupkę dziś mam rosól taka mnie ochotka naszła :-D
mi też nie raz wieczorami twardnieje brzuch
kurcze to nie dobrze spytaj sie na wizycie co z tym jak ta nospa nie dziala za bardzo

Aniaa,kurcze ciekawe czy to od odstawienia?? ja mam tez duphaston ale juz tylko 1 tabletke dziennie[/b]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 13:26 przez magda1614, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

28 paź 2010, 13:23

magda1614 mmm uwielbiam rosołek :-) Na pewno się zapytam.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 paź 2010, 13:28

Gwona, no napewno ,u mnie jak na razie ok ,ale leń mnie nie opuszcza i to nie dobrze bo mam sporo rzeczy do zrobienia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

28 paź 2010, 13:43

magda1614 Lenia to ja od zawsze miałam :ico_haha_01: Nie mogę się zmotywować jakoś.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 paź 2010, 13:59

Lenia to ja od zawsze miałam :ico_haha_01: Nie mogę się zmotywować jakoś.
dobre :-D :-D :-D ja mam od kiedy w ciazy jestem ale moze mi to minie oby bo bedzie nie dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 paź 2010, 14:12

cześc dziewczyny,

ja też dostałam ostatnio magnez od lekarza, mnie znowu drgała bardzo powieka i miałam kołatania serca, na razie ucichło, zobaczymy.

dziewczyny a co to znaczy to twardnienie brzucha??bo ja się tak zastanawiam, zcasem wieczorem mam taki jakby strasznie ciężki, jak się objawia to twardnienie???

Fintifluszka, ja ci nie zazdroszczę tego niemieckiego jedzenia. I tak uważam, że i tak za dużo chemii wszędzie, ale jak piszesz, że ogórki mają tę samą wielkośc i są identyczne to one chyba koło ogórków tylko leżały :ico_szoking: ja bardzo przywiązuje uwagę do tego co jem i uważam, że kiedyś było mniej dostępnych produktów, ale były jednak zdrowsze. nie było tyle barwników i konserwantów.

aga216 bardzo ładny brzuszek, a te dżinsy to te z allegro??/bardzo ładnie leżą

NowaSejana a czemu wędliny ohydne?>?? o takim samym smaku wszytskie czy jak????Bo w Polsce wcale nie lepsze. Wszystko jednakowo smakuje, napchane dodatków, a mięsa tylko 50%. reszta to E. jeszcze jak pojadę na wieś do rodziców, to tam wszytko smakuje inaczej. jest lepsze, szynka pachnie i smakuje jak szynka, bułeczka chrupiąca. A tu w mieście to nawet normalnego chleba kupić nie można, bo nie dość, że chleby kilka razy odświeżane, to na drugi dzień stary. Natworzyli sklepów i im to po prostu nie idzie. bułka, zwykła kajzerka jest tak twarda, że można nią zabić.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

28 paź 2010, 14:48

Blanka26 "Bułka kajzerka jest tak twarda ,że można nią zabić ??" :-D Przydadzą mi się takie bułki na mojego chłopa :-D :-D
Jeśli chodzi o to twardnienie to czasami mam cały dół brzucha twardy,ogólnie nie mam innych objawów jeśli chodzi o tą rzecz. Nie raz mnie trzyma dłużej...zależy od dnia. I zawsze wieczorami tak mi się dzieje.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 paź 2010, 15:19

Czesc :ico_ciezarowka:
Tak was czytam dziewczyny i zastanawia mnie ten magnez....
Bo ja widze polozna ktora ledwo mowi po angielsku raz na 5tyg. to samo z lekarzem (hindus taki od wszystkiego-znaczy do niczego :ico_noniewiem: ) i nikt mnie o nic nie pyta -jak sama czegos nie powiem to nawet zapominaja ze jestem Rh - i ze maja mnie na zastrzyk skierowac :ico_szoking:
Jakos nie mam zadnych specjalnych objawow -no moze od czasu do czasu rece mi dretwieja jak duzo pisze na kompie i czasem jakby skurcz w lydce ale zaden dramat -taka mala niedogodnosc i tyle
Mam na wlasna reke brac ten magnez??? Chyba nie zaszkodzi???
W moim ciazowym preparacie z witaminami i omega3 co prawda jest magnez...ale moze za malo???

[ Dodano: 2010-10-28, 15:21 ]
Wam gin ten magnez apisuje???
Bo ja sie umowie chyba na prywatna wizyte do tej mojej ginki w przyszlym tygodniu-to moze przy okazji na tym super sprzecie podejrzy czy to chlopczyk czy dziewczynka :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-28, 15:23 ]
Gwonaja tez gdzies i to nie raz czytalam ze krwawienia z nosa w ciazy to n ormalka tak jak i z dziasel i nie ma sie czym przejmowac!!!

[ Dodano: 2010-10-28, 15:24 ]
Mi tez rano na chusteczce jak smarkne troche krwi zostaje!!!

[ Dodano: 2010-10-28, 15:26 ]
A wiecie co mnie najbardziej dziwi- ze w pierwszym trymestrze sie czulam rewelacyjnie -a teraz jakby nudnosci mam i ledwo daje rade w metrze wytrzymac w drodze do pracy :ico_szoking: a pisza ze drugi trymestr to sama rozkosz :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-10-28, 15:28 ]
magda1614 a lenia tez mam okrutnego :-D tylko rano -jestem w miare przytomna i na chodzie !!!

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

28 paź 2010, 17:33

ja juz nie mam takiej awersji do wędlin jak na poczatku ;) teraz moge juz prawie wszystko jesc ;) dzis byłam u ginekologa po zwolnienie z pracy wrescie ;p a wizyte mam dopiero 9 listopada jeszcze musze troszke poczekac zanim zobacze moje malenstwo ;) coraz bardziej sie do niego przywiazuje i juz nie moge sie go doczekac ...
tyle wydatkow sie zbiegło naraz najbardziej sie tym martwie czy na wszystko starczy ;/
musimy do porodu z K. wyremontowac pokój dla nas i dla dzidziusia wszystko trezba wymienic pomalowac wymienic drzwi karnisze meble łozka bla bla juz wszystko wybrane ale i le to pieniedzy a nie mowiac o wyprawce do dziecka K. teraz buduje gabinet leczenia bólu i chcemy wziasc samochód na kredyt nie wiem sama jak to bedzie ...
tak sie mówi ze pieniadze nie najwazniejsze ale by sie przydały !!!
mi tez strasznie twardnieje brzuch i mnie wtedy boli najczesciej jak siedze bo jak juz sie poloze to nie boli
narazie biore folik prenatal no i pro uro bo mam bakterie w moczu i mi to przepisał ;) pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość