gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 gru 2012, 16:24

. Niestety urzędowała nim też po ulicy i jest tak zjechany że Tymkowi musimy chyba w nowy zainwestować :ico_wstydzioch:
no Tomka tak samo był ściachany, ten co czeka na Tomka jest po siostrzenicy więc nie jest tak zniszczony :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 gru 2012, 17:39

My już po dekorowaniu pierników...około 150szt nam wyszło :ico_brawa_01:
Jola dekorowała jak automat :ico_haha_01:

Tośka
świetne te Twoje dziewczynki...ile włosów mają :ico_szoking: Obie takie dorodne :ico_brawa_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 gru 2012, 21:46

Wy juz sie do swiat szykujecie a u mnie poki co cisza..... a tzreba okna umyc, firanki wyprac, kupic choinke bombki i dywan bo nie mamy w duzym pokoju:/ a Marysia zsuwa sie z maty na podloge a od balkonu ciagnie:/ ZWogole to jestem dzisiaj padnieta- ugotowalam obiad, umylam gary, zrobilam drugie tiramisu, salatke jarzynowa i wyprasowalam ciuchy Marysi iii padam na pysk, Wogole to dalam Marysi jabluszko i bardzo jej posmakowalo - tak wogole co ile dni mozna podac owoce?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 gru 2012, 00:26

Gosia, chłopcy podobni do siebie:)
To ja Wam zadam zagadkę:
Obrazek

Obrazek

która fotka to moja pierworodna, a która to drugorodna?
pierwsza focia pierworodna druga focia drugorodna :-P

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 gru 2012, 00:33

Dla mnie na początku byli podobni tak jak Gisia psize teraz juz nie :)

Qanchoita mi tez nie raz wcina posta nad którym się produkowałam 15 minut wrrr wiec teraz kopiuje :-)

a My dzisiaj byliśmy na Mikołajkach i jak dostanę fotki to Wam wstawię jak Kajcia fantastycznie isę bawiła cały czas chichy :-) potańczyłysmy pośpiewałyśmy widziałyśmy kaczuszki, konika, kózki, (jakieś zwierzę któego nie znam) kucyki :-) potem przyszłam moja siorka z dzieckiem i M iostra z dzieckiem do nas do domku ndać prezenty i na odwrót. Kajka dostała jeszcze tą ksiażeczkę uczniaczka, szmacianke Zuzię bajeczki Polskich poetów Fredry, Tuwima, Konopnickiej Kozłowskiej to od mojej siostry a od M siorki to trochę przegieła tzn nie cdhodzi o to ze tani kupiła prezent tylko dała KKajci grzechotkę tzn gryzaka i tu ok i do tego papcie kotki któe mii obiecała ze da bo jej dziecko z nich wyrosło w sensie da tak bez okazji bo jej się nie przydadzą to czekałą chyba już późneij na Mikołaja bo teraz to na Kajkę są ino ino ehhhh.... tak głupio trochę i udawałam ze nie wiem ze to po jej córce że za małe dostała bo ona chyba zapomniała ze mi to powiedziałą :-D ale co tam ogólnie zadowolona jestem :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 gru 2012, 00:41

Mamusia ja też jeszcze okien nie umyłam :ico_olaboga: / I wstyd się przyznać ale jakoś nie mam siły na to :ico_wstydzioch:
Jeszcze przed świętami musimy panele w salonie na piętrze położyć. Pewnie gdyby nie te pierniki to dziś byśmy to robili ale chcę też żeby dzieci a szczególnie Jolka (bo Tymek jeszcze mały) miała radość z tego że jak jesteśmy już wszyscy razem w domu to coś możemy wspólnie zrobić.

Swoją drogą pamiętacie jak kilka dni temu pochwaliłam Tymka jaki jest kochany i jak pięknie sam zasypia?
No to od tego czasu zasypia sam ale tylko w ciągu dnia. Wieczorem jest jakaś masakra :ico_zly: Zaśnie przy piersi i budzi się po 5 min jak tylko go odłożę. I nie daje się uspokoić smoczkiem, mąż wcale sposobu nie ma na niego. Dopiero jak przychodzę z cyckiem to jest ok :ico_olaboga: Wydaje mi się że dolne "1" mu idą bo w dzień jak już się napije to strasznie gryzie mnie po sutkach :ico_olaboga: Aż się trzęsie tak dziąsła zaciska :ico_chory:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 gru 2012, 09:23

hej dziewczyny
wczoraj byliśmy w kinie na Atlas Chmur - polecam :ico_sorki: :ico_sorki: Mały nie nadaje się do siedzenia i spania jak mnie nie ma :ico_olaboga: na rękach ciągle u mojej mamy był, budził się. Tylko jak mi się budzi to dostaje cycka a mama dawała butelkę ale to nie to samo. Takie mam różne dzieci. Tomek spał z moją mamą pierwszy raz jak skończył tydzień i był na cycku i tak co tydzień spał bym mogła się wyspać a Maks ma 4 miesiące i nie nadaje się do siedzenia do 23 :ico_noniewiem:
Co do porządków to ja już grubsze mam za sobą :ico_sorki: :ico_sorki: najważniejszy Tomka pokój posprzątałam, zrobiłam segregację zabawek, reszta pokoi też. Już zostało takie normalne sprzątanie a okien nie myję, nie myję nigdy w mróz.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 gru 2012, 12:29

hej dziewczynki :ico_kawa:

pomyslcie, że marudzimy teraz na nasze maluszki a za kilka miesięcy one juz bedą takie duże i samodzielne :ico_oczko: ostatnio moja mam mi mówi, ile ja bym dała żeby być teraz młoda i mieć nawet trójke takich maluszków :ico_oczko: tak to jest, ale każdy etap w życiu jest potrzebny i trzeba z niego umieć czerpać, wiadomo ze ludzie tak skonstruowani ze lubia sobie ponarzekać

i nasze dzieci maja różne okresy, no szkoda Quanchita że teraz taka odmiana u Tymka, ja sie nie mogłam przestawić jak moja niunia sypiała całe nocki od poczatku prawie, ale ja cały czas w myslach miałam, kiedy mi sie to skończy :ico_haha_01: i faktycznie od wrzesnia juz jest inaczej :ico_noniewiem:
teraz pewnie jeszcze dziąselka ruszaja u maluchów

co do porządków - ja daleko w tyle, zreszta juz pisałam ze ostatnio lewa jestem do tego, lubie miec porzadek, ale tyle tylko ze przed zasnieciem zmyje podłogi viledą i tyle, bo nawet codziennie nie umiem kurzy pościerać po meblach :ico_wstydzioch: ostatnio wszystko dla mnie to jakby wyprawa na biegun sie wydaje, wiec spoczywam na niczym, bo poscieranie kurzu to dla mnie jak, hm szczyt himalaje :ico_oczko:
a przed swietami chce troche polepic pierogów, uszka i pomrozić, boje sie jedynie, że potem mi sie porozlatuje to w gotowaniu, bo zazwyczaj jak lepie pierogi od razu gotuje

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 gru 2012, 12:33

aa pochwal sie pierniczkami Quanchita :ico_sorki:
ja pierników raczej nie bede, ale chce ciastka kruche z synkiem przygotowac, ostatnio robilismy takie zwykłe i pyszne wyszły, ale nie jako ozdoby :ico_haha_01: tylko tak do zjedzenia

i czekam na zdjątka kasiali z Kajcia w roli głównej!

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 gru 2012, 13:26

:ico_brawa_01: Eeee, za łatwa ta zagadka była :ico_haha_01:

Co do okien, to ja myłam z dorby miesiąc temu i już są brudne... Ale mam sposób- zakupiłam śnieg w sprayu i zamierzam pięknie okienka podekorować :ico_oczko:

Dziewczyny mam pytanko, bo teraz zmienił się kalendarz wprowadzania posiłko- zaczynałyście od glutenu( czyli kaszki anny), czy nie stosowałyście sie do tych zaleceń???

Pierniczki też musze upiec, ale rzadna mi przepisu nie podesłała :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości