Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 kwie 2008, 14:35

katelajdka sliczna sukienka no i kolor ja ostatnio ogladalam bielizne na rocznice wlasnie w tym kolorze

butki Tymek jeszcze nie ma ale raczej nie bede szalec z cena.

ciuszki ja tez te lepsze odkladam w karton i beda czekac na drga dzidzie.

Hekkate na dluzszy spacer zawsze zabieramy wozek, ale jak idziemy przez park to Tymek idzie na nogach. na krotsze spacery idziemy bez wozka, zachodzimy wtedy na plac zabaw (Tymek uwielbia slizgawke) no i oczywiscie nie moze oderwac wzroku od samochodow, a te ktore stoja to wszystkie musi dotknac:)

psy nienawidze psow biegajacych od rana do wieczora bez wlasciciela. u nas na osiedlu duzo osob tak robi. i kiedy w niedziele wyjezdzalismy do lasu i pakowalismy rzeczy do samochodu, wkurzylam sie nieziemsko. pod blokiem na malym placu zabaw bawily sie dzieci i przybiegl jakis pies. dosc duzy byl. i iwecie co on robil, wskakiwal na kazde dziecko i... gwalcil je. wyobrazacie sobie. dzieci krzyczaly, opedzaly sie od niego a on na chwile znikal i zaraz wracal. wyszla tam na dwor babcia jakiegos dziecka i ojciec i probowali go przegonic. ciekawe na jak dlugo. to jest dopiero przegiecie co?

no i junkers juz wybrany, jutro nam zamontuja wiec jeszcze jeden dzien bez cieplej wody. ide sie dzis do mamy wykapac. kurde bez wody to jest kiszka

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 kwie 2008, 14:54

Katelajdka też mam sukienke wiązaną na szyje, ale raczej te paski co na szyje wiazac, na krzyz zrobie po plecach i wszyje

Kelly za chwilke Ci wyszle PW :ico_sorki:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 kwie 2008, 14:55

kelly, dobrze że junkers juz jest!!! Bardzo niebezpieczne rzeczy moga sie dziać jak jest gaz w domu... Dobrze że nic sie nie stało...
ten pies to normalnie szok!!! Pomijam ze może sie jakiemuś dziecku krzywda stać jak bezpańsie psy biegają, ale takie rzucające sie psy na dzieci to normalnie wstręt we mnie wzbudzają!! Okropieństwo!!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 kwie 2008, 15:10

katelajdka tylko ze to nie byl bezpanski pies!!!

[ Dodano: 2008-04-11, 15:18 ]
lulu juz Ci odpisalam:)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 kwie 2008, 15:22

kelly, nooo, nieee!!!??? No to tego już za wiele, zeby dyrni ludzie wyrzucali psy na pole bez opieki i to takie niewyrzyte psy!!! A wykastrowac wszystkie!!!!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01: Nie no teraz to się śmieję, ale tak na poważnie to powinno byc jakoś karane!!
Nie pomyślcie sobie ze jestem przeciwniczką psów, bo tak nie jest. Kocham zwierzęta a najbardziej juz nieżyjąca moja sunię, owczarka niemieckiego. Ona była mądrzejsza od niejednego czlowieka, ale jak miała 12 lat to juz zmarła nam... To było 5 lat temu...
Teraz moi rodzice mają Korcię, ale to już nie to samo. Ona jest dobrą suczką (gończy polski) ale jest taka trochę popyrtana, a Tara była taką rasową ułożoną suczką która miałą wielkie serce...
Do bloku jednak nigdyy bym nie kupiła psa! To dla mnie byłby koszmar, wyprowadzać psa mojąc dziecko. A co by było gdybym była chora, albo bartuś a pies musiałby wyjśc na pole???? Nie widzę tego, albo w nocy jak mąż śpi bo rano do pracy to co ja bym miała pójść z psem, a w życiu!!!!!! JA to tylko do domu prywatnego mogłabym miec psa. Wypuścisz na ogród ilekroć psu się zamarzy niewychodząc z domku!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 kwie 2008, 19:31

katelajdka, ta sukienusia naprawde sliczna napewno wygladasz w niej nieziemsko!! I kolor mi sie podoba, rzeczywiscie na bordowa wyglada ale bardzo sliczny! Co do Bartolinka to mi sie wydaje ze wciaz mozesz dumna chodzic bo Bartolinek naprawde dorowity chlopak jest! Ja z podziwu wyjsc nie moge i tak samo A. siostra ma coreczke taka przy duzej wadze ale ona w przeciwienstwie do Bartolinka to taka przytuczona, poliki to takie wypchniete ma hihihi i zazdroszcze jej jak nic bo to tylko chluba dla mamy wykarmic dziecko na samej piersi i to tak wspaniale! Oczywiscie wiem ze na wage dziecka nie ma wplywu karmienie piersia czy butelka i ilosc, ale i tak dorowitosc dziecika kojarzy mi sie z duma matki hihihi i piersia pelna mleka :D

iwona
:-D ja nie sprzedjae ciuszkow, niektore takie bardzo zuzyte sprzedawalam ale tak to nie, zostawiam na nastepne dzieciaczki :ico_brawa_01: ja mysle ze w koncu i do polski wplynie moda dla dzieciaczkow, kobieto zebys wiedziala jaki popyt maja marki dla dzieci tutaj, i ceny tez zaskakujace ciuszki od 100-350 zl te markowe i taniej to tylko juz na promocjach, ale to z reguly dunskie marki, a tez pare lat temu zaczelo sie ze zwykle sklepy jak H&M zrobily linie dla dzieciaczkow i coraz wiecej designerow wpada na ten pomysl. Wkleje ci lineczka mojej ulubionej stronki z lewej strony mozna znlaezc roznych designerow i jak sie wcinsie to mozna wybrac takze wiek dziecka czy rozmiar zaraz pod duzym zdjeciem. Moze ten lineczek da ci poczucie lekkiego klimatu jak to tutaj wyglada. http://www.houseofkids.dk/shop/pige-1-8-aar-367c1.html moje ulubione to rOhde i Mini a ture. i durugi lineczek do innej stronki http://www.noahogvictoria.dk/group.asp? ... 35&sub=635 tam jest ta marka Katvig najpopularniejsza teraz na dunskim rynku i wciaz sie powieksza, i moje ulubione Mio my mio ale okrooooooooopnie drogie. A tak to uwielbiam H&M bo tam mozna znalezc przepiekne ciuszki za niska cene.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

11 kwie 2008, 19:52

ciuszki ja sprzedaje to co okazało sie nieprzydatne dla mnie albo nie praktyczne a to co było praktyczne i bardzo lubiłam to zostawiam dla kolejnej dzidzi. Poza tym mojej siostrze urodzi sie w pazdzierniku dzidzia wiec po cichu sobie mysle, ze ona pewnie zostawi te wszystkie dzieciece rzeczy dla mnie bo juz wiecej dzieci nie planuje( to będzie jej czwarte dziecko, 6 ciąza)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 kwie 2008, 20:16

MamciaKochana, ja uwielbiam takie ciuszki! Super one ! A ubieram kurcze Nine na różowo bo po pierwsze mnostwo takich ciuchów dostaje a poza tym to łatwiej coś skompletować jak wszystko w jednym kolorze....

Ja ubranka już wydałam te za małe. Nie planuję więcej dzieci a jeśli się trafi to pewnie ciuszki bym dostała. Już Wam pisałam ze mieszkam na wielopokoleniowej ulicy i jesteśmy jak rodzina.


Ale dziś miałam fajny dzionek - zwłaszcza końcówkę:
przyjechała chrzestna Niny i dziewczynki dokazywała na placu zabaw - może mi się jutro uda na smyki wkleić filmik jak Nina biega po scenie i mi ucieka śmiejąc si ę do dozpuku!

A na spacerki to w dalsze trasy biorę wózek żeby mieć wszystko pod ręką w razie czego, a niedaleko często chodzimy na nóżkach albo rowerkiem, który Ninusia dostała po koleżance i mogę nim kietować trzymając za pałąk.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 kwie 2008, 20:48

Witanko

Ciuszki Ja ciuszki zostawiam i nawet jak w ciąży nie byłam, to nie myślałam o sprzedawaniu bo wiedziałam, że jeszcze się przydadzą :-D a w sumie to btatowa jest w ciąży -rodzi w sierpniu :ico_brawa_01: to mam komu dać po moich maluchach, a zresztą dużo moja siostra mi zapodałam po Emilce, potem ja wspadki je oddałam Pawełciowi (4 miesiące młodszy od Wojtusia jest), i teraz już siostra znów je mi przygotowała i przyniosła nawet więc mam już cały komplet- jeszcze tylko da mi 50 szt tetrówek, swoich tez mam 40 szt. więc spoczko :-D .No a ja znów moje dziecię najmłodsze podrośnie to ciszeczki pójda pięterko nizej do Małgosi (żony brata- moja imienniczka ihihihihihih) i ich dzidziusia ... No a potem może do siostry :-D bo ja w ciągu najbliżyszych 7 lat nie bedę się sraeała o kolejnego potomka :-D No chyba, że.... :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 kwie 2008, 22:52

CZESC DZIEWCZYNY wcoraj juz ie mialam sily wejsc zeby cos naskrobac bo padnięta byłam wieczorem.
Widze,ze temat spotkania ucichł hi hi hi ale jak to u nas lutoweczek-aduł pojawiły ie nowe temaciki a co tam gadaniny nigdy za wiele hahahahahaahaha.
PO PIERWSZE CHWALIMY SIE ZE POJAWL SIE NAM 4 ZABEK jupi wczoraj wyszedł Amelci 4 zebolek, druga lopata jest hi hi takze mamy teraz dwie dolne i dwie gorne jedyneczki i dwojki gorne w drodze ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nareszcie juz cos w tej papuni ona ma bo tak to jak sie smiala to jak babcinka bezzebna wyglądała ;)
ciuszki za małeja robie to samo co robilam 5 lat temu przy kacpim czyli wszystko co za małe wkladam do karotnow takich duzych po tv np. i początkowo ladowalam do pawlacza ale ze sie oswoiłam z myslą ze juz wiecej ejbikow byc nie mze to cały jeden duzy karton zakleiłam juz i wywiezniony zostal do moich rodzicow do piwnicy bo ja mam dwie siostry w wieku 23 at obie bo to bliznaczki są i ktora bedzie pierwsza miec dzidzie to dla niej te ciuszki bedą a jest w czym wybierac obojetnie są przeciez i typowo dla chłopca i dla dziewczyneczki po Amelusi i te miniaturkowe sukienusie jeny az mi sie serce kroilo jak je chowałam. Ale cudnie było to przezyc tzn. ubierac ja w te miniaturkowe kiecki zawsze o tym marzyłam. A teraz w końcu jestesmy na etapie spodniczek mini, kolorowych gumeczek,spineczek hi hi hi.
BUCIKI,AGA0406 ja tez kupuje dzieciaczkom buciki w CCC sa juz dobrej jakosci i robione nawet na wzor tych Bartkowych choc wiadomo bartek to bartek ale bo ja wiem ........
Kupilam raz kacprow Bartka jak mial rok i własnie do nauki dobrego chodzenia i co?? Jak ma byc wada to i tak bedzie tyle moze ze mniejsza hi hi hi. Chodzi jedna stopka troszke krzywo i musialby cwiczyc podnoszenie kredek na bosaka ale jaos czasu brak ale i lenistwo tez nasze ze go jakos nie pilnujemy uppps cicho :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
KATELAJDKA no kreacja pikna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajny kolor ale taki odwazny chyba ;) ale super kroj i w ogole. Ciekawe na co ja sie zdecyduje, hm nie mam pojecia ale ja mam jeszcze czasu troszke do sierpnia.
OLALA ja tez dostałam to mleko o ktorym pisałas chyba wcoraj ;). I w ten sam dzien dostałam co ty, nagle dzwonek do drzwi otwieram a tam gosciu mi jaki maly pauneczek daje. Początkowo ci powiem ze zwątpiłam i balam sie tego otworzyc bo wiez no roznie bywa jakas bomba czy jak.
No ale otwieram a tam mleko hi hi hi. Jeszcze melci nie dawałam, cieawa jestem ile kosztuje i czy mozna je dobrze dostac tzn. czy w wiekszosci sklepow ych wiekszych bedzie to mleczko jak myslsz?
Bo jesliby jej zasmakowalo i nic by jej nie bylo to kto wie moze na nie zmienię ale jeszcze chce porownac wartosci tych witamin itp. z tym mleczkiem co daje teraz czyli nestle junior ;)
DZIEWCZYNY A COS MI SIE ZDAJE ZE DOROTKA NAS CZYTA ALE NIE CCHE PISAC BO MOZE JAKOS ODRZUCONA SIE POCZULA PRZEZ TO ZE PRZYJECHAC NIE MOZE NA SPOTKANIE :(((. BO ONA TAK CHCIALA PRZYJECHAC I TO PRZEZYWALA PAMIETACIE JAK PISALA SMUTNIE ZE NIE DA RADY? MOZE JA ZAPROSMY ZNOW DO NAS,JAK PRZECZYTA TO WROCI HI HI HI

DOROTKA.M. wracaj do nas i pisz jak zawsze ej :)))) No cos ty to ze nie mozesz przyjechac to nie znaczy ze nie cchemy cie tu ej jestes jedna z nas i pisz szybko co u was nowego?
Pisałas ostatnio ze przeziebiona byłas?Juz ci lepiej?A Agatka zdrowa?
Pisz pisz :)
Inne lutowki tez nie mogą przyjechac ale i tak jestesmy super paczką ;)A wiesz ze do mnie na kawusie i tak zawsze mozesz przyjechac, a ja mysle ze jak si zrobi fajnie cieplusio to zapakuje dziciackzi do samochodu i przyjade do ciebie na ten ogrodek i do tej fsajowej piaskownicy ;) Co zgadzasz sie?????
Nic lasecki zmykam spac bo zmeczenie mnie juz wzięło spore.
ACHA ZAPOMNIALAM WAM NAPISAC NAJWAZNIEJSZEGO HI HI jutro od rana dajemy dzieci do tesciow iiii idziemy latac po salonach optycznych za okularkami hahahahah ,najpierw dla dawida a jak sie nam uda znalezc fajne dla niego w takim salonie co drugie gratis sa to moze i dla mnie od razu ale wątpie. no takze bedzie gitesik jutro ach..............papaapsiu spokojnej nocki dla was wszystkich.
AMELKA mimo, ze teraz dostała tego 4 ząbka zniosła to bardzo spokojnie. noc oki a w dzien to tez normalna była. Tylko w nocy raz zajęczal sobie ale przez sen moze sie przebijał własnie wtedy ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości