79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 lip 2007, 21:00


Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lip 2007, 21:01

kasia3 a gdzie ty w tej kanadzie mieszkasz? tak pytam z ciekawości bo mam przyjaciółke w montrealu i też mi pisała o jakiś dniach narodowych :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 lip 2007, 21:01


Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 lip 2007, 21:38

Anita, wygladasz super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I Twój Maluszek tez juz spory. 3200, nieźle. :-D

Kasia3, ja 2 lata temu miałam poison ivy, oj strasznie bolało. Niestety nie potrafiłam sie powstrzymac od drapania i zostało mi kilka paskudnych blizn od krost... :ico_noniewiem: Pozdrów ode mnie Ryana i uwazajcie na siebie.

A u nas tez szykuje sie swietowanie. 4 lipca, dzien niepodległosci. Zawsze jezdzimy na pokaz fajerwerkow nad ocean, ale nie wiem co bedziemy robili w tym roku...

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

02 lip 2007, 23:34

79anita, nieprzejmuj sie nie kazdemu uklada sie z rodzicami ja naprzyklad mam z nimi slaby kontakt z ojcem wsumie zaden ale moze to lepiej dla mnie bo sie nie denerwuje bo sa zdala odemnie :-D zawsze jak jade do nich to tylkoo nerwy psuje i mysle tylko o powrocie z tamtad a twoja mama bedzie kiedys potrzebowala czegos od ciebie wtedy przypomnij jej o tym samochodzie ... aha chcialam powiedziec ze bardzo ladnie wychodzisz na zdjeciach , do twarzy ci w ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 lip 2007, 09:42

Czesc Dziewczyny!!!
Anita slicznie wygladasz!!!!!!!
Ja sie zmartwilam tym ze nelcia taka malutka i wczoraj spytalam sie lekarza czy to nie za malo, a on powiedzial ze w sam raz, a do porodu zostalo 7 tyg(mam nadzieje :-D) wiec rosnie dobrze. Ponadto usg bylo robione prawie 2 tyg temu wiec jest i tak wieksza :-D
Wisienko mam pytanie do Ciebie. Jak jakis czas temu twardnial Ci brzuszek to przeszlo Ci i juz jest oki? Bo ja wczoraj bylam na badaniach i u lekarza i potem caly dzien musialam lezec bo twardy byl. Kurcze martwie sie troche bo nie chce jeszcze rodzic!!!!!
Dziewczyny z rodzicami jest roznie...Moja mama jest wspaniala, a z moim tata to kontaktuje sie raz w roku , moze dwa.
Trzymakjcie sie!Odezwe sie pozniej!!!

[ Dodano: 2007-07-03, 09:43 ]
Kasia 3 pozdrownienia dla meza i zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

03 lip 2007, 10:19

martuunia twardnienie brzucha nie koniecznie musi oznaczać że już rodzisz :ico_pocieszyciel: , mnie teraz też twardnieje - tak z 5 razy dziennie to ponoć ok w tym okresie, ja biorę 1/2 tab fenoterolu- 2-3X dziennie( przeprosiłam fenoterol :ico_placzek: chociaz go nie znoszę :ico_zly: )

a tak wogóle jestem dzisiaj :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , muszę się wybrać na jakieś zakupy, bo zwarjuję :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 lip 2007, 10:33

Uff, ja wróciłam własnie z praktyk, ale to jest bezsens, ale przynajmniej na tyle dobrze mi się trafiło, że mnie nie trzymają i po wizycie uciekam do domku :-D , a na innych oddziałach to studenci muszą wpisywać karty chorób do kompa bo lekarzom się nie chce :ico_olaboga: i biedni siedza tam do 13 :ico_puknij:

Co do twardnienia brzucha, to mnie w sumie pare razy dziennie twardnieje, a dzisiaj w nocy to prawie nie spałam, przestraszyłam się , że coś sie dzieje, bo mnie bolało jak na okres i cały czas był twardy, ale teraz juz jest dobrze :-P ziewa mi się tylko strasznie, więc chyba utne sobie drzemke...

A tak wogóle to mało mnie dziś kierowca autobusu nie zabił :ico_zly: wchodziłam tym pierwszym wejściem zaraz koło niego więc nie wierze, zeby mnie nie widział, a dureń przytrzasnał mnie drzwiami i nawet przepraszam nie powiedział :ico_placzek: chyba widac ,że w ciąży jestem :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

03 lip 2007, 10:38

faktycznie ten kierowca to jakiś beznadziejny idiota :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 lip 2007, 10:46

Aga ale mi wczoraj twardnial z 20 razy wiec dlatego sie martwie bo to juz norma nie jest.Ja lykam cordafen i scopolan, noi nospe.

Pruedence ten kierowca to jakis kretyn skonczony!!!Zrobilas mu awanturke??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość