Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

08 lis 2010, 00:03

HEj dziewczynki :-) w końcu mam chwile zęby przysiaść poczytać i coś skrobnąć. JA dzisiaj równiż piekłam :-D ciasto marchewkowe :ico_brawa_01:
Tynusz1, czyli ja też w 7??? :-D ostatnio nie nadążam :ico_oczko:
melissae, ja przytyłam 11 na razie, w pierwszej ciąży przytyłam 22 do końca ale licze na to ze teraz nie dobije bo takiej wagi.
A no z ćwiczeniami zawsze trzeba ostrożnie, ja mam dobrze - jak przesadzam to boli
moje ćwiczenia ograniczają sie do wchodzenia na pierwsze pietro :ico_haha_01:
kurcze ostatnio nie mam czasu odpocząć, babcia coraz lepiej ale było niedotlenienie mózgu, obrzek płuc i jest roślinka, zero współpracy, za to trzy razy wiecej roboty, kroplówki, opatrunki na odleżyny :ico_olaboga: :ico_noniewiem: coraz wiecej czasu i wysiłku mnie kosztuje. Moja malutka wyzdrowiała i wróciła do przedszkola. Byłyśmy w aquaparku wczoraj a w zeszłą sobote w loopy's world :ico_brawa_01:
już teraz czuje sie w 100 % jak :ico_ciezarowka: , mam zgage okropną, boli mnie kregosłup, coraz cześciej napina mi sie brzuszek, a rośnie w takim tempie ze ledwo buty wciągam :ico_placzek: . Mam nadzieje że uda mi sie cześciej odzywać :ico_wstydzioch:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lis 2010, 05:52

Tynusz1, czyli ja też w 7??? :-D ostatnio nie nadążam :ico_oczko:
taaa my tak samo lecimy hehe :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2010, 09:26

Hello :ico_kawa:
a mnie moja mama znowu zaskoczyła- kazała mi zamawiac pościel na allegro i powiedziałą że da na nią pieniądze :ico_brawa_01:
fajnie, kochanąmasz mamę. Ja kupię jeden komplet pościeli, ale chcę Gluck, bo mam jeden, dostałam od koleżanki i jest rewelacyjny... dlatego teraz też chcę kupić.
Tynusz1, do tej pory 7kg. Dla lekarza to za mało,
e tam, nie słuchaj lekarza, 7 kg to jest myślę dobrze, jak na ten etap ciąży, poza tym każda z nas jest inna, ja w ciąży z Ulą przytyłam przez całą ciążę tylko 8 kg i nikt mi nie mówił, że za mało.
ja mam termin na 26 i przytyłam 5 kg, tylko ja z tych, co powinny przytyć mniej :ico_oczko:
hehehe, ja też z tych co powinny przytyć mniej i jak do tej pory, to waga pokazuje mi 1 kg więcej od początku.
bo wyniki morfologii poniżej normy.
moje niestety też i dostałam żelazo w tabletkach i o dziwo nie mam problemów z przyswajaniem go.
a ja jakoś nie mogę się ostatnio zmobilizowac bo co chcę zrobic to zawsze czegoś brak i nie da się tego zastąpic :-)
przeszło na inne forumowiczki ;-)
mania6891, przykro mi z powodu babci, dobra z Ciebie wnuczka, że się nią tak zajmujesz i nie narzekasz... podziwiam Cię szczerze.
Tynusz1, spóźnione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 okienko :-)
Buzok, przykra sprawa z tą chorobą córci, oby szybko wyzdrowiała i żebyś Ty się nie zaraziła :ico_sorki:

Co do ciąży, to ja się na ogół czuję świetnie, brzuszek mi zaczyna ciążyć, zwłaszcza jak trzeba się schylić po coś, zgaga to już raczej nieodłączna część dnia, a poza tym odpukać jest ok, żadne boleści mnie nie dopadły i czuję się ogólnie dobrze.
Moja Ula ostatnio często się do brzuszka przytula, całuje go i mówi, że tam jest jej braciszek, że Stasiu ma serduszko, chce słuchać tego serduszka i tak śmiesznie przytyka uszko, ale wie, że potrzeba stetoskopu, żeby usłyszeć bicie serca... hehehehe mała mądrala.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lis 2010, 10:06

e tam, nie słuchaj lekarza, 7 kg to jest myślę dobrze, jak na ten etap ciąży, poza tym każda z nas jest inna, ja w ciąży z Ulą przytyłam przez całą ciążę tylko 8 kg i nikt mi nie mówił, że za mało.
co lekarz to inna opinia, ale mi się także wydaje że 7 kg nie jest źle ..
moje niestety też i dostałam żelazo w tabletkach i o dziwo nie mam problemów z przyswajaniem go.
ja także łykam żelazo w tabletkach, już tylko 2 listki mi zostały.. a jak macie dawkować?
zwłaszcza jak trzeba się schylić po coś,
oj znam to, wzoraj do M się śmiałam że nawet skarpety mi już ciężko nakładać

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2010, 10:58

a jak macie dawkować?
ja biorę pregnamed i mam brać 1 tabletkę dziennie.
oj znam to, wzoraj do M się śmiałam że nawet skarpety mi już ciężko nakładać
hehehe, w pierwszej ciąży, to pod koniec mój mężulo mi buty wiązał :ico_haha_01: klęcząc przede mną :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lis 2010, 11:04

ja biorę pregnamed i mam brać 1 tabletkę dziennie.
ja biorę Tardyferol Fol- jakoś tak i mam brać 2 tabletki dziennie :ico_szoking:
ehehe, w pierwszej ciąży, to pod koniec mój mężulo mi buty wiązał :ico_haha_01: klęcząc przede mną :ico_haha_01:
ciekawe czy u nas tak będzie hehe :-) no bo tak jak już napisałam ze skarpetami mam problem :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

kurcze a jutro badanie glukozą mnie czeka :ico_puknij:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 lis 2010, 11:42

Witam wszystkich z :ico_kawa: i serniczkiem.
Mam nadzieje że uda mi sie cześciej odzywać
my też mamy taką nadzieje :ico_haha_01: . Podziwiam Cię, że masz tyle cierpliwości i serca do pielęgnacji babci, ja mieszkam z dziadkami mojego P, ale jak narazie dają rade, nawet sami sobie gotują, bo jesteśmy na oddzielnych kuchniach, Babcia ma 88l, a dziadek 2lata od niej młodszy. Ale co innego opiekować się swoją babcią, która jak jeszcze była zdrowa była pewnie dla Ciebie jak matka, a co innego ludzi, którzy już mi tyle w życiu dokuczyli :ico_placzek: , ale to odrębny temat.
Co do ciąży, to ja się na ogół czuję świetnie, brzuszek mi zaczyna ciążyć
jaki brzuszek, jak Ty jesteś dopiero kilogram do przodu :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2010, 11:50

kurcze a jutro badanie glukozą mnie czeka :ico_puknij:
ja już miałam, przykre doświadczenie, niedobrze mi było jeszcze długo po wypiciu tego slodkiego świństwa.
jaki brzuszek, jak Ty jesteś dopiero kilogram do przodu :ico_noniewiem: :-D
olbrzymi, ale ja miałam duży zapas tłuszczyku i myślę, że z tego mi schodzi teraz :-) Bo ramiona szczuplejsze, a brzusio większy :-)

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

08 lis 2010, 12:35

Tynusz1, pamietaj zeby zabrać cytrynke :-D ja miałam w czwartek w zeszłym tygodniu, i nie musisz być na czczo , możesz cos zjeść, byleby nie za dużo :-) ide sie szykowac do pana doktora :) dzisiaj mam wizyte, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 lis 2010, 13:10

olbrzymi, ale ja miałam duży zapas tłuszczyku i myślę, że z tego mi schodzi teraz Bo ramiona szczuplejsze, a brzusio większy
Ja też należę do tych nienajszczuplejszych a 8kg mam już do przodu :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
czekamy na info

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość