gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 18:15

Mał zaszczepiony - ma juz 78 cm i 7 kg :-)
czyli aż pół kilo to ubranka były? A jaki długi już :ico_szoking: jakie ubranka nosicie?
Podobno ząbki już są tuż pod dziąsłami że patyczek o nie stuka więc czekaja nas teraz ciezkie dni :-(
czyli pierwsze ząbki na wątku??? Oby szybko wyszły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 18:24

Mał zaszczepiony - ma juz 78 cm i 7 kg :-)
czyli aż pół kilo to ubranka były? A jaki długi już :ico_szoking: jakie ubranka nosicie?
Podobno ząbki już są tuż pod dziąsłami że patyczek o nie stuka więc czekaja nas teraz ciezkie dni :-(
czyli pierwsze ząbki na wątku??? Oby szybko wyszły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

No wlasnie wtedy mial rajtopski,spodenki body i bluze,ale moze mial pełną pieluche hehe :ico_oczko:

No oby wyszly szybko i bezbolesnie.Marcin wlasnie mnie ugryz ł w nos i czuć,że już bardzo twarde ma dziąsła bo bolało jak cholera :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 18:31

Hejka :-)

Madleine to długĄNY A DROBNIUTKI TEN wASZ mARCIENK :) ALE DOBRZE DOBRZE FACECI MAJĄ BYĆ WYSOCY A KOBITKI IE KONIECZNIE :-) no i ząbki... u Nas też lekarka móiła że tusz tusz\ i widać je w dziąsełkach ale jeszcze nie wyszły a to 2 msc temu bło :-D

u Nas nocka rewelacja!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dlatego dzisijesza pewnie będzie do du*py Kaja spała od 21 do 08:30 bez cyca co prawda obudziła się o 02:40 i 04:40 ale dałam smoka i poszła spać dalej :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

a po dentyscie OK nie bolało ( no raz mnie tylko drgnęło) i w sumie super babeczka pierwszy raz u niej byłam koleżanka mnie namówiła i w sumei dobrze mam 4 małe ubytki no i kamień z czego 2 dziś zrobiła i dwa nastęne mi zrobi 18 i tyle :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 22:57

.Marcin wlasnie mnie ugryz ł w nos i czuć,że już bardzo twarde ma dziąsła bo bolało jak cholera
Maks mnie uwielbia gryźć powyżej nadgarstka tak się wbija. Ale zębów jeszcze nie widać ani żeby się coś szykowało :-) podobno rodzeństwu podobnie wychodzą zęby to jak tak to jeszcze mam czas bo Tomkowi w wieku 11 miesięcy :-D
a po dentyscie OK nie bolało
widzisz a tak się bałaś. A Kajcia super śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to cały czas korzystasz z rad tracy hogg?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 22:59

to cały czas korzystasz z rad tracy hogg?
tak :) i u Nas się sprawdza co prawda trochę to zmodernizowałam w kierunku mojego dziecia ale trzymam się głównej zasady ze zasypia w łóżeczku i głównie bez mojej pomocy i nie podchodze na każde jej jąkniecie i powiem Ci Gosia że jestem tak super wyspana przez to ze ostatnio to ze 2 msc temu taka byłam :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 23:10

Kasiala ale Ty i tak bardzo dużo spałaś :ico_haha_01: ja dzisiaj rano też próbowałam i nawet mi się udawało bo się uspokoił w łóżeczku ale chciał jeść i dałam mu cycka :ico_puknij: a potem jak go karmiłam kolejny raz to usnął przy cycku to co miałam go budzić. Najpierw sama muszę się przekonać do tej metody by nie robić głupka z dziecka że raz tak raz tak

Wyciągnęłam nosidełko po siostrzenicy i jak jęczał Maks a musiałam coś zrobić to łaziłam bardzo mu się podobało mi mniej bo ramiona bolały
Obrazek


z 12 dniowym kolegą
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 23:13

ale różnica między 12 dniowym a prawie 5 miesiecznym dzieciaczkiem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Gosia ja mam chustę w domu ale 2 razy z niej korzystałam i to raczej dla szpanu niż dla kajki :-D bo ona zalicza się do grzecznych dzieci :-)
no i mamy taką samą matę :L) Kaja lubi na niej leżeć ale też lubi ba samym kocu i do tego hula kula i ona jest cała szczęśłiwa :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 23:41

Gosia super wyglądasz! Ani śladu brzucha pociążowego :ico_brawa_01: Mały śliczny...taki gładziutki :-)
My nosidełko użyliśmy raz jak do ikei na zakupy pojechaliśmy. Też mnie ramiona bolały a Tymek marudny był...chyba nie lubi za długo być na rękach. U nas najbardziej sprawdza się leżaczek fisher price 3w1.
Kaja lubi na niej leżeć ale też lubi ba samym kocu i do tego hula kula i ona jest cała szczęśłiwa :-)
Mówisz że ta kula hula taka świetna? Mój tata pyta co chcemy dla Tymka pod choinkę to może Mu podpowiem. Tylko ile może być w domu tych zabawek :ico_olaboga:

Ojjjjj...Gnomek się budzi na karmienie, muszę lecieć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 23:54

Mówisz że ta kula hula taka świetna?
Gosia u nas się super sprawdza naprawdę Kajka jest tak nią zafascynowana ze głowa boli no jak ja tylko pokazę to juz się cieszy :-) też szczeniaczka uczniaczka lubi :-) a mnie znowu wątróbka pobolewa ehhh to nie zdrowe jedzenie...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 gru 2012, 23:58

dopiero teraz zauważyłam że avatarki wróciły na lewą stronę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: od razu lepiej się forum czyta i teraz automatycznie wraca do momentu nie przeczytanrego posta a nie tak jak wcześniej :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość