Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 wrz 2007, 00:41

ania smutna sytuacja....no szok!!! a to byla wasza rodzina czy znajomi?
wspolczuje na maxa

julie szczescie mialas niesamowite :ico_olaboga: .. dobrze, ze juniorek caly.. ja tez mam schize z montowaniem polek nad lozeczkiem :ico_olaboga: . adas to samo. mielismy plana powiesic polke ikeowska wlasnie, ale nad lozeczkiem nie ma mowy :ico_nienie: i od dwoch miesiecy stoi w kacie hihi :ico_oczko:
moja siostra tez miala podobna przygode, polke pelna ksiazek zamontowana nad lozkiem. ktoregos ranka wstala do lazienki i uslyszala huk!!! miala fuksa bo bylo tam wiele ciezkich grubych ksiazek... uffff
i to byla polka na ikeowskich sietowatych drewnianych podporkach hihi
one tylko fajnie wygladaja ale sa niebezpieczne
chyba na swieczki jedynie sie nadaja hihi i suche bukiety

a zapomnialam wspomniec, ze dzis zostawilam leona na chwile w pozycji na brzuszku i przychodze a on lezy na plecach :ico_szoking:
a to maly spryciarek hihi ale glowke ladnie wysoko podnosil hihi

ja bylam dzis na malym shoppingu hihi zanim wyszllam z domu to troche minelo.. za pozno sie wstalo wiec i dzien pozno rozpoczety no i dobrze.. adas wrocil po 19 wiec co mialam w domu siedziec jak kołek hihi
kupilam pajacyka z krotkimi rekawkami z kubusiem hihi
i jeszcze to ubranko-pilke ( fotki powyzej)
to specjalnie dla tatusia hihi na mecze.. za 1f wiec nawet sie nie zastanawialam hihi tak dla zabawy hihi
leos dzis nawet ladnie spi hihi bez wiekszego marudzenia
najpierw wlaczylam mu muze
a potem suszarke
a trzecie spanie na spacerze
i ostatnie przed kapiela tez ok z tatusiem hihi ale zadna z tych drzemek dziennych nie spedzona w lozeczku :ico_olaboga:
no a przed chwila zasnal juz na noc mam nadzieje hihi
choc troszke marudzil ale za bardzo jak na niego. dalam cyca i spi hihi

kurde moj adas zostawia auto zawsze kolo metra , bo dojezdza czesc trasy autem a potem wsiada do metra
no i dzis wracajac juz do domu znalazl za wycieraczka auta listy od mieszkancow hihi ze alarm wlacza sie kilka razy w ciagu dnia co zakloca spokoj itd hihi
nawet jest jakies pismo z councilu hihi
normalnie jaja
chca odlaczyc alarm i adama obciazyc kosztami
no ale chyba nic nie moga zrobic teraz jak juz auta tam nie ma hihi
jutro adam zadzwoni i przeprosi i auto zostawi w innym miejscu hihi
kurde skad mial wiedziec, ze nasz alarm taki meczacy hihi

[ Dodano: 2007-09-13, 00:51 ]
alineczko ja nie kojarze teraz bozenki ale super ze kontakty mamusiek z tt sie rozwijaja hihi porob fotki i wklej nam potem hihi

kamilko co ci ??? oj niech ta deprecha szybko mija!!! :ico_brawa_01:
a co do zupy to ja zawsze trzymam na kuchence, bo zapominam schowac toi po pierwsze,a poza tym mamy neiduza lodowka i jest napchana to zostawiam zupe na zewntarz hihi ale nigdy mi sie jeszce nie ukisila.. :ico_nienie: a u was teraz chlodno wiec nie rozumiem :ico_noniewiem:
dodam, ze ja nie zabielam wiec moze dlatego :ico_noniewiem:

astrid ciesze sie bardzo ze wszystko ok!! tzrymalysmy kciuki hihi
zakrecona mamusko...

[ Dodano: 2007-09-13, 01:00 ]
acia swietne masz dzieciaczki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniu moj leos ostatnio ( a dokladniej od wczoraj)zaczal wpychac coraz czesciej piastki do buzi hiih smoka wypluwa , a jak probuje czasem mu go wcisnac to zaciska usteczka i usmiecha sie do mnie hihi
po czym wpycha piastki na nowo
ja sie ciesze ...

a co do wesela to chyba dobrze ze nie odwoluja, tato mlodego napewno by tego nie chcial.. wesele coz. napewno bedzie smutne... ale z drugiej strony skoro to byl chory i starszy czlowiek to niestety przyszedl na niego czas.. :ico_placzek: trudno nam to pojac logicznie.. ale jak ludzie cierpia to smierc czesto jest wybawieniem... tyle, ze tu na ziemi pozostaje rodzina, ktora cierpi po ich stracie i nie latwo przychodzi takie rozumowanie
ach zycie...
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 wrz 2007, 08:34

Hejka!

Moje dziecko robi mnie w balona normalnie. Dziś, kiedy ja jestem już gotowa do wyjścia (do ginka) ona JESZCZE ŚPI!!! Matko, nigdy jeszcze jej się tak nie zdarzyło :ico_szoking: Ale bym się dziś wyspała :ico_placzek:

Astrid, cieszę się, że z dzieciątkiem wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . I lekarz okazał się człowiekiem, że przyjął was mimo spóźnienia.

Kamilko tak ogólnie dla Ciebie :ico_pocieszyciel: Co do śmierci dziadka, to na pewno było Wam ciężko i smutno .... Jeśli odchodzi bliska osoba, to żałobę w sercu nosi się długoooo ...

Madziorka, tata pana młodego to rodzony brat mojego Krzysia babci, więc rodzina. Może to zabrzmi okrutnie, ale dla niego chyba lepiej, że odszedł, bo był już stary, schorowany i bardzo cierpiał ... Tyle, że zdarzyło się to wtedy gdy czas na wesele, a nie na żałobę .... Oki, nie smęcę Wam, bo to w końcu wątek naszych bobasów...

Zmykam wybudzać tego mojego smyka, bo nigdy do tego ginka nie zajdę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 wrz 2007, 09:41

Alinko Faktycznie "gorace kupki :ico_oczko: " NAWET NIE ZAUWAZYLAM :ico_oczko:
Co do smierci najblizszych to jest przykre i bardzo bolesne a w szczegolnosci w takich chwilach ja przezylam smierc mojego taty jak mialam 16 lat i strasznie nie umialam sie z tym pogodzic wtedy a 10 stycznia bedzie 10 lat od jego smierci i dopiero teraz spokojnie moge o tym rozmawiac :ico_placzek:

Aniu no to Helenka ci nie spodzianke zrobila :-D

Juli
kochana :ico_szoking: normalnie brrrrr ja mojemu Marcinkowi nic nie wieszam wokol lozeczka :ico_oczko:

Astrid brawa dla synka ze wszystko ok :ico_brawa_01:

Jasnie Pani super kombinezonik :-D

Aciu twoja coreczka ladniutka :ico_haha_02:

Kamilko
co z toba kochana sloneczko u nas swieci humorek moze lepszy bedzie :ico_haha_01:

A ja dzisiaj mam nie zapowiedziana wizyte tesciowej hehe ona mysli ze ja nie wiem ale szwagierka mi wczoraj zadzwonila ze wpadna na kawe bo wracaja z KTG wiec ja wczoraj sobie wysprzatalam mieszkanie i ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 wrz 2007, 09:56

cztałam czytałam i łzy mi do oczu napływały.. za dziadka Jarka naszej Kamili, za weselicho smutnawe na które Ania się wybiera... ech cięzko nam pojąć to - cierpiący jak odchodzą - czują ulgę, a my i tak chcielibyśmy ich mieć jak najdłuzej obok siebiei nie godzimy się na ich śmierć :ico_placzek:

No a teraz trochę weselej,co? Kamilko nos do góry! Mnie tez jakaś smutawa dopadła :ico_noniewiem: no ale ja to w sumie całymi dniami bywam sama i moje obcowanie ogranicza się do aguuuuuuuuu, a gili-gili, a kto tu taki słodki się śmieje?, a komu tu się krzyywda się dzieje(kiedy płacze) i podobne monologi.. w odpowiedzi i tak nic nie ma, więc tyle co sobie pogadam :ico_oczko: jak czubek :570:
od rana Wanesska coś p[róbuje jednak powiedzieć, tak się wysila i tak zabawnie gaworzy, a matka cieszy się jak dziecko :-D

Kamilko dokładnie 2 dni temu miałam takie przejście z zupą! alez byłam zła :ico_zly: taka pyszniutka ta zupka była...kalafiorowa :ico_placzek:

Madziorka pośmiałam się z Waszego alarmu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nieźle nieźle..

Wybieram się do sklepu, moze wreszcie jakiś prezent wybiorę Karolowi... nie mam zupełnie pomysłów! ech...No ale musze się śp[ieszyć, bo mi bilet dobowy się skończy :-D

Juli dzięki za linka.. cena kusząca, ale chyba się powstrzymam..mam juz Simbę, Mikołaja, tygryska, Kubusia i niedźwiadka gD> i tak mała będzie corusz jakieś inne zwiarzątko :-D

[ Dodano: 2007-09-13, 10:13 ]
ach Astrid zapomniałam.. brawa dla synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze jest wszsytko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla lekjarza tez pochwały się nalezą, za to ze przyjął mimo wszystko ;)
Aniu Wanesska nam non stop takie numery robi - jak trzeba wyść, to ona chrapie! Teraz jak mamy zamiar gdzieś jechać od razu ubieramy ją w "normalne" ciuszki i moze sobie chrapać! Przekładamy szybciutko do fotelika i jazda! :ico_oczko:

A ja dzisiaj z rana obudziłam się znow z twardym cycem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mała go wyssała, ale i tak mnie to niepokoi.. co to za cholerstwo?? Boze jakie to szokujące uczucie jak cycor taki sztywny!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 wrz 2007, 10:27

Madziu przykro mi z powodu Twojego tatusia :ico_placzek:
Kamilko nie smuc sie ,to ta pogoda napewno,a zupa tez mi ostatnio skisla,ale sie wkurzylam,bo wielki gar zrobilam hi hi
Aniu to bedzie troszke smutne wesele:( ale co zrobic :(taka kolej rzeczy,ale ciezko sie z nia pogodzic :ico_placzek:
Madziorka Leos na maskotke superasny :ico_brawa_01:
Astrid ciesze sie,ze wszystko ok,ale mieliscie przygode :-D
Acia ale sliczne pociechy,a i mamuska niczego sobie :-D
Alinko moj tez ostatnio woli piastke i kciuka niz smoczka :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-13, 10:30 ]
dziewczyny chcialam fotki wkleic,ale nie wiem gdzie kabel :ico_zly: alinko ja tez mam czesto twarde piersi,a jak maly spi dluzej to masakra,zdarzylo mi sie kilka razy go budzic :ico_wstydzioch: bo by mi chyba wybuchly he he

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 wrz 2007, 10:34

Lucy ale ja tak nidgy nie mialam! Zdarzało się nawet 10 godzin przerwy w karmieniu! a teraz.. wczoraj o 1.30 ściągnęłam mleko, a dzis o 5.45 miałam kamień!! o co chodzi?? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 wrz 2007, 11:24

Witamy!
My wypani.. Ze hoho.. Misiek jak padł po wieczornym jedzieniu tak wstał o7:20.. I byłoby wszystko pieknie, gdyby jeszcze potem chciał pospac.. ale nieeee...ale nieeee... Bo po co.. No i trzeba było wstacPoscielilam lozko, zrobilam sobie sniadanko, wywietrzyłam pokoj.. a Misio pobawił sie pol godzinki i zaczal na mnie krzyczec, ze chce spac.. I pochrapał sobie- wstał pol godzinyskubaniec. A ja juz rozbudzona.. i klops. No ale i tak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chwala mu za toze w nocy moge sobie posnic długoi smacznie.
Ja od rana na allegro. Obserwowałam od tygodnia takie dwie aukcje i dzis nastawiłam sobie alarm, obcykałam wszystko z aukcjonerem i WYGRAŁAM!!! Bo ja tak lubie czapeczki.. a to to najdrozsze jest.. i w dodatku wcale fajnych u nas nie ma.
http://www.allegro.pl/item241707562__ge ... 6m_cy.html
http://www.allegro.pl/item241681968_rew ... _next.html
O.. Oto moje zdobycze :-)

Ja mam kupe roboty przy wystawianiu aukcji, wczoraj 4godziny robiłam zdjecia :ico_noniewiem: tyle sie tego nazbierało.. A musze wystawic aukcje na niedziele juz teraz, bo w weekend mam juz pierwszyzjazd na uczelni! Jeju- taaak sie ciesze! A Krzysie beda sami w domu hihi..
Ale poradza sobie.. Wczoraj ja pracowałam, a Duzy ogladał mecz.. A ze Mały nie chciał ani spac, ani jest, ani sie bawic.. To siedział z nim na raczkach cały czas.. Zaslonil mu telewizor i sie przytulali. Takie moje dwa słodziaki :):

U nas chłodniej niz wczoraj, ale sloneczko pieknie swieci!
Musze jeszcze :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: i zrobic jakis szybki obiadek.. Popakowac paczki, pojsc na spacer, wysłac paczki.. A potem wynajmuje Mamcie do nianczenia Juniora, a z Duzym jedziemy na mala wycieczke motorkiem.
Trzeba korzystac jeszcze z pogody! :-)

Madziorka- Leos cudowny! Jak on glowke sztyno trzyma! Ja chciałam mojemu ostatnio taki samolocik zrobic - to niestety- głowka wisiała jak dzwoneneczek :/
Kamilko - Ech.. smutno jak tak humoru Ci brak.. Moze to naprawde jesienna chandra.. Oby szybko mineła.. Moze sama przejdzie. Poki co, my tu Cie zawsze wspieramy, pamietaj!A jak chcesz sobie pokrzyczec, to tez tutaj mozesz!
Alinko - to dobrze, ze juz nie kupujesz hihi.. To znaczy, ze nie masz jeszcze obsesji allegrowania hihi :):
Aniu - faktycznie smutna sytuacja.. Ja sama nie wiem, co bym zrobiła na ich miejscu. Chyba takie rozwiazanie, jak Kamili było idealne.
Astrid - fajnie ze wszystko jest ok!
Lucy - no... szukaj kabla, szukaj! Musisz conieco nam pokazac, bo masz zaleglosci! :):

Fajnie macie,ze sprzedajecie ciuszki dla Maluchow na allegro - ja niestety nie moge, bo Krzys zabrania- bo te ładniejsze trzeba zostawic dla kolejnego dzidziusia! No i masz babo placek, gadaj z takim..
Misiek pokrzykuje na grzechoczacego pieska.Smigam, bo dzis mam tyle na głowie :ico_olaboga:
Pa! :*

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 wrz 2007, 11:32

Ala nie przejmuj się. Tak bywa. ja też niby cycki nomalnie miekkie, a czasem jak napęcznieją.... to hoho. Lepiej, że jest mleko niz miałoby go nie być.

Madziorka ja też zupy nie zabielałam i nie wiem czemu tak się stało. Ona była cały czas ciepła, bo jak wstawałam w nocy do Tomka to sprawdzałam. Ech nie ważne, było minęło.

No dziś trochę lepiej, bo i pospałam sekundę dłużej. Nie brałam małego jak zwykle ok 8 do naszego łózka tylko w swoim zostawiłam no i jeszcze usnął. Poza tym Jarus go przebrał wiec mamusia wykorzystałą. No i od razu mi lepiej. Zaraz się szykuje i robimy jakiś wypad w miasto. Już mam autko to sobie pojedziemy.

Madzia w ten weekend u nas jakaś imprezka pampersa, dzwonili do mnie. Oby pogoda dopisała, to może być fajnie. Babka mówiła, że wiele ciekawych rzeczy będzie można się dowiedzieć. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać.

Ooo hej Juli. No to masz dziś bieganinę.
Wiesz ja jak pisałam tez zostawiam te ładniejsze ciuszki a sprzedaję takie mniej fajne za parę groszy. A może będzie następny chłopak??

dziewczyny jak z waszym okresem?? Bo ja juz nic nie rozumiem. Miałam normalny okres pod koniec czerwca i do tej pory nie mam następnego... hmmm... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

13 wrz 2007, 11:44

Ech,
udało mi sie dziś sprzedać Pana Bułeczkę-Kabana do mamy!
Zaraz go zawiozę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Musze leciec i kupić sobie kiecke na ślub, bo
a) wszystkie jakie mam mają gołe plecy a ja mam SYFY masakryczne (nigdy nie miałam) na plecach :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
b) musze mieć pod kiecką stanik (karmienie) wiec gołe plecy odpadają

Mam nadzieje ze zdąze jeszcze do stajni na konia wsiąść...
Pogoda OK.

Pan Bułko-Kaban spał dzisiaj do 9-tej!!
Co prawda o 4-tej sie larwił godzinę... ale daruję mu :-D

CO DO PÓŁEK!!
Naprawdę mieliście wielkie szczęście!!
Anioł Stróż czuwa!!
Nauczka dla nas także coby nie wieszać półek (ja nie mam w domu żadnej :ico_oczko: )

JULI
super czapeczki!! na czas świąteczny jak znalazł!!
teraz strój DYNI by sie przydał
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2007, 11:47 przez Karla, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

13 wrz 2007, 11:44

dziewczyny przepraszam ze z taki tematem ale nie moge sie otrzasnac
ktos mi to pokazal we wtorek i od wtorku rycze i rozsylam to komu sie da zeby pomogl. wy jako matki pewnie dobrze zrozumiecie sytuacje... nie znam chlopczyka ale serce sie kraje..
moze zamiast jednej wygranej aukcji na allegro - przekazecie im te pieniazki - pomozecie rodzicom
pierwsza operacja w polowie pazdziernika o ile uzbieraja kase

ja wplacilam i licze na was

http://www.wiktor.netoh.pl/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość