Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 kwie 2008, 09:14

kelly, tak ja nauczycielka jestem,choc wsumie mialamjuz wracac do szkoly ale pare groszy sie przyda
qunick fajnieze przyjecie sie udalo i czekamy na fotki


U nas zapowiada się piękny dzień, wiec jemysniadanko i na spacewrek.Zycze miłej i udanej niedzieli.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 kwie 2008, 09:48

Hej!

Qunick E no to fajnie, że się wszytsko udało po Waszej myśli!

U nas niezbyt ładna pogoda, mąż spi po nicce, ja juz o 7 rano wstawiłam na rosołek, żeby długo się pgotował na wolnym ogniu :629: , jem śniadano, Wojtuś się bawi ... Miłej niedzilei, życzymy!

Co podajecie dzieciom na śniadanie i kolacje?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

13 kwie 2008, 12:32

Hejka
U nas ładna pogoda, ale ja tradycyjnie z mężem się pożarłam i teraz odpuścić nie zamierzam :ico_zly: Niech on się troszkę postara.
Wojtuś śpi więc wpadłam na chwilkę
Potem pójdziemy na spacerek a czas jakoś zleci.

kelly śliczne foteczki ładną sukienkę miałaś śliczną. I samych radosnych dni w kolejnych latach wspólnego życia :-) Ja podobnie jak olala brałam ślub 7,5 roku temu wiec moda faktycznie była inna ale może kiedyś fotkę jakąś wstawię.
Jak ja opowiadam o spotkaniu z Wami forumowymi Lutówkami to też widzę, że bardzo się to wszystkim podoba, a czasem nawet nie dowierzają ze takie coś jest możliwe hihi
Ale my obrotne babeczki jesteśmy i będziemy mieć spotkanko że hoho
a następnym razem dołączą te kobitki które teraz nie mogły i dopiero będzie balanga
:ico_zdrowko:

karolas brawa dla Amelki za 4 ząbka! :ico_brawa_01:
Jak tam wybór okularków?

Qunick fajnie, że przyjęcie się udało :ico_brawa_01: a filmik z czapeczka też super. Wojtuś też potrafi tak ściągać czapę ale problem potem z założeniem na 5 razy trafi raz hihi
A serek je identycznie jak Nina też mam filmik to potem wstawię.
Gratulację może obraz się sprzeda kiedyś musi być ten pierwszy raz :ico_oczko:

Dorotko sukienkę śłiczna taka bardzo delikatna i bardzo ci pasowała :ico_brawa_01: oby następne lata były dla Was usłane takimi pięknymi różami ale bez cierni :-D

Małgorzatko jak samopoczucie? U nas na śniadanko to zazwyczaj kanapeczki albo jajecznica, na kolację też raczej jakaś kanapeczka a potem mleczko z kaszką manną.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 kwie 2008, 22:39

CZESC LASECZKI Z WIECZORKA,AGA0406 no dwa dni szukania i latania za okularkami dzis zakonczoen sukcesem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jesteśmy sobie okularnicy teraz hi hi hi ;).
Wczoraj objechalismy chyba prawie wszystkie salony optyzne tu w centrum Poznania hi hi i mażwybral kilka ale dzis dokończylismy poszukiwania i kupił sobie w końcu i ja sobie tez. Z tym ze moje oprawki były banalnie tanie i ogolnie az tak super na mnie wrazenia nie wywarły jak takie inne co sobie upatrzyłam w innym salonie ale ze meza juz kosztowały nie mało to ja wzięłam dzis poprostu takie na teraz a przy kasie kupie sobie te co mi sie tak podobały bardzo i mezowi tez ;).
Mamy je do odbioru za tydzien takze jescze troszku hi hi akurat za tydzien bedzie niezły weekendzik hi hi.
DOROTKA wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek kochana duzo zdroweczka przede wszystkim, pogody ducha, usmiechu od ucha do ucha zadowoleni z corci i męzulka :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Fajnie ze zamiescilam fotki ze slubu gites,pieknie wyglądaliscie :)
My tez mamy w tym miesiącu rocznicę ślubu ale juz 6-rocznicę 26 kwietnia :)
KELLY No fotki ze slubu niezle takie inne tzn. fajny pomysl z tym mostem ;). Pieknie wyglądaliscie razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
QUNICKObejrzałam filmik niezla aparatka z tej Ninusi hi hi hi a jaki motorek w tyłeczku ma jak ci uciekała ;)
fajnie ze imprezka Zuzki sie udała,ja przygotowywac bede przyjecie dla Kacperka za miesiąc acha ty pytałas czy Kacper ma urodzinki tez 8,nie nie on ma akurat 5 maja ale jakos ja zapamiętałam ze Zuzia ma 8 ;)
LUTOWECZKI tez dzis kupiłam Amelce butki na dwor ale takie wyjsciowe do sukeneczek bo takie na codien to ma narazie ;). Jutro zrobię fotki to wam wkelje. Maz sobie tez kupil wyjscioweczki bo na niedziele czy do znajomych nigdy nie ma w co sie ubrac to juz ma. A ja sobie wynalałam tez takie tanie w tesco ale fajne tej firmy cherokie ;)
A Amelce i mążsobie w CCC kupili ;)
jedzenie na sniadanko,kolacyjke Amelka je juz praaktycznie to samo co my. Chlebek z kazdym rodzajem okładu tylko zołtego sera nie daje w sumie bo cięzki to wole nie dawac narazie. A tak to uwielbia szyneczke z kuraczka czy inną wieprzową, pasztecik, twarozek almette, paroweczke jako na twardo, jajeczniczkę.
Acha uwielbia mala jesc te chlebki takie jakby sucharki wasa no szamie tak ze hej az musze jej ograniczac. dzieki nim jej sie szybko zabki przebily bo te hlebki twarde sa jak nie wiem co ;)
OLALA,DZIEWCZYNY Ja dzis dałam Amelce to mleczko co mi przysłali ta Candię"mamo rosnę" zobaczymy jak jej nic nie bedzie to moze ekne jaka jest cenka tego mleczka i kto wie hm, bo to tez jest modyfikowane mleczko nie krowie ;)
OLALA a ty podałss je tez juz?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 kwie 2008, 07:57

karolas, tak, podałam mleczko juz Asi zaraz pierwszego dnia jak przyszło i wypiła. Nic jej po tym nie bło. Tylko ta firma jakas taka nieznana. Pierwszy raz o niej słysze. No i ciekawa jestem ceny tego mleka. A paczuszke listonosz zostawił u mnie pod drzwiami na progu. Juz miałam ochote isc ze skargą na poczte, ze tak sie nie zostawia. W mojej klatce jest 55 mieszkan wiec kupa ludzi sie tam kręci a on se zostawia paczke pod drzwiami. To akurat bylo tylko mleko, ale gdyby to było cos co kupiłam i tak by zostawił, to by mogło do mnie wogole nie trafic.

No i wreszcie mamy wiosenke. Pogoda zapowiada sie super.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 kwie 2008, 09:00

Hej!

Ja dziś jestem potwornie zmęczona bo dzisiejsza noc była koszmarna :ico_olaboga: wcześniej połozyłam się spać, przespałam może z 20 minut i dopadła mnie taka zgaga, że aż wymiotowałam całą noc, nie miałam mogdałów, mleka ani nic innego, co by mi pomoglo :ico_placzek: Bardzo wymiotowałam od tego, aż mi się w głowie kręciło .. Okropność! A cały przewód pokarmowy , nawet w buzi mnie tak bolał od tego kwasu, że strach ... O matko.. kiedy będzie finał... Ani nie ma jak znaleśc dogodnej pozycji do spania ani nic... męczy mnie to już ... A na sam koniec jeszcze skurcz w łydce mnie złapał ...
To akurat bylo tylko mleko, ale gdyby to było cos co kupiłam i tak by zostawił, to by mogło do mnie wogole nie trafić
Masz racje, wiesz, moze zaraz nie na poczte ale jak to się powtórzy to jemu zwrócić uwagę, jak przyjdzie z kolejną paczka...

Karolas Cieszę, się, że zapukki okularkowe udane...!
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2008, 09:08 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 kwie 2008, 09:01

dp biorących udział w konkursie pampersa poczytajcie jakie przewały:
http://forum.pampers.pl/viewtopic.php?t ... f1ab7aac3a

Kurde tez powinnam reklamacje chyba zgłosic na to co nam usuneli. A ja myslalam ze ktos nam chamsko nabil glosy a to pewnie nieprawda sie okazuje teraz.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

14 kwie 2008, 09:58

olala az sie odechciewa brac udzial w jakichkolwiek konkursach

Mallgorzatka biedna wspolczuje Ci i jednoczesnie wiem co przezywasz. ja od 3 miesiaca mialam zgage codziennie. obojetnie co zjadlam. migdaly nie pomagaly i juz nie pamietam ile opakowan Rennie zjadlam choc i tak ograniczalam

karolas liczymy na fotki "okularnikow" zaraz po odbiorze okularkow

aga0406 dzieki, a ta suknia to byla jedyna ktora udalo sie przerobic do mojego wzrostu. wszystkie inne byly za krotkie. no i juz na dzien dobry panie w salonie powiedzialy ze jednoczesciowej sukni to ja nie dostane:)

dziewczyny dzieki za komplementy co do zdjec

Qunick powodzenia na aukcji

Dorota.M. wszystkiego najlepszego sto lat sto lat niech zyyyyyyyyyje nam :ico_tort:

Lutowki dzis juz na dobre zaczynam prace trzymajcie kciuki:)

a jeszcze wam cos strasznego pokaze, choc moze juz ktoras z was widziala. w tym salonie gdzie bede pracowala, pracuje moja znajoma fryzjerka i zobaczcie co ja strasznego spotkalo:
http://www.tvn24.pl/-1,1544302,wiadomosc.html

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 kwie 2008, 10:04

kelly, o rany, przeczytałam, okropne co tą kobiete spotkało.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

14 kwie 2008, 10:06

kelly, oglądałam to któregos dnia w uwadze, to straszne!!!!!naprawde!!!to jest wrecz nie do pomyslenia...zycz zdrowia tez swojej znajomej!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości