Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 lip 2007, 17:47

witam kochaniutkie :ico_ciezarowka:
mnie odwiedzila babcia wiec muszę całymi dniami jej towarzyszyc teraz oglada modę na sukces wiec wpadlam na momet nie chce żeby sie sama nudzila wiec siedzę sobie z nią ale jutro napewno znajdę dla was wiecej czasu
Dzisiaj wyprasowałam posciel i pieluszki a jutro do gina muszę tylko jeszcze wyniki badań odebrać (coś na żółtaczke HBS)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 lip 2007, 18:10

Wróciłam od gina i dowiedziałam się, że będę miała CC. Wstepnie umówilismy sie na 30 lipca, ale jeszcze szpital musi potwierdzic ta date. A dlaczego CC?
Mój gin poszperał sobie w mojej karcie i znalazł kilka interesujacych rzeczy. Na samym poczatku ciazy przeprowadzali ze mna tzw wywiad. Min było pytanie czy miałam jakies wypadki, czy lezałam w szpitalu itd. Wiec powiedziałam ze miałam wypadek czego wynikiem jest torbiel podpajeczynówki, która mam do dzis. (wypadek miałam 7 lat temu). I mój gin doczytał sie tego, skonsultował z neurologiem, który mu powiedział, ze poród jest tak ciezkim wysiłkiem ze ten torbiel moze sie powiekszyc albo pec podczas porodu, wiec CC jest najbezpieczniejsze... :ico_olaboga:
Nie wiem co mam myslec. Z jednej strony ok bo i tak nastawiałam sie na CC ze wzgledu na przepukline, ale z drugiej strony wiem ze po CC dziewczyny maja problemy z karmieniem piersia. :ico_noniewiem: I teraz mam mętlik w głowie... :ico_placzek: Musze sobie chyba wszystko poukładac w głowie i poczytac troszke.

A jak wyszłam od gina to byłam troszke zdenerwowana i tez mnie kuło i juz wiem jakie to uczucie... Nic przyjemnego... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 lip 2007, 18:24

Wisienko Kochana dla pocieszenia powiem Ci ze lezalam w szpitalu z dziewczyna, ktora bedzie miala 6 cesarke i kazde dziecko wykarmila piersia :ico_brawa_01: i wcale nie narzeka a wrecz przeciwnie mowila ze to super sprawa cesarka :ico_haha_01: Doswiadczona w tym temacie to chyba mowila prawde :-D ! Nic sie nie martw bedzie super!!!!

Swbasia ale mam nadzieje ze Cie nie wytraszylam tymi skurczami bo jak mowisz ze one sa zadko to wlasnie bardzo dobrze :-D

Pruedence myslisz ze ta czkawka ma zwiazek z tym co jemy?? Ja czuje sie tak bezradana czasem jak po kazdym posilku, nawet jak zjem owoc to malutka ma czkawke i chyba tez ja to zlosci.....

Kasia 1983 mile spedzonego czasu z babcia! :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 lip 2007, 20:29

wisienka całe szczescie, że twój lekarz jest na tyle mądry i przeprowadził z toba wywiad, taka torbiel to nie przelewki, przy takim wysiłku jak poród łatwo może peknąc, akrwotok podpajęczynówkowy w najlepszym wypadku kończy się paraliżem :ico_brawa_01: brawa dla ginka. A co do cesarki, dzisiaj zdejmowalismy szfy pani która była 5 dni po, i powiem, ze blizna luks elegacik, pani zgrabnie chodzi i nie narzeka, dzidzie karmi, tyle tylko że jej się szyjka za szybko obkurczyla i musze ją wyłyżeczkowac, ale to się żadko zdaża, tak że CC fajna rzecz, gdybym miała wskazania to bym ja wybrała.... bo po naturalnych poordach bardzo czesto zdaza się nietrzymanie moczu...fuuu :ico_szoking:

martunia z tego co ja wiem, nasze jedzenie niema wpływu na czkawke dzidzi, bo ona się bierze stąd ,że maleństwa zbyt łapczywie pija wody płodowe.... poprostu maja takie charakterki :-D

kasia1983 moe obie babcie twardo oglądaja mode na sukces, a ja to pamietam jeszcze z dzieciństwa, to jak niekończąca się opowieść :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 lip 2007, 21:44

wisienka no to będziesz pierwszą sierpnióweczką w sumie to lipcóweczką o karmienie sie nie martw ostatnio czytalam ze 90% sukcesu jest w psychice kobiety i jeśli będziesz wierzyla ze będzie dobrze to tak będzie
CC ma dwie strony po części fajnie bo bez bólu ale z drugiej strony... masz szas żeby się z tym oswoić

moim zdaniem czkawka nijak sie ma do spozytego posiłku

wynudziłam sie jak cholera z babcią a to potrwa jeszcze conajmniej kilka dni ale kobieta ma problemy i nie chcę zeby była sama

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 lip 2007, 22:21

Dziewczyny, :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Zawsze moge liczyc na Wasze wsparcie. Jestescie kochane!!! A to czy bede pierwsza to się jeszcze okaze. Moze którys z Waszych Maluszków zechce obejrzec swiat przed 30.07? :-D

moj Kacper tez ma czkawki. gdzies wyczytałam, ze dla dzidzi to jest zupełnie niegroźne, wiec jak mój ma czkawke to go delikatnie głaszczę po pleckach. Nie wiem czy mu to pomaga, ale mnie na pewno. :ico_brawa_01:

Kasia, fajnie, że siedzisz z babcia jak ma gorszy moment w zyciu. Na pewno los Ci sie za to odwdzięczy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 lip 2007, 09:13

Wisienko ta moja malutka Nelcia pcha sie na swiat ale stanowczo jej odmawiamy :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
wiec pierwszentwo chetnie oddamy Wam :-D :-D :-D W zasadzie miedzy Nelcia a Kacperkiem jest prawie miesiac roznicy, wiec Kacperek moze byc pierwszy a Nelcia grzecznie poczeka na swoja kolej :-D

Dzis zapowiada sie kolejny wspanialy dzien w lozeczku :-D Ale co zrobic......
Wpadne pozniej zobaczyc co napisalyscie
Buzka

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lip 2007, 09:27

wisienko termin masz wyśróbowany, ale ja bym się nie obraziła jakby moja corcia zaraz po twojej dzidzi chciała obejrzec ten piękny czas, bo dlużej mogłybyśmy być razem :-D jako,że w październiku zaczyna się szkoła. Sama nie wiem , bo brzusia mi często twardnieje ostatnio, ale jak dużo odpoczywam to jest dobrze. :ico_brawa_01:

kasia 1983 fajnie, że siedzisz z babcią, moja do mnie ostatnio dzwoniła bo pojechała na wieś do wujka i pytała kiedy ją odwiedze, ale to jest niestety uzaleznione od mojego męża i samochodu bo na autobusy nie mam siły :ico_haha_01:

martuunia
dzionek w łóżeczku :) ja chyba tez skorzystam, przynajmniej cześciowo... bo muszę odkurzyć mieszkanie, nasza kicia to tyle włosów zostawia, ze już po kontak kołtuny leża i nie moge na to patrzeć.

Wczoraj sobie wyprałam rzeczy dla dzidzi :ico_duzepranko: :ico_pranko: mimo, że nadal nie mam komody, ale jakoś czuję wewnetrzny niepokój, że nie jestem przygotowana więc dzisiaj będę sobie prasować :ico_prasowanko:

Praktyki dziś olałam, jutro zorbi to samo, pójde w piatek pokazac moją cudną twarz :ico_brawa_01: , i tak tam nic nie robie, a takie jeżdrzenie w te i wewte nie nalezy do moich ulubionych czynności.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 lip 2007, 11:32

Ja też miałam taki wewnętrzny niepokój że nie jestem przygotowana dlatego też mam juz wszystko wyprane i jak tylko kupie sobie koszulę i kilka drobiazgów (planuje jutro najpóźniej w sobote kupić) to spakuję też torbę do szpitala chociaż i tak juz wszystko przygotowane wystarczy włozyc do torby.

Przez te siedzenie z babcia i nudzenie sie jem jak opętana dzis już zjadlam śniadanie (dwie bulki) i dwie jagodzianki aaa i jeszcze z pół kilo truskawek i ciagle bym cos wcinala
a co do samej babci to ja mam juz tylko jedną więc szanuje ją jak mogę biedna kobitka po 70-tce a użera sie z pijakiem :ico_olaboga: teraz wiem ze ja też będę babcia i chciala bym zeby w razie potrzeby wnuki sie mną zajeli a nie odtrącili

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

04 lip 2007, 13:18

witajcie kobietki !!!
dzis po poludniu ide na szkole rodzenia beda 4 zajecia dzis pierwsze sa idziemy razem z moim lubym mam nadzieje ze bede rozumiala co oni tam mowia :ico_wstydzioch:
kasia1983, powiem ci ze dobra wnuczka z ciebie , mnie babcia wychwywala bo matka czasu nie miala i powiem ci ze tyle dzieci co ona wychowala a teraz nikt sie nia zajac niechce :ico_placzek: jakbym byla w polsce to bym sie nia zajmowala ale jestem daleko wiec niemam jak a tak mi jej szkoda bo mieszka ona z wujkiem co pije i sie na niej wyzywa bije itp :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kazdy tylko na spadek liczy a zajac sie nia nie chca ja nichce zeby moje dzieci byly takie :ico_olaboga: dlamnie babcia jest jak matka i boli mnie ze ona tak cierpi ja sie wyprowadzilam od niej bo ten "wujek" psychopata bil mnie i psychicznie mnie dolowal :ico_zly: ...
powiem wam ze wtych czasach niema szacunku do starszych :ico_olaboga:
wisienka24, oczywiscie ze mozesz liczyc na nas poto tu jestesmy zeby sie nawzajem wspierac ja bede trzymac kciuki zebys urodzila dzidziusia calego i zdrowego i zebys karmila piersia . Dobrze ze ten lekaz wykryl to przed czesem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo to moglo byc niebezpieczne :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość