Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 lut 2012, 17:02

gosia888, jak tylko dostane fotki to cos wkleje :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 lut 2012, 17:06

Aniula, a jaki wózek masz/miałaś?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 lut 2012, 17:48

gosia888, mamy taki zwykly "Summer Wiki" ale jestem z niego bardzo zadowolona :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 lut 2012, 20:26

czesc :-D i witam nowa mamusie :ico_sorki:
Wy narzekacie, ze malo postow a ja ze duzo :ico_haha_01:
Gosia, pytalas sie o maclarena - jest b. wytrzymaly, super sie sklada, jest niewielkich rozmiarow ale.. do jazdy miejskiej. No i tylko spacerowka, do tego nie rozklada sie na plasko. Ale w sumie najwiecej ich widze na ulicach dla blizniakow, no i jeszcze te, ale mi sie nie podobaja a juz w pl zima sobie nie wyobrazam :ico_olaboga:
Obrazek
to PHIL & TEDS, w sumie ma nowatorskie rozwiazania, jest lekki i sluzy zarowno dla jednego jak i dwojga (dopina sie tak jakby ten wozek na dole).
Obrazek
a jak ktos nie lubi trojkolowcow, to sa wersje z dwoma kolkami z przodu
Obrazek

ale dla mnie to nieciekawe, choc znajoma mama z parku sobie chwali :ico_noniewiem:

i widze, ze britax ma podobna fure :ico_szoking: BRITAX B-DUAL:
Obrazek Obrazek

Odnosnie bolu, to Gosia nie wiem jak mozesz nie pamietac mojego placzu wlasnie :ico_oczko: i chlopak piknie donoszony :-D I gratki za kopniaczki :ico_brawa_01:

I jesli wierzyc teorii ze od pierwszych ruchow dziecka liczyc 20 tyg to oboje z moich dzieci powinni urodzic sie duuuuzo wczesniej - Carmen ok 4 tyg a Sergio az 8!!! :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

14 lut 2012, 22:46

osita a czy nazwisko Julka nie powinno byc napisane przez ę czyli Lędziński?

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

15 lut 2012, 10:09

Jej kilka dni mnie nie było i ile się naczytałam:) To spojenie łonowe mi zaczyna chyba też dokuczać... I nieszczęsna zgaga. Kurde nie mogłam się powstrzymać ostatnio i mam sukieneczkę i body:) Dla córci oczywiście... ale dopiero w poniedziałek (i to o ile się maluszek ułoży), poznamy płeć:)))) Miłego dnia mamuśki!

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

15 lut 2012, 10:24

Aniula, piekny brzuszek ;-)

Mamusia28, Napewno jestes zbyt krytyczna wobec siebie - napewno wygladasz pieknie jak kazda kobieta w ciazy :-)
Popieram Madleine- Mamusia musimy się pocieszać, że po ciązy brzuch zniknie :)
I pomyśleć, że w pierwszej ciązy jak Madleine robiłam fotki i doszukiwałam się brzucha...

A ja znów do pracy po L4 chodzę... Nie mogę się dobudzić o 6 rano- toż to środek nocy, moja Matylda wstaje bez większych problemwó, tylko ja mam trudności :ico_noniewiem:
Na szczęście Tyśka już zdrowa, a po ospie zostało wspomnienie :)

[ Dodano: 15-02-2012, 09:53 ]
no wlasnie powiem Wam,ze ja wczoraj bardzo cos dziwnego poczulam w brzuchu - tylko chwile i koniec - ale napewno to nie bylo wzdecie - ale chyba jeszcze za wczesnie na ruchy dziecka nie? wiec pewnie to było cos zupelnie innego,a szkoda bo to bylo takie...fajne :)
Wcale nie za wcześnie :) ja też od kilku dni czuję ryby w brzuchu :)

[ Dodano: 15-02-2012, 09:55 ]
wydaje mi sie,ze to z porodem nie ma nic wspolnego
ja myślę że dlatego ta teoria powstała bo to się pokrywa że kolejne dziecko szybciej się rodzi i kolejne ruchy się szybciej czuje. Chociaż u mnie to się chyba pokryło te 20 tygodni.

Co do spania tfu tfu nie śpię źle :ico_sorki: chociaż był taki czas że się budziłam.

A co do ruchów ja parę razy też myślałam że już czuję ale to chyba wzdęcia :ico_haha_01: no nic czekam cierpliwie.
A u mnie się nie sprawdziło. W pierwszej ciązy ruchy poczułam na prezłomie 17- 18 tc, a moją urodziłam w 42 tc

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 lut 2012, 11:18

osita a czy nazwisko Julka nie powinno byc napisane przez ę czyli Lędziński?
Nie, maja takie "dziwne" nazwisko, bez ogonka przy "e". Sprawdzalysmy az z Tosia, bo najpierw zle skopiowalam, bez kreseczki nad "n" takze... Nie bede na tym watku pisac o co chodzi, bo to raczej nie miejsce, ale dziewczyny - jak nie macie komu dac 1% z swojego PITa to przekazcie prosze Julkowi :ico_sorki: (wystarczy, ze go skladacie, wiele osob mysli, ze 1% mozna dawac tylko wtedy, jak trzeba placic podatek, ale mozna dac zawsze gdy mialo sie naliczony podatek i sklada sie PITa :ico_sorki: Tak mi wyjasniono)
A u mnie się nie sprawdziło. W pierwszej ciązy ruchy poczułam na prezłomie 17- 18 tc, a moją urodziłam w 42 tc
to tak jak ja, w drugiej ciazy poczulam duuuuzo szybciej, a mowia, ze jak szybko ruchy sie poczuje to chlopak :ico_oczko: A ja mowie, ze bylam chuda jak szczapa wtedy, zoladek do kregoslupa przyklejony wiec czulam nawet jak wode lykam, hhhahahhhaa :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 lut 2012, 11:35

A ja znów do pracy po L4 chodzę... Nie mogę się dobudzić o 6 rano
a długo zamierzasz popracować jeszcze? Ja miałam pobudkę o 5:50 :ico_zly:
ale na szczęście się dogadałam w pracy i wstaję o 7 :ico_sorki: niby godzina a różnica kolosalna.

osita, super te wózki :ico_brawa_01: ja ostatnio myślę że może lepiej by było kupić gondolę używaną xlandera a potem spacerówkę super :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 lut 2012, 11:57

ja ostatnio myślę że może lepiej by było kupić gondolę używaną xlandera a potem spacerówkę super :ico_noniewiem:
no przeciez od poczatku ci to do glowy tluczemy a ty ze nieeeeeeeeee, ze chcesz wash&go :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość