Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 paź 2007, 21:23

moje dzieci z koleżanką, która jest rok starsza od Radka, a nosi ten sam rozmiar ubranek co on :ico_wstydzioch:
Obrazek

Raduś sprząta chodnik
Obrazek

idzie po tatę do ogródka sąsiadów (tata tam zbiera winogronka, żeby potem w domku zrobić wino :ico_oczko: )
Obrazek

u babci w nowych spodenkach, które mamusia po prostu uwielbia :-D nie spadają mu z brzuszka jak każde inne
Obrazek

moje foki w kąpieli
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 paź 2007, 21:25

Matikasia dziękuję jeszcze raz:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: narzędzia juz mamy w domku,Kacper zadowolony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01:

ja jutro też do pracy muszę jechać,dużo nauczycieli nie ma,bo jada jakieś nagrody odbierać i mam zastepstwo na lekcjach w 3 klasie,jadę na 8 i mam 5 lekcji,w środe byłam u nich na 2 lekcjach :ico_oczko: oczywiście wszystko płacone :-)

mnie chyba choroba bierze,taka jestem niewyraźna :ico_oczko: wszystko mnie boli a dzis rano miałam ledwo 36 stopni,osłabiony organizm,a czułam sie tak jakbym miąła gorączke

kupiłam dziś Kacprowi butki,szalik,czapkę i rajtuzki i jeszce 2 bodziaki,rękawiczki mają byc we wtorek i i nne czpki,to jeszcze kupie jakąś jak beda fajne
kurcze problem normalnie z rajtuzami dla chłopca :ico_szoking: wszystko na dziewczynki i tak u nas ze wszystkim wiecznie :ico_puknij:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

11 paź 2007, 23:10

matula1, super fotki ja tez lubie oliwke ubierac w ogrodniczki, dzieci tak slodko w nich wygladaja :-D
a ja dzis znowu caly dzien w pracy i jauz uciekam spac bo zmeczona jestem pap

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 paź 2007, 12:12

a ja wczoraj zapisałam Mateuszka do biblioteki bo stwierdziłam że te wszystkie książeczki kiedyś i tak idą w kąt więc będę kupować tylko te w atrakcyjnej cenie, a większość będziemy sobie wypożyczać. oto fotka z wczoraj jak dostał do rąk 5 pierwszych książeczek:)
Obrazek

kasiekk i bożenka nie ma za co jeśli chodzi o skrzynki, ciesze się że dotarły:)

Marzena niestety więcej nie ma, specjalnie dziś poszłam zobaczyć i się rozczarowałam:(

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 paź 2007, 13:19

matikasia pisze:kasiekk i bożenka nie ma za co jeśli chodzi o skrzynki, ciesze się że dotarły:)

dziś rano specjalnie po nią pojechałam na pocztę, Antoś szczęsliwy. Jak wstanie i zacznie sie bawic to mu zrobie kilka fotek :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 paź 2007, 14:00

czekamy:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 paź 2007, 14:17

no to proszę

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 paź 2007, 21:00

no rewelacja, widać że Antoś sczęśliwy, a z tego pięknego młoteczka co Antoś ma go w buzi to niedługo z niego nic nie bedzie. Mati tak mielił, że urwał:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 paź 2007, 21:09

matikasia pisze:a z tego pięknego młoteczka co Antoś ma go w buzi to niedługo z niego nic nie bedzie. Mati tak mielił, że urwał:)


Antos tylko tak się witał z zabawką hihihi potem chodził po całym mieszkaniu, uderzał gdzie popadnie i mówił bum bum bum a mnie w pewnym momencie glowa zaczęla pulsować w tym samym rytmie :-D
Radości miał co nie miara, niby niewiele a tyle szczęścia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

12 paź 2007, 21:16

matikasia ja nie znam sie zupelnie na tych programach i sama niewiele potrafie zrobic :ico_oczko: A jesli chodzi o to zdjecie to tez mi sie spodobalo jak buszowalam po forum. Po prostu kliknelam na nie i w ten sposob o dziwo udalo mi sie zrobic fajna fotke moich chlopcow :-) [/b]

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości