Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

18 maja 2011, 19:47

,że tez nie umiem tych obrazków tu wstawiac..
siwa bombeczka, na ramiączka, na biuscie takie malutkie różyczki poszyte i powpinane
taka świecąca jak by brokatem obsypana :)
sliczna.. i dałam 28 zł. w ciucholandzie FRIKO...

aaaaaa ja bym chciala tez sciany malowac ;(( :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 maja 2011, 20:13

,że tez nie umiem tych obrazków tu wstawiac..
klikasz prawym przyciskiem myszy na wybrany obrazek zaznaczasz kopiuj adres URL grafiki albo coś co przypomina ten komunikat (każda przeglądarka ma lekko zmienione nazwy) w poście w którym chcesz wkleić obrazek piszesz [img]bez%20odstępu%20klikasz%20prawym%20przyciskiem%20myszki%20wklej%20i%20bez%20odstępu%20piszesz[/img] i tyle, mam nadzieję, ze się uda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

18 maja 2011, 21:26

Obrazek
nasz piekny brzuchol w 29 t.c :D
:ico_brawa_01: nauczyłam się :ico_brawa_01:
teraz wam bede wszystko pokazywac :)))

[ Dodano: 18-05-2011, 21:28 ]
riterka, dzieeeekuje pieeeknie :*

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 maja 2011, 22:14

Malinkax33, polecam się na przyszłość :-D piękny brzuszek i super zrobiona fotka :ico_brawa_01:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

19 maja 2011, 00:47

hej ja spać nie mogę nadal mam depresję i nic mi się nie chce.

Malinka uważaj na siebie. Ja nie widzę zdjęcia twojego brzuszka czy to zależy od przeglądarki? I zazdroszczę ci ja bym chciała urodzić w 38 tygodniu jak już dziecko jest dojrzałe a ty nie spuchniesz od wody itd.
Całuski dla dzielnego Huberta i ładny wpis na gipsie od cioci Karoli.
Ciekawe jak Bartuś dochodzi do siebie po tej operacji.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 maja 2011, 09:04

Ejj ja też nie widzę fotki, ani w firefox, ani w chromie :(

Pogoda piękna więc zrobię dziś pranie :) Wreszcie świeci słońce i nie zanosi się na deszcz :D Doszły moje staniki zamówione na allegro i książka dla mamy (jutro jedziemy do rodziców wiec w ostatniej chwili ;))

A kilka dni temu doszło łóżeczko dla Antosia, chyba jeszcze Wam nie pokazywałam:
Obrazek
(fotka z allegro, bo nasze jeszcze nie złożone)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 maja 2011, 10:49

martasz śliczne łóżeczko! Naprawdę słodkie! Ja na początku będę miała kołyskę dla synka, ale po pół roczku też kupimy łóżeczko, żeby nie wypadł z kołyski.

Jejciu jak układam te maluśkie ubranka to tak bardzo chciałabym już przytulić swojego Alanka.
Ale wczoraj to tak mi urwis dał popalić, że myślałam, że rozetnę brzuch i go wyciągnę. Tak się wiercił, kopał, wypychał to nogi, to ręce to główkę i jeszcze jak go próbowałam przeciągnąć bardziej na środek brzucha to uparciuch mały się spinał i mocniej wciskał mi się w boki. Szok co za charakterek!
A jutro idę wreszcie do ginekologa na usg 3D. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę synka. Mam nadzieję, że płeć mu się nie zmieniła hihi, bo wtedy córcia nosiłaby śpioszki w samochody :)

Byłam wczoraj odebrać wyniki morfologi i kurcze znów mi spadła hemoglobina a ciągle łykam te żelazo i jem natkę pietruszki ... już nie wiem co robić. Teraz to anemie mam murowaną, bo hemoglobinę mam lekko ponad 10. Mam nadzieję, że lekarz jutro coś wymyśli, bo nie chcę się później wykrwawić przy porodzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 maja 2011, 11:16

nina0226, dołóż sobie witaminę C zeby przyswajała żelazo.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

19 maja 2011, 11:42

Też nie widze brzuszka malinki :<

cudowne łóżeczko, maluszkowi napewno będzie dobrze się w nim spało. mama kupiła dla mojego Aleksandra łóżku narazie jest na konferencji, i wdidziąłam tylko na zdjęciach, ale wygląda słodko, całe w kubusiu puchatku i spółce :ico_brawa_01:

dla wszystkich źle czujących się kobitek zdrówka,i jescze raz zdrówka trzymajcie się :*

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 maja 2011, 13:08

Ja nie widzę zdjęcia twojego brzuszka czy to zależy od przeglądarki?

ja też nie widzę :(
Cześc u nas upał a ja się roztapiam w pracy, bosz ... co mnie podkusiło, żeby wracać do tej pracy? :ico_puknij: No nic tydzien musze wytrzymac , bo za trydzien mam wizytę i ide na zwolnienie
Musz ekupić sobie jakieś rybaczki albo co bo mi się nonono zapiecze w tych długich spodniach ....
I zazdroszczę ci ja bym chciała urodzić w 38 tygodniu jak już dziecko jest dojrzałe a
też bym tak chciała....

[ Dodano: 19-05-2011, 13:11 ]
Martasz piekne łózeczko i wogóle to fajnie macie przy pierwszym dziecku bo wszystko nowiuskie i piękne, a u nas mała łóżeczko odziedziczy po Kubusiu, posciel tez bo nic nie zniszczona, wózek tez, kołysko-leżaczek też .... bo szkoda mi wywalac pieniędzy na to co juz mam a nie jest zniszczone...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość