Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

23 sty 2008, 16:37

teściowej? a co ona lubi? kwiatki? dobrą kawę? czekoladki? nie wiem! napisz co ona lubi!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 sty 2008, 17:02

nie mam pomysłu co tesciowej kupic.To chyba zalezy co ona lubi?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2008, 17:20

Nie wiem co lubi nie mam pojęcia wiem że za mną nie przepada :ico_oczko: :ico_haha_01:
Może co by wypadało dać na 50 urodziny ?

[ Dodano: 2008-01-23, 16:48 ]
Myślałam o koszu z 50 różami ale mąż mi trujen że coś jeszcze więc nie wiem...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 sty 2008, 17:48

edulita ja ma pomysł taki
na kartce zrób takie śmieszne coś dla teściowej, ładny wierszyk, życzenia i z gazet powycinaj jakiś fajnych chłopaków, kwiaty, coś co jest potrzebne kobiecie, kremy, kosmetyki, jakiegoś szampana i ponaklejaj na tej kartce artystycznie, zbierz podpisy wszystkich gości, bądź tylko swojej rodzinki i teściowa będzie miała super pamiątkę, a na prezent właściwy może książka jakaś dobre, np Browna, nie wiem czy lubi takie cuś, albo coś z serii kobiecych wyciskaczy łez, albo jakąś fajną lampeczkę, albo szkło do alkoholu, nie wiem co jeszcze, ciepły pled, jakieś miseczki na sałatkę, no pomysłów mam full, ale szkoda, ze nie wiem jaka teściowa jest :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-23, 16:49 ]
edulita, na 50 to coś takiego, co zostanie na dłużej wg mnie oczywiście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2008, 18:41

Dzięki riterka, dałaś mi teraz do myślenia bo właśnie myślałam o jakiejś własnoręcznie zrobionej kartce, tylko te wycinki z fajnymi facetami to odpada teściowa nie ma poczucia humoru - a szkoda :ico_haha_01:
Ja też chciałabym wiedzieć co lubi :-D ale pomyśle o tym szkle może jakieś fajne kielichy do wina ... pomyśle jeszcze jak już wykombinuje to się pochwale co wymodziłam narazie dzięki bardzo mi pomogłaś :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 sty 2008, 20:15

Witam

Zrobiłam test, chociaz nie byłam z Wami od poczatku, najgorzej nie wyszłam :-D

Kasiulka- ta Twoja pochwa przesadza ilez mozna, moja czasami ma gdzieś fakt , ze na tyłku hormony mam przyklejone i też sobie po swojemu pluje ale Ty to masz jazdnę na maxa, usmiałam się z tych kup pływających, przypomniało mi się jak ja kiedys łapałam Kornela :-D

Elu- współczuję, idiotów nie brakuje na tym świecie i jeszcze tyle czasu na komendzie, ze aż zeszyt zapisali a i tak przyslą pewnie , ze sprawa umozona, przerabiałam to, szkoda gadać

A ja dzisiaj łaziłam po mieście wykorzystuję mamę, jutro jadę złozyć wniosek o dowód, bo wczoraj byłam ale bez aktu małzeń. nie przyjęła, wkurzyłam się strasznie bo Daniel zabrał ze sobą teczkę z aktami i odpisami a pojechał do Poznania, na szczęście dzisiaj prezes jego wraca i mi przywiezie, bo tylko teraz mogę gdzieś wyjść i cos załatwić

Riterka ma fajny pomysł z ta kartką, szkoda tylko, ze teściowa bez humoru, ja nie mam pomysłu tez mi ciezko coś takiego przychodzi

[ Dodano: 2008-01-23 ]
Kurcze nie wpisałam maila i mi wyników nie przysłąło z testu a chętnie bym zobaczyła, kto ma niech mi prześlę plis :ico_sorki:

A teraz zmykam kapać małego

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 sty 2008, 20:46

edulita, coś Ci wysłałam na maila
a ja mam dzisiaj dzień do bani, też dostałam @ i normalnie mam nerwicę
a co do tej kartki, to kiedyś mój tato taką dostał na 40 urodziny i mu się bardzo podobała i chyba nawet ma ją do dziś :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2008, 20:57

riterka, - kartka przepi,ękna ale niestety te fotki dwie których użyłaś dostała teściowa i teśc teraz na dzień babci i dziadka nadrukowane na kubki :) ale nic nie szkodzi tę wykorzystam dla męża na walentynki DZIĘKUJE ŚLICZNIE
Może podesłałabym Tobie jutro inne fotki i zrobiłabyś dla nas karteczke - jeżeli niebyłobyto problemem :)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 sty 2008, 21:09

edulita, wal śmiało :-D
właśnie napsikałam jakimś specyfikiem na grzyba w kuchni i chyba się za chwilę uduszę :ico_szoking:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2008, 21:14

Dzięki reritko jutro z rana wyśle fotki bo teraz jestem pozadomem i już z góry dziękuje. To nie wdychaj tych świństw to jakaś chemia na pewno - życze uzyskania pożądanego efektu :-)

[ Dodano: 2008-01-23, 20:15 ]
SORRY riterko zawsze coś pomieszam :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość