Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 gru 2008, 20:49

hej a mnie się nie chce pisać :ico_placzek: bo ciągle problemy i problemy z kupą :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-12-10, 19:50 ]
znowu zaczęłam nową stronę :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 gru 2008, 21:54

cześć dziewczynki, ja juz po wizycie, mały waży 3370 , łożysko w porzadku, wody w normie, jedyne co to ta bakteria i ciśnienie na granicy przy tabletkach, dał mi czopki i wszystko wyjaśnił,ze muszę koniecznie pokazac przy przyjeciu wynik wymazu, trzeba dostac antybiotyk-to najważniejsze, no i jak wody odejdą napierw to nie czekać za długo w domu, bo bez wód ta bakteia ma kontakt od razu z dzidzią...przez ostatni miesiąc przytyłam 1,5 kg-niby to mało , jak mnie coś zaniepokoi to od razu na izbe przyjęć, a jak by mnie nurtowały jakieś wątpliwosci to zawsze do niego najpierw moge zadżwonić, rozwarcie na 0,5 cm , ale szyjka miękka-mówił,ze jak by tam "pogrzebać" to zaraz ze 3 by sie zrobiło , jak bym chciała trochę przyspieszyc to właśnie seksik i masaż piersi ....jak by nic nie ruszyło do 26 grudnia to dał mi już skierowanie i do szpitala


Katrin zdrówka dla Antosia......Filipek rozciąga się strasznie, juz mu ciasno bardzo w brzuszku, torbę juz spakowałam w razie czego :-) i teraz tylko czekać :-)

Delicja i znowu ta kupa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , bidula :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 gru 2008, 23:15

caro, to dobrze ze jest ok :ico_brawa_01: ...wklejaj jakies foty mieszkania!!!

katrin zdrowka dla Antonia...

delicja a dla Olci luzniej kooopki...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 gru 2008, 00:16

caro, na szczęście wszystko się wyjaśniło z tą bakterią- tzn jej obecność "przed" a nie potem. Jak mi powiedzieli po porodzie, e Jula ma jakąś bakterię, którą wyłapała podczas porodu to myślałam, e sobie włosy głowy wyrwę- pamiętałam przypadek Kasik... na szczęście okazało się, e ta bakteria to szpitalna była, a nie ode mnie... I wystarczyło kroplówkę podać... Tobie takie stresy ostaną oszczędzone, bo ju wiadomo, e antybiotyk musicie dostać. Wszystko będzie dobrze!! I dawaj te fotki mieszkania! To ju tylko 10 dni!! :ico_olaboga: Oskara chyba jakiś tydzień przed terminem urodziłaś? :-)
Kurdę, R klawiaturę mi zalał :ico_zly: Niektóre literki mi w ogóle nie wchodzą. Np jak Zenon . Większość słów poprawia mi przeglądarka, ale jak coś będzie brzmiało be sensu to się nie dziwcie...
Delicja, u was te będzie dobrze! Tn lepiej :-D Ta klawiatura nowu... :ico_zly:
A u nas OK- Julka nadrabia w jedzeniu- je a dwoje, najlepiej lubi tera chlebek "s" czosnkiem :ico_noniewiem: Mówi ju chyba wszystko... Więcej nie powiem, bo apesę :-D Po syropkach, kropelkach wymiotuje, ale się nie dziwię jednej strony, bo są naprawdę wstrętne w smaku. Ja sobie sprzątam na święta, muszę jesce wybrać się do miasta (sama) w posukiwaniu Mikołaja :ico_oczko: I tyle u nas.
Dobranoc :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 gru 2008, 01:09

A u mnie cisza i spokoj,oba chlopaki spia a ja sie wezme teraz za praowanko,puszcze jakis program w TV i bede przy nim walczyc z zelazkiem,wole teraz bo nikt mi sie nie placze pod nogami.
Kolka-wyslij troche fluidkow z apetytem od Julci dla Antosia,on nic oprocz mlecznych rzeczy nie chce :ico_placzek: juz mnie to powoli martwi.Sprobuje ten chleb z czosnkiem,ponoc pobudza apetyt.Zycze udanego spotkania z Miklajem-mam nadzieje,ze to nie ten od Mordeczki bo Twoj R.moglby byc zazdrosny. :)

Caro-no przy miekkiej szyjce i malym rozwarciu,wszystko moze sie szybciutko potoczyc :)A Oskarka to chyba dwa tygodnie wczesniej,albo jakies 10 dni wczesniej urodzilas?Bo pamietam,ze nieslusznie byl uznawany za wczesniaka.Juz nie moge doczekac sie zdjec tej Twojej nowej kruszyny.

Delicja-ja mysle idz do innej pediatry z tym problemem,moze Olka po prostu sama powstrzymuje kupke,bo miala kilka zaparc i to ja bolalo przy wydalaniu i teraz pamieta i jak jej sie chce to powstrzymuje,zeby nie bolalo :ico_olaboga: Nie wiem co Ci poradzic,moze podawaj jej kompot z suszonych sliwek.

Ciekawe jak tam nasza pracujaca Hektorka
Kamelek-jak Wasze zdrowko?

[ Dodano: 2008-12-11, 00:11 ]
Mróweczka, a jak tam nasz kochany Elfik perkusista?Slyszysz cos jeszcze? :ico_haha_01:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

11 gru 2008, 11:07

Dzień dobry dziewczyny :-)
Ja zabrałam się za malowanie przedpokoju... nakusiło mnie a teraz już wene traciłam do roboty. Maluję na jasno brązowy kolor, ale już nie jestem pewna czy ładnie mi to wyjdzie bo na razie marny efekt :ico_noniewiem:
Tak wogóle to u nas wszystko po staremu, jak to mówią leci kabarecik... Śniegu za dużo to nie mamy, ale mróz trzyma i szczypie w nosy.
DELICJA - strasznie mi szkoda Oleńki, wiem co przeżywacie... przerabiałam to jak Karina mała była. Pisałam ci już kiedyś że robiliśmy jej takie lewatywy przez 7 dni, bo jej właśnie tam przy odbycie takie coś jak kamienie się zrobiły i bolało ją jak kupę robiła i bardzo się bała robić kupę. Po tych lewatywach jej wszystko przeszło. Może zapytaj lekarza o takie rozwiązanie. Te lewatywy są nieprzyjemne dla dziecka, ale jak boryka się rodzic z takim problemem to warto spróbować wszystkiego. Ja poszukam tego USG co robiliśmy w tedy Kari może tam jakiś opis szczegółowy jak to leczyć.
Trzymaj się Kochana będzie dobrze.
CARO - już nie mogę się doczekać fotek małego Filipka :ico_haha_01: Dobrze, że wykryli Ci tą bakterię wcześniej, dostaniesz teraz tylko antybiotyk i wszystko będzie oki. A ile przed terminem urodziłaś Oskarka? ... bo niepamiętam :ico_noniewiem:
KATRIN - dla Antośka dużo zdrówka <<<<<..>>>>>
KOLKA -
Zycze udanego spotkania z Miklajem-mam nadzieje,ze to nie ten od Mordeczki bo Twoj R.moglby byc zazdrosny. :)
A swoją drogą fajnie by było spotkać Mikołaja od Mordeczki... wiecie tak sobie popatrzeć... nie dotykać :-D

[ Dodano: 2008-12-11, 10:13 ]
Dziewczynki otworzyli nie daleko mnie super baseny termalne zobaczcie jaki wypas
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malo ... 224017,219
To co kiedy przyjeżdżacie???? :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 gru 2008, 15:43

cześć dziewczynki :-) :-)

a to Hektorka pracuje, bo nieczytalam postów co mnie nie było :ico_wstydzioch:

jezu juz nie mogę sie doczekac kiedy to się zacznie, sracki chyba dostane, Oskara urodziłam 16 dni wcześniej.....mam nadzieję,ze jeszcze przed świetami zdążę :-) , wczoraj mnie bolał brzuch, ale to chyba przez to grzebanie gina, skurcze nie łapią-ale w pachwinach :ico_noniewiem: aż ustac nie moge, wogóle ostatnie dni to jak sie myje weczorem to muszę miec asystę-bo sama sie boję :ico_wstydzioch: -Oskar też jakiejś wścieklizny dostaje bo coraz póżniej chodzi spać, a ja sie chyba zaczynam przyzwyczajac do niespania bo spie po pare godzin tylko :ico_noniewiem: ....już bym nawet chciała zeby dziś sie zaczęło....mam troche fotek porobionych, bostandardowo do brata musiałam przesłać, ale nie mam sił na fotosika :ico_wstydzioch:

Kolka ty musisz przesłać mi julkę żeby przeszkoliła mojego synka, bo on dalej prawie nic nie mówi :ico_noniewiem: , chyba do logopedy będzie trzeba sie wybrac :ico_noniewiem:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

11 gru 2008, 15:51

hej laski
dziewczyny przeczytałam 2 dni temu to co prztrrafiło sie jednej z grudniówek , dziewczyny ja poprostu nie mam słów na to to jest tragedia nie mająca miary , bardzo współczuje tym ludziom . ja siebie nie potrafię nawet wyobrazić w takiej sytuacji.

Delicja ja kiedys rozmawiałm z lekarzem na temat takich zaparc u dzieci i powiedział ze jest dużo lepiej jak rodzić wymusza u dziecka kope co 2 dzien bo to zapobiega chorobie zwieraczy i pracy jelit. wiec niewiem co w waszym przypadku nie lepsze co 2 dzien czopek czy coś innego niż męcząca sie Olcia . tak czy inaczej wspólczuje ci slonce.

Katrin u nas ze zdrowkiem tak średnio siedze znowu na zwolnieniu oczy mam jak swinka pigi czerwone , niewiem czy ona mal czerwone ale niech bedzie , mam jakiś wirus w oczach zaraziłam meża i on ma zapuchniete czerwone oko , poza tym moja angina ropna nieopuszcza mojego gardła wciąż zawalone wyciekami ropnymi i ból przy jedzenieu jakbym łykałą jeża.
nie mam jeszcze wszystkich prezentów , i kasy na koncie kur...porażka , wciąż szukam mieszkania na moja działalność jest bardzo cięzko coś znaleść , bo ludzie traktują dzieci jak niszczycieli , ale niepoddaję się.

Caro - trzymamy kciuki za Filipka niech sie rwei na świat zdrowo , bakterią sie nie przejmuj bedzie dobrze , ale błagam uważajcie na siebie

moje dziecko na brak apetytu nienarzeka

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 gru 2008, 15:51

katrin, slysze jeszcze :-D a co do jedzenia mlecznych rzeczy...ja sie matwie juz dawno...Eryk tylko kaszki i jogurty i tyle...chociaz zaczoł ostatnio kielbaski takie angielskie fuj lubic :ico_oczko:

a mi jakos przeszlo przez mysl ze caro dzis urodzi :-D


a moj M kofany choinke dzis przywiozl wiec juz ubrana (tak wczesnie bo jedziemy do PL na swieta), pachnie w calym domkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

[ Dodano: 2008-12-11, 14:54 ]
caro do logopedy?? w tym wieku ze niemowi to normalne :ico_puknij:
Ostatnio zmieniony 12 gru 2008, 00:12 przez Mróweczka, łącznie zmieniany 1 raz.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 gru 2008, 17:12

Do wszystkich mam dzieci z oporami co do mowienia-nie martwic sie,chyba za bardzo na nasze ambicje wplynely nam nasze dwie pannice Julcia i Lenka ,po prostu ONE zaczely za szybko mowic :)),a nasze zaczna jak skoncza dwa lata :),bo tak jest zazwyczaj,ze dopiero dwulatki zaczynaja zrozumiale gadac.Dzis mi tio potwierdzilo kilka pan w poczekalni u lekarza.Antos ma zapalenie gornych drog oddechowych,przepisala antybiotyk,ale kazala poczekac do jutra i wlaczyc antybiotyk dopiero jakby sie pogorszylo bo Antos jeszcze nigdy nie mial antybiotyku i szkoda by bylo wlaczac antybiotyk jak organizm bedzie umial swinstwo sam zwalczyc.Zobaczymy.

[ Dodano: 2008-12-11, 16:21 ]
Kari-full wypas naprawde,jakbym mogla to juz bym przyjechala,ale moze w lutym,no zobaczymy.Ciesze sie,ze nareszcie nasi zaczeli wykorzystywac bogactwa naturalne,tylko obawiam sie cen...

Mroweczka-my juz tez mamy choinke,ale stoi a raczej lezy jeszcze w tej siatce na balkonie,niestety swieta spedzamy znowu tu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,wiec chcemy ja ubrac w ta niedziele przed wigilja,zeby sie utrzymala do swiat.Uwielbiam zapach choinek jak jakis wachacz zapach kleju :)

Caro-no to moze na NK troszke powklejaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A pamietam jak na koncoweczce ciazy kazdy gadal spij na zapas,a jak mialam spac jak w kazdej pozycji bylo nie wygodnie ?I Z wanny tez potrzebowalam asyste zeby wstac :ico_wstydzioch:

Kamelek-zdrowka zycze,to Ci sie przyplatalo.Ja tez zadnych prezentow oprocz dla Toska nie mam.I znowu na ostatnia chwile wszystko jak co roku,a mialam sie poprawic :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość