Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 wrz 2010, 09:56

hej!
wpdam i nadrabiam zaległości...

wiśnia no słodkie zdjęcia!!! ale mała na prawdę ma konkretną wagę.....ja bym chyba to sprawdziła....kurczę, jak za mało waży to problem, ale jak więcej niż większość dzieci, mimo, że kaszek nie je....to zastanawiające. tylko proszę się nie pogniewaj, ja nie ze złością, a z troską i zastanowieniem piszę.........
hormiga spoko, odpoczniesz w pracy i będzie ok. choć ja przy 2dziecku też widzę, że będzie mi wiele trudniej wrócić do pracy. niby chcę, ale boję się!!! na szczęście na razie siedzę w domu. ale kasy brak i trzeba się rozglądać powoli za czymś....

u nas katar już 2tydzień u Hani, Tom od czwartku po południu...teraz mamy też kaszel wszyscy....lekarka nas chciała spaść antybiotykiem, więc musiałam gnać prywatnie i na razie skończyło się na clemastynie i eurespalu, no i inhalacjach...Tom mało je, pije mleko tylko, łyżeczką nie chce...nie wiem, czy kolejne zęby się nie pchają...lekarka mówi, że nie, ale ostatnio też tak mówiła, a 3tyg później miał już 2zęby...więc

[ Dodano: 2010-09-28, 09:59 ]
Qanchita śliczna Jolka!!! wygląda na taką dużą panienkę!!! śliczna!
wiśnia ale cudne zdjęcia!!!

[ Dodano: 2010-09-28, 10:02 ]
karmelka no to i tak pięknie dałaś radę 7miesięcy!!! a jak się masz na siłę męczyć to bez sensu...
mi czasem szkoda, że skończyłam karmienie.......ale jak patrzę na ząbki Tomka to mi przechodzi heheehe
Qanchita widzę, że bardziej zacieta jesteś, brawo! i powodzenia w odciąganiu!!!

[ Dodano: 2010-09-28, 10:03 ]
riterka no to trzymam kciuki, żeby Lenka nic nie złapała!!! a strajk na łyżeczkę widzę też ma? jak sobie radzisz? bo ja zrobię przerwę, bo szkoda mi tylko wyrzucanych obiadów codziennie...poczekam, może jak wyzdrowieje, to wróci mu apetyt....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 wrz 2010, 10:49

zborra, kupe lat :-D
Mówisz, ze też do pracy się szykujesz? A Ty nie miałaś własnego zakładu? Wydaje mi się, że świewtna fucha i godzinkii ruchome mozesz sobie zaplanować....
riterka no to trzymam kciuki, żeby Lenka nic nie złapała!!! a strajk na łyżeczkę widzę też ma? jak sobie radzisz? bo ja zrobię przerwę, bo szkoda mi tylko wyrzucanych obiadów codziennie...poczekam, może jak wyzdrowieje, to wróci mu apetyt....
My też miałyśmy taki cięzki tydzień jakoś miesiąc tyemu. Ale po tym niejadkowym tygodniu mała dostała apetyt za dwóch :-D Teraz dziubek z daleka do łyżeczki otwiera :ico_szoking:
u nas katar już 2tydzień u Hani, Tom od czwartku po południu...teraz mamy też kaszel wszyscy
To chyba wszędzie tak :ico_zly: Jolka też katarzy już od dobrego tygodnia ale taki wodnisty ten katarek jakby alergiczny.
Bratanice chore na zmiane, normalnie szpital mogłybysmyb z bratową otworzyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 wrz 2010, 13:46

zborra, daję jej tylko to co lubi, nieszczęsną marchewkę z ryżem a na deser jabłka i jagody, resztę w butli
dawno nie wklejałam fotki, więc
mój brudasek :-D
Obrazek

[ Dodano: 2010-09-28, 13:47 ]
zborra, zdrówka dla was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 wrz 2010, 18:00

riterka, jaka ona śliczna!!! Taka dorosła :ico_brawa_01: I te cudne oczy...Kochana Kruszynka
:ico_haha_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

28 wrz 2010, 20:12

riterka, śliczny brudasek :-) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-28, 20:14 ]
zborra, kochana nareszcie się pojawiłaś :) Zdrówka wam życzę :) My już mamy choroby za sobą i oby na długo.Marcin w sobotę miał prawie 39 gorączki,ale to było chyba coś wirusowego,bo lekarka antybiotyk przepisałą,ale kazała się wstrzymać.No i przeszło samo :ico_brawa_01:
Eve nam całkiem zniknęła :(

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 wrz 2010, 20:18

riterka, sliczna a jakie ma wielkie oczka

dziewczynki dajecie juz kubki niekapki

zborra, co do wagi to wiem ze duzo wazy ale ona sie duza urodzila i teraz jest dluga bo 3 tyg temu miala wzrost 76 cm

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 wrz 2010, 21:37

3 tyg temu miala wzrost 76 cm
O ja Cie :ico_szoking: Moja do dziś tyle nie ma! Duża dziewczynka :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 wrz 2010, 09:18

Qanchita, no wlasnie wiec doktorowa powiedziala ze ona sie jeszcze z takim dzieckiem nie spotkaa i chyba nie ma co sie martwic bo wage ma dobra do wzrostu

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 wrz 2010, 18:48

Eve nam całkiem zniknęła :(
Eva zapracowana na całego, ale jak chcecie to skopię jej tyłek osobiście od Was. Po 4,5 latach forumowej znajomości w końcu się spotkamy :ico_brawa_01: jadę do niej w odwiedziny z Martyną. Kawałek drogi, ale co tam :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

29 wrz 2010, 21:21

Eva zapracowana na całego, ale jak chcecie to skopię jej tyłek osobiście od Was. Po 4,5 latach forumowej znajomości w końcu się spotkamy jadę do niej w odwiedziny z Martyną. Kawałek drogi, ale co tam
kochana skopać i to solidnie proszę :ico_haha_01: fajnie,ze sie spotkacie :ico_brawa_01:
no wlasnie wiec doktorowa powiedziala ze ona sie jeszcze z takim dzieckiem nie spotkaa i chyba nie ma co sie martwic bo wage ma dobra do wzrostu
duża panna i już :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość