Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 wrz 2007, 10:31

Zapomniałam tylko dodać że jak ja się obódziłam o 5v rano to myślałam że mi prawy cycek eksploduje, był ogromny :ico_szoking: :ico_szoking: i strasdznie mnie bolał, musiałam więc wstać i trochę odciągnąć. Wypompowałam więc 60ml io teraz były jak znalazł, zjadła i z płaczem rzuciła się na cycka, głodomór jeden. Aha odkąd podaję je bebilon 1 czy 2 razy dziennie kupki zrobiły się dużo gęściejsze przez co Emi ma problem z wypróżnianiem się , macie na to jakąś radę?

[ Dodano: 2007-09-14, 10:32 ]
Alinko pierwszy był dziś Avisek (patrz poprzednia stronka :-D :-D :-D )

[ Dodano: 2007-09-14, 10:48 ]
mały głodomór

Obrazek

mały śpioch

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 12:05 przez asiula26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 wrz 2007, 11:36

Asiula fajne zdjątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a weszłam na stronę jako pierwsza tyle, ze póki napisałam posta juz Avisek i Ty zdązyłyście się wpisać ;)
Gratulacje dla Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 wrz 2007, 11:56

emilka ma piekne ustka :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 wrz 2007, 12:44

Czesc maniaczki Alegroo hi hi ASIULKA coreczka jak zwykle piekniusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALINKA gratuluje spotkania kojaze Bozenke fajna z niej babka :-D MADZIORKA wspolczucia z powodu smierci dziadziusia :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ,KAMILKA pewnie ze teraz zaradna z Ciebie matka polka :ico_oczko: .A my dzis jedziemy do mojego braciszka popoludniu :-D wytlamsze chrzesnika :-D jade 1 raz autobusem z mala sama :ico_olaboga: mam nadzieje ze beda jacys pozadni ludzie i mi pomoga z wozkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 wrz 2007, 13:29

Ja już nie mogę słuchać ja wasze dzieci pięknie noce przesypiają. A mój głodomór?? Śpi oczywiście, ale dziś np budził się na jedzenie o 22, 1,3,5,8.... wrrrrr W dzień nie chce jeść a w nocy nadrabia. I to nie, że tam bawi sie sutkiem... ciągnie jak stary, mało się nie udławi. No ja już nie wiem.

Kurcze w poniedziałek mamy mieć szczepienie. Dzwonię dziś żeby się umówić. I co słyszę? Pani od szczepień w raca z urlopu w poniedziałek, a moja pediatra w poniedziałek idzie na urlop na dwa tygodnie. No i z tego powodu ja mam nie mieć szczepienia?? No paranoja jakaś!!!! Ale mnie wkurwili od rana. :ico_zly:
Jeszcze mam zadwonić po 14 i pogadać osobiście z lekarką. Zobaczymy co wymyśli. Bo ja juz raz miałam przesuwane szczepienie z ich winy. I co tak ma być w kółko?? Ale strajki!!! Podwyżki!!!! No jasna cholera aż kipię!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dobra coś milszego. Super fotki dziewczyny i Emi i Waneski. No właśnie pomyślałam tak ja Jaśnie Pani, że Waneska jak modelka pozowała na ostatniej fotce hehe.
I jak fajnie Alinko, ze spotkałaś kolejną tiktakowiczkę. Wy w Warszawie macie fajnie - tyle tam was... A u nas krucho.

Asiu nie znam sposobu na zaparcia dla tak małego dziecka. Może termometrem hihi - Juli juprzetestowała hehe. A tak poważnie to nie mam pojęcia.

Madziorka ładny ten kombinezonik. Ja też mam problemy numeracją. Ale ja kupiłam na 68 i najwyżej drugi kupię po nowym roku, albo jakąś kuteczkę. Zobaczymy.

Mały się nagadał i teraz się zmęczył i chyba zaśnie. A ja nie wiem co robić? Chyba na spacer go wezmę. Tylko musze się ogarnąć bo mimo jego częstych karmień leżakowaliśmy do południa.

Dominika na razie tylko ja będę szukała innej pracy bo zarabiam małe pieniądze. Mam na razie tylko pomysły i dlatego wolę nie mówić na głos. Zobaczy się.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 wrz 2007, 14:05

hej

alinko ja nie zastanawiam sie nawet nad kupnem tego kombinezonu dla leosia. 0-3 misiaca? kiedy on za miesiac konczy 3? a ja chcialam na zime.. tutaj jak na razie smiga w krotkim rekawku hihi
wiec nie ma sensu kupowac grubych rzeczy dopoki pogpda nie zmusi hihi a wiadomo w tym roku bywa nieprzewidywalna hihi

avisku ja tez mysle ze chyba 6-9 miesiecy zakupie . zobacze jeszzce
a o o dlugosc sprzedawcy nie musze pytac , bo ja wlasnie ten kombinezon mam upatrzoby w sklepie wiec moge na zywo zobaczyc hihi tyle ze dpo zimy jwszcze troche czasu i nie wiem jak leonek urosnie hihi
ale ta okazja jest super. bo on kosztuje 25 f a tutaj za 10f nowy!!!!
i tak wkleilam linka bo moze ktoras zechce kupic hihi albo komus polecic, bo taki ladny i okazja super

aha wygralam tygryska. aukcja zkaonczyla sie kiedy sobie smacznie spalam. nastawilam budzik na 10,30 ale zaspalam. cale szzcescie ze w nocy ustawilam cene maxymalna i przebilam hihi

asiula emi ma slodziuchne usteczka. w sam raz dla leosia calusnego hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gratuluje przespanej nocy. moj leos juz nie raz takie numery robil ze budzil sie o 6-7. a teraz budzi sie o 4 hihi potem ok 8 i spi do 11-12 takze nie mam co narzekac
ale dzis znow marudzil o 4 zjadl i nie zasnal.. czasem mu sie to zdarza... i tak po godzinie dalam mu znow troszke jesc i wtedy juz zasnal hihi
w nocy tez mi sie z cyckow leje ale nie sa az tak strasznie twarde jak na poczatku, terz sie unormowaly w nocy ale sa pelne mleka
natomiast w dzien nie musze nosic juz wkladek laktacyjnych. tylko ppdczas karmienia leje sie mleka z drugiej piersi hihi

dobra zbieram sie bo musze wyjsc do centrum zalatwic macierzynski bo jeszzce nie dostaje.. tyle to trwa. masakraa potem tesco i zakupy cotygodniowe-spozzywka i takie tam hihi
buziole

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 wrz 2007, 15:10

Asiula-piekne foty Emilki! Ale ma usteczka!Bomba!
Ohoho.. Madziorka- widze, zaraziłysmy Cie internetowym kupowaniem
Kamilko - trzymam kciuki za Twoje plany codo zmiany pracy! Nawet te tajemnicze- oby sie powiodło!
Alinko - no.. fajnie masz, ze w Wawie siedzisz- tyle tam masz towarzystwa z tt
Frydza- tylko nie mecz zabardzo tego chrzesniaka :))


A ja dzis podminowana.. Bo Krzysiek mial wrocic z pracy i jechac odebrac auto.
Wstałam rano- bo Misiek nocki przesypia prawie zawsze, ale jak sie zbudzio 8:30 to juz nie ma zmiłuj - ani minuty w loeczku dluzej! I latam jak szurnieta.. agugu, amimi, ohooo, lulu, giligili.. Potem mata, bujaczek, raczki, pogaduchy.. no i Małyzasypia, a ja juz energicznie rozpoczynam codzienne domowe prace..
I dzis biegiem - pozakupy, na spacerek.. o 13 wpdłam dodomu, Miska nakarmiłam, zegar mi we łbie tyka.. Miska na mate i obiad.. chinszczyna przepyszna, warzywka,kurczaczek.. 14.. Krzyska nie ma.. 14:30 nie ma.. 15.. Przez ten czas dzwoniłam doniego z 5 razy -ale nieeee. No bo po co miec przy nonono telefon! Iszweda sie gdzies..
I jestem wsciekła. Bo jutro mam pierwszyzjazd,2 egzaminydozaliczenia, praca na filozofie dodokonczenia,obrobka zdjec, wystawienie aukcji i co najwazniejsze DZIECKO NA GLOWIE! Nosz nonono... przepraszam.
No. To powiedziałam co wiedziałam, Misiek spi a ja łeb w komputer i klikanie.. Wrrrr :ico_zly: Niech tylkowroci ten Cymbał do domu.. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Faceci sa beznadziejni..

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 wrz 2007, 15:49

hehe burza zaraz sie zacznie tak wszystko podminowane :-D :-D :-D Juli az sie boje za Krzysia jak wróci do domu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Kamilko napisz jak tam po rozmowie z lekarka :ico_oczko: no i trzymam kciukasy za nowa race. O własnie "pracujace" dziewczsyny kiedy macie zamiar wrtacac do pracy jezerli wog óle zamierzacie?...
Madziorka alez ja jestem zakrecona.. wogóle sobie nie zakodowałam, ze ten kombinezonik nie na teraz ma być :ico_puknij: no fakt, przeciez Leos go włozy za jakies 2 a moze nawet 3 miesiace Ale bym ubrała dziecko! hahsaha
Wrócilam z mala z zakupów, spacerku i powiem Wam, ze ona wogóle przestała lubic wyprawy do sklepów i centrów haNDLOWYCH!!! czyli zepsuła mi sie panna! zaczeła maruydzc , płakac i wogóle.. ledwo zajechałam z nia do domu :ico_szoking: no nic.. nauczymy ja ponownie :-D ach bylismy w przychodni na wadze :-D moje pióreczko wazy 5370 gramów :-D
jutro wraca kochanie i juz wymyslam i czaruje kolacje na powitanie i zaległe urodzinki :-D na deser wiadomo co :-D :ico_wstydzioch: ale jesc tez trzeba dac, bo sił nie bedzie miał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 wrz 2007, 16:29

alineczko no wreszcie bedziesz miala karola dla siebie hiih to poszalejecie hihi

julie no biedny bedzie krzys jak wroci.. ale co tam. nalezy mu sie hihi

a leos jak na zlosc spi prawie godzine . a ja czekam wystrojona hihi z cyckiem .. bo spieszy mi sie do wyjscia.. zaraz zamnka mi urzad w ktorym mam zalatwic ta sprawe z macierzysnkiem

alinko co do powrotu do pracy to tutaj jest rok macierzynskiego. wychowawzcego nie ma. takze mx rok przerwy. no wiec wracam w polowie czerwca

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 wrz 2007, 16:44

To super,ze w UK jest rok!! Na Litwie tez jest rok i uwazam, ze to jest w sam raz! Co te 4 miesiące tak naprawde znacza?? Zdązysz tylko zakochać się w maleństwie i juz trzeba wracać do pracy :ico_zly: bezsens... ja uwazam, ze dziecko conajmniej 9 miesięcy do roku powinno zostać pod stała opieką mamusi, a potem juz mozna wracac do pracy :ico_oczko: a tak.. kombinowac tzreba z nianią.. z mnęzem jezeli pracuje na zmiany czy babciami :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość