Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 kwie 2008, 08:46

anilewe77, a to ty jestes na zdjeciu w avantarku czy ktos inny bo kurcze na tym zdjeciu na tak mloda nie wygladasz! :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 kwie 2008, 08:56

karolas zawsze mozemy sie spyknac na spotkanie np. na Malcie jak bedzie super pogoda albo przejsc sie do zoo.

dziewczyny juz nie piszcie jakie jestescie mlode bo ja sie tylko dołuje, ze stara baba po trzydziestce jestem.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 kwie 2008, 09:01

dziewczyny juz nie piszcie jakie jestescie mlode bo ja sie tylko dołuje, ze stara baba po trzydziestce jestem.
Jaka tam stara, przecież masz jeszcze mleczko pod noskiem i ledwo z pieluch wyrosłaś a ty już sie starą mianujesz ... Wszytskie jesteśmy młode i piękne ... No nie!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 kwie 2008, 09:04

Małgorzatka, i tego będę sie trzymać co napisałaś. Dziecko zawsze odmładza mame. Patrze na moją siostre, ktora w tym roku skończy 39 lat i tuz po swoich urodzinach urodzi dzidzie i widze ze to prawda.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 kwie 2008, 09:05

hehe ja czasem sie czuje jakby 30-40 miala, a czasem jakbym 15 nawet nie miala, zalezy czy akurat mam zajmowac sie Julka czy jedzimy na jakas fajna wycieczke np do parku rozrywki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wtedy moge miec nawet 5 :ico_oczko: :-D hihihi

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

15 kwie 2008, 09:41

nie moge znalesc zadnego aktualnego zdjecia swojego....wiec wkleje takie jakie znalazłam na dysku;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek ta po prawej to ja:)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 kwie 2008, 10:18

witajcie kochane
niestety... brak czasu na cokolwiek a tym bardziej na kompika
szkoda marnowac takiej pieknej pogody wiec na spacerki chodzimy z Dominisiem
a on gania po całym placu :D:D
uwielbia bawic sie w piasku :D:D

AGA JA JUZ CI WCZORAJ GRATULOWAłAM
ALE I TUTAJ MUSZE CI GORąCO POGRATULOWAC
MOJE WIELKIE BRAWA !!!!

a wiesz, ze i ja chyba juz niedlugo pojde na prawko
zmobilizowałas mnie hihi szkoda mi tego autka na parkingu hehe
no i musimy sie zgadac na małe oblewanie prawka :D:D

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

15 kwie 2008, 10:33

Małgorzatko ja też mam czasem takie wrażenie ze w kółko podaję to samo jedzeni no ale co innego? Zresztą my też w kółko jemy to samo. Teraz będzie więcej owoców i będzie cieplej więc dzieciaki pewnie będą jeść mniej posiłków.
Trzymam kciuki za siostrę!!!

Mamcia ja do słodyczy mam lajtowe podejście bo wszystko zależy od dziecka. Mój Radek nie tkną się słodyczy do 3 roku życia i nie słodziłam mu nawet herbaty bo tak był nauczony, a teraz lata za słodyczami jak głupi a herbatę słodzi 3 łyżeczki. Także Wojtasowi daję słodycze bo widocznie ich potrzebuje, ale słodycze z serii Kinder: Kanapki, pinqui, kinder czekoladki itp. on po prostu się trzęsie na ich widok :-)
Co do domku to mi się najbardziej podoba ten drugi, ma piękny ogród :-D a w następnej kolejności ten pierwszy domek.
Ja z pewnoscią będę jeździć jak tylko prawko odbiorę bo ja nawet bez prawka śmigałam :ico_wstydzioch: nie moge się już doczekać hihi :ico_brawa_01:

olala wiek nie ważny ważne na ile sie czujesz hihi

karolas za nim dojdzie do tego spotkania to będzie tyle okazji do oblewania że hoho a każdy powód jest dobry :ico_oczko:
Oby p[otem nasi mężowie za "tragarzów" robić nie musieli hihi

anilewe fajne foteczki :ico_brawa_01: i nie trudno się domyślić która to ty :-)
a za prawko trzymam kciuki choćby ten cały długi miesiąc. Będzie dobrze!

Evcia jasne ze pójdziesz na prawko już ja cię do tego pozytywnie nastawię hihi
A na małe co nieco na bank się umówimy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

15 kwie 2008, 10:48

wy jestesci monotenne w podawaniu jedzonka??jak moj Kacper na sniadanie i kolacje to tylko kache np z bobovity lub nestle preferuje i nic innego nie chce zadnej kanapeczki....jak Wy robicie jajeczniczke moze on to sprobuje??

[ Dodano: 2008-04-15, 11:03 ]
a co do konkursu pampersa, to wczoraj chciałam sprawdizc na ktorym jestesmy mniej wiecej miejscu i stwierdziłam, ze mniej wiecej w tydzien pojawiło sie z 15 osób które maja maaaase punktów ponad tysiac min lider!!to ja naprawde musiałam sie nawysyłac linków do znajomych by zdobyc punkty i wraz mam mniej od nich!!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

15 kwie 2008, 14:06

Przekazuję wieści od Karolas była z Kacpim u lekarza bo miał 38,5 gorączki w nocy a rano 38 i ma mega zapalenie gardła :ico_olaboga:

Znów choróbska zaczynają wędrówkę :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości