Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 12:11

Hej Dziewczynki!!! Ja już na WOLNYM :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 12:28

Spinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ile masz wolnego??


My wlasnie obiad zjedlismy, chwile poleze i pojdziemy na plac zabaw :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 12:40

Leonka jestem taka szczęśliwa, że chyba będę skakać do góry. Mam zwolnienie do piątku włącznie :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01:

U nas żar się z nieba leje ponad 30 stopni na dworze. Pewnie Ty w takim samym nastroju jak ja :-D Obie ciężaróki szczęśliwe aż miło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Edulita jakie zajęcie wymyśliłaś dziś Idzie?

Kamilka Ty też jeszcze w PL?

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 17:55

kamilka - imię piękne my dla naszego jeszcze nia mamy tzn ja chcę Antosia a mężuś Nikosia lub krystian aa Mateusz chce Jaśka i tak nie możemy się dogadać
leona - miłego lotu i udanego wypoczynku
betina - dzielną masz córke mój już dzwonił że chce wracać
spinka-super że Poli badania wyszły ok .Pozazdrościć zwolnienienia.Ja dopiero 17 mam wizytę a już ledwo co wyrabiam w pracy te upały mnie wykańczają

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 17:59

szkoda że jak są obok siebie to aż takie czułe dla siebie nie są
To tak zawsze jest . Znam to z życia swojego również.

Dzis małej rano zrobiłam śniadanko i pojechałyśmy z siostra do miasta do fryzjera.Zrobiłam w końcu odrosty-pasemka jasne i wyglądam jak człowiek.Następnym razem planuje pójść jakoś przed porodem.
Potem pojechałyśmy na rynek na kebaba ,do tego rurki z bitą śmietaną i by dowalić jeszcze lody z bita śmietaną w waflu i z polewą.Ojjjj pyszne było ale pełna to ja jestem .Pozwoliłam sobie konkretnie . Ale czasem trzeba
Lilcia została z babcia wtedy .
U nas było dziś bardzo upalnie ,potem wyszła burza ,ulewa i przez chwile było chłodno a teraz znów parno niemiłosiernie . Otwarłam wszystkie okna w domu i nie ma wcale przeciągu .
Mąż pojechał z Lilcią na zakupy do miasta a ja sprzątam w domu.No właśnie ..sprzątam hehehehe na komputerze.
Oj zrobiłam sobie chwilkę przerwę.

Wczoraj wieczorem jak usiadłam w salonie to był ok.Ale gdy już szliśmy spać i trzeba było przejść się do sypialni to był dramat. Wstałam delikatnie ,jednak ból był okropny ,aż krzyknęłam .Niestety mąż musiał mnie zanieść bo sama mimo prób nie byłam w stanie .
Ok wystarczy tego marudzenia bo ja o czym innym mam wrażenie nie pisze tylko jęczę i jęczę.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 18:56

Ja sie wpadlam odmeldowac :ico_haha_01:

Marcel pospal ponad dwie godziny takze powinien jakos wytrzymac :ico_sorki:
Jutro na wieczor powinnam sie zameldowac :ico_oczko:

Do slikania :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 20:34

Leona udanego pobytu w PL.

Lilcia śpi.Zaraz idziemy z mężem po kolację jakąś.
Mam straszną ochotę na piwo.Mam w domu Lecha shandy on ma jakoś 2 % więc słaby ,może choć troszku się napiję.Chociaż potem wyrzuty sumienia mnie zjedzą.
A dziś jak chodziłyśmy po rynku z siostrą to spotkałam 2 kobiety w bardzo zaawansowanej ciąży które paliły papierosy. Wiecie co może nie jestem wyrozumiała ale ja bym zabiła za takie coś.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 lip 2013, 08:24

Szkieletorku a może Ty do ortopedy powinnaś iść? Strasznie się męczysz, szukaj rozwiązania :ico_sorki

[/b]Leona[/b] czekamy na wieści :-)

Lala no to 17 uciekaj chociaż na trochę na zwolnienie, odpoczniesz, akumulatory naładujesz.

Ja od wczoraj mam pod opieką pieska chiuauę, bardzo absorbujące stworzenie, upodobała sobie mnie i jak tylko zniknę jej z pola widzenia to biega i szuka mnie i piszczy. Ciągle na kolanach, rękach albo brzuchu, nawet do wc za mną biegnie, nie mówiąc już w nocy - ładuje się do łóżka, mam nadzieję, że w niedzielę ją zabiorą.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

06 lip 2013, 08:25

Kamilka87, zapraszam do odliczania od 120! :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

06 lip 2013, 09:55

Witam

Właśnie szykuję się na wizytę i USG zobaczymy co tam się w brzuszku święci :-) mam nadzieje że wszystko będzie ok bo od początku ciaży to jest pierwsza wizyta na która nie wybieram się ze strachem.
Ida jest biedna bo nie za dużo mogę jej zaoferować chciałaby nad wodę na plac zabaw a musi siedzieć uwiązana ze mną w domu jeszcze troszkę i będę 100 % mamą bo teraz to jestem inkubatorem odstawionym na boczny tor - wiem że już wszystkim wkoło jest z tym ciężko
szkieletorku - współczuje bólu :ico_pocieszyciel: musisz poszukać rozwiązania i na pewno się oszczędzać
leona - czekamy na wieści po podróży
spinka - to masz wolne od dzieci i pieska dostałaś na służbę :) Pola na pewno się cieszy

Pisałyście o imionach my już dość dawno wybraliśmy imię ale komu nie powiemy to wzbudza zdziwienie a nawet oburzenie ja akurat jestem zwolenniczką imion oryginalnych. Chcemy aby nasz synek nosił imie Ariel
Odezwe się później po wizycie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość