Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

05 lis 2007, 11:19

Violu a pisalas ze Milenka robi tez kupke ze sluzem gdzies czytalam ze jak dzieci sa glodne to wtedy pojawiaja sie takie kupki- a jak tam Milenka je? Chocaz co ksiazka to co innego pisza i badz tu madry... trzeba poprostu obserwowac swoje dziecko i patrzyc czy sie cos nie pogarsza, zmienia itp.

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 lis 2007, 11:21

Aha... No u nas tez sie takie zdarzały... Ale nie chodziłam z tym nigdzie. Teraz Jas męczy sie bo o wczorajszego południa nie ma kupy. Nie chce spac, biedak.

Basiu, śliczne zdjęcia z cmentarza. Ciekawe efekty świetlne :-)

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

05 lis 2007, 11:25

a jeszcze teraz doczytalam ze takie kupy ze sluzem zielonkawe - to tez moze byc jakas infekcja wirusowa np przeziebienie a Ty Violu pisalas ze cos Cie tam meczyl jakis bakcyl - to moze to to?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 lis 2007, 11:58

Violu to już naprawdę nie wiem co Ci doradzić :ico_szoking: :ico_olaboga:

Sylwia nie masz co się martwić. Choć powiem wam szczerze, że ja zaczynam mieć stracha :ico_placzek: Bo bolała mnie głowa przez kilka dni jak na początku ciąży i już teraz nie boli, tak samo był jak chodziłam w ciąży i to był sam początek :ico_szoking: nie wiem czy nie zrobię sobie testa przynajmniej będę wiedziała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 lis 2007, 12:00

o..właśnie przed chwilą była kupka :-D rzadka jak zwykle, ale juz nie zielonkawa tylko żółciutka... :-D to chyba dobrze...

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

05 lis 2007, 12:01

Kinga ale pisalas ze bierzesz tez cerazette , ale moze to tylko ta jesienna pogoda. Mnie tez ostatnio bolala jakies 2-3 dni i przeszlo

[ Dodano: 2007-11-05, 11:03 ]
Violu no to jak zolciutka to suppppppppppppppppppper!!!! :ico_brawa_01:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

05 lis 2007, 12:45

co do tabletek cerazette to normalne- przy tych tabletkach nie powinno się mieć okresu prawidłowo dlatego że je się bierze bez przerwy i nie ma jajeczkowania. Nie martw się bo to normalne ja jak dostałam te tabletki to pierwszą informacją jaką dostałam od lekarza to było żeby się nie martwić w przypadku braku okresu bo to normalne. Ja mam na odwrót mimo że je biore, okres mam co tydzień i trwa tydzień dostałam leki na uszczelnienie ale jak dalej będe miała okres tak często to mam je odstawić

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 lis 2007, 12:51

violu to super, że przechodzi Milence, mam nadzieję, że to nie alergia
u mnie Tadziu nadal ma 1 zielonkawą ze śluzem i też nie miał alergii od początku tylko dopiero dostał koło 3 miesiąca, a jadłam wciąż to samo
więc jakby ci się powtórzyło, to dokładnie przeanalizuj dietę, bo ja bym wtedy stawiała na pewno na alergię
sylwio u mnie Tadzio też miał spłaszczoną główkę od leżenia w jednym kierunku, ale lekarka zaleciła odwrócić łóżeczko i nosić go naprzemiennie na rękach w pionie, żeby musiał główkę na drugą stronę też przekręcać i teraz już nie ma problemu

no my już od wczoraj w domku, powiem wam, że Tadzio nie zniósł dobrze tej wycieczki, wyraźnie denerwował się na nowe miejsce, a szczególnie na kąpiel nie w swojej wanience
to zupełnie inaczej niż Wiki w jego wieku
dzieci budziły się w nocy na zmianę (jedno drugie) i w ogóle było jakoś trudniej
no cóż wszystkiego trzeba spróbować, ważne że zmieniliśmy trochę klimat
aha, Wiki widziała pierwszy śnieg w tym roku, bo jak się pakowaliśmy wieczorem do autka, to akurat zaczął padać
w ogóle dla Wiki to był fajny wypad, ale jednak bardzo tęskniła za dziadkami

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 lis 2007, 13:59

hello, ale sie rozkreciłyscie laseckzi, tyl stronek do czytania :-D ale super bo ja to gaduła jestem :-D

Abegano gratulacje z okazji zupki marchewkowej :ico_brawa_01: mojemu Pawełkowi tez to strasznie smakuje :-D
A co do spacerków to ja w tygodniu zadko wychodze z nim bo jak maż wraca to już ciemno a samej to tak głupio sie włuczyć po osiedlu :ico_noniewiem: wiec mój maluch wietrz sie na balkoniku pierwszy raz ok. 11 z 3 godzinki a drugi raz ok. 3 ale wtedy godzinke lub 2 :-D wiec mysle ze świezego powietrza mu nie brakuje :-D

Martucha ostatnio czytałam ze włoski wracaja do normy dopiero 6-8 mieiscy po porodzie :ico_szoking: wiec jeszcze troszke przyjdzie nam poczekac, ale juz blizej niz dalej :-D

Violu ja tez tak mysle ze te kupki to moga być przez zabki :-D ale ciesze sie ze juz wszytsko wróciło do normy :-D

A Pawełęk teraz robi juz czasmi takie kupki jak dorośli to znaczy takie zwarte :-D ale to chyba przez to nasze jedzonko :-D

Aga jesien piekna, ja tez taką uwielbiam :-D

Kurcze ja tez czasmi za tym duzym, kopiącym brzuskziem teskinie :-D jak sie patrze na tego mojego szkaraba to trudno mi sobie wyobrazić ze on mi w brzuszku siedział :-D
A ja nie biore rzadnych tabletek i tez czasami mam stracha czy nie zrobilismy Pwełkowi siostrzyczki lub braciszka :-D ale on ma chyba jakiś radarek bo jak tylko mezuś zaczyna sie tulić to on zaczyna jęczeć w łózeczku :-D zazdrosnik jeden :-D

A u mnie wczroaj koleżanka była z nazeczonym i chyba beda sie w koncu hajtać bo już 6 lat ze soba sa, to juz najwyższy czas :-D i mierzyła moja sukienkę ślubną i dobra na nią wiec chyba sobie ja pożyczy na swój ślub :ico_brawa_01: wiec moze w przyszłym roku pójde się pobawic, tylko musze się pilnowąc zeby we wrzesniu znowu na porodówce nie wyladować :-D

[ Dodano: 2007-11-05, 13:02 ]
Basiu co do wycieczek to ja tez jestem tego samego zdania ze dla takich maluchów to chyba troche za duzy szok, bo mojemu maluchowi tez troszzek sie nie podobała zmiana otoczenia, chociaz tam komfortowe warunki miał, bo nawet łożeczka i wnienka była :-D ale on chyba tesknił za swoim łóżeczkiem

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

05 lis 2007, 14:12

Dziewczyny do czego to doszlo ze ogladamy jakies kupy z prawa lewa i o malo co ich nie probujemy :-D
A ja dzisiaj jakas zdechla jestem ... wszystkomn ie boli i mam nadzieje ze sie nie rozchoruje... zaraz moze pojde na jakis spacerek z Kubusiem to moze sie rozruszam troszku.
barbapuppa, moze i faktycznie Tadziowi troche nie odpowiadalo nowe otoczenie ale za to ile sie swiezego gorskeigo powietrza nawdychal dla zdrowotnosci :ico_brawa_01: A sniezek.... hmmm fajnie juz niedlugo Swieta :-D Trza by sie bylo nad jakims fajowymi prezencikami zastanowic bo czas ucieka :-D ULA_TOMEK, no to uwazajcie tam z mezusiem wieczorkami bo te beda teraz coraaaaaaaz dluuuuuuuuuuuuuuuzsze :-D
Kinga straszliwie mi sie podoba to zdjecie Elizki co masz pod kazdym postem superasne :ico_brawa_01:
buziaczki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość