Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

09 sty 2009, 15:14

hej

Chodzimy w poniedzialek i srode- zobaczymy czy pomoze. Raczej nie! ja zaproponowalam terapie, bo w razie rozwodu mam podstawy zewby twierdzic ze zrobilam wszystko co w mojej mocy zeby ratowac to malzenstwo. Juz Greg zapowiedzial ze w ten poniedzialek nie pojdzie bo bedzie w sadzie. eeee mam go gdzies, niech nie chodzi- nie zalezy mi juz na nim.
Wczoraj wrocilam do domu po 21 i maz juz byl w domu, klocilismy sie- wyzywal mnie i powiedzial ze sie poszczam! Uderzylam go w gebe tak mocno ze pekl mi paznokiec. On zlapal mnie za reke i powiedzial ze nastepnym razem mi odda!
NIENAWIDZE GO! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Gdyby on wiedzial co ja tu o nim pisze......

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

09 sty 2009, 15:28

ale ivi :ico_szoking: ja jestem w szoku :ico_szoking: bo przecież niedawno braliście ślub... wszystko było dobrze... to co się stałó że nagle wszystko runęło? :ico_szoking: nie potrafie tego zrozumieć

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

09 sty 2009, 15:43

sama tego nie kumam.
wszystko stalo sie tak nagle, zaraz po powrocie z podrozy poslubnej poprostu przestal ze mna gadac, potem zarwal noc w nocnym clubie i wtedy zaczely sie akcje i afery.
taka jest prawda ze ja i dziecko sie dla niego nie liczymy, traktuje mnie jak mebel i tyle.

ide do tesciowej bo dzwonila, milego piatku

zamowilam juz meble do pokoju Vanesski i kupilam kilka ubranek :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

09 sty 2009, 16:03

ivi ja ciągle jestem w szoku :ico_noniewiem: no ale skoro się dzieje, jak się dzieje, to nie lepiej ci wrócić do PL do rodziców? po porodzie będziesz potrzebowała wsparcia i jeśli go nie będziesz miała to jeszcze może być gorzej :ico_noniewiem:
no chyba że ja się myle i dziewczyny napiszą co innego :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 sty 2009, 20:47

nie wiem czy dam rade... będzie ciężko, bo za mało czasu, a za dużo przedmiotów..

tak z ciekawosci ile? Ja mam 6 egzaminów i 5 zaliczeń. tj. jedno zaliczenie juz mam, na drugie ide jutro (czekalam na chlopa w czwartek i nie przyszedl, wiec ide z Lenka), w przyszlym tyg, 3 egzaminy, potem jeden, potem 3 zaliczenia i zostana mi dwa egzaminy na sesje.

[ Dodano: 2009-01-09, 19:49 ]
no ale skoro się dzieje, jak się dzieje, to nie lepiej ci wrócić do PL do rodziców?
no własnie?
wszystko stalo sie tak nagle, zaraz po powrocie z podrozy poslubnej poprostu przestal ze mna gadac,
jakies to dziwne dla mnie...

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

09 sty 2009, 21:21

nie wiem czy dam rade... będzie ciężko, bo za mało czasu, a za dużo przedmiotów..

tak z ciekawosci ile? Ja mam 6 egzaminów i 5 zaliczeń. tj. jedno zaliczenie juz mam, na drugie ide jutro (czekalam na chlopa w czwartek i nie przyszedl, wiec ide z Lenka), w przyszlym tyg, 3 egzaminy, potem jeden, potem 3 zaliczenia i zostana mi dwa egzaminy na sesje.
no to już licze i ci mówie :-)
mam 7 egzaminów..
5 zaliczeń ;-) no to podobnie jak ty.. i ja np sobie tego nie wyobrażam :ico_noniewiem:
jak byłam na licencjacie to też miałam po tyle egzaminów, ale miałam czas żeby się na nie przygotować, a teraz dostałam nagle wiadomość że jednak mi przedmiotów nie przepiszą i musze na szybko wszystko robić i się uczyć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
nie to że mnie przeraża taka ilość egzaminów, bo nie przeraża ;-)
ja po prostu jestem zła, że przed samą sesją nagle zmienili sobie zdanie mimo że miałam uzgodnione że już miałam te przedmioty i będą one przepisane...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 sty 2009, 21:57

mikusia, nie dziwie Ci sie ale co zrobic...a na czym jestes? zabieram sie za porzadki bo uczyc mi sie nie chce. A! dzis zaczelismy brac tabsy na rzucenie palenia!

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

09 sty 2009, 23:36

mikusia moji rodzice mieszkaja w usa nie w Pl.

tesciowa jestr w szpitalu, lekarze chca ja poobserwowac, cos z sercem. wpadlam tylko na chwile i zaraz jade do niej.

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

10 sty 2009, 13:03

Cześć :ico_haha_02:

Studentkom uczącym się przed sesją życzę wytrwałości, pilności i spokoju do nauki. Trzymam kciuki za pozytywne rezultaty :-)

IVI90 ściskam Cię mocno dziewczyno, bo Twoja historia budzi we mnie sporo emocji negatywnych. Wydaje mi się, że teraz powinnaś zadbać przede wszystkim o swoje dziecko i o siebie. To co dzieje się z Twoim małżeństwem z pewnością nie służy spokojnemu rozwojowi Twojego maleństwa. Przykro jest czytać (i wyobrażać sobie) jak wiele teraz przechodzisz. Może warto dać sobie nawzajem spokój i czas do przemyślenia wszystkiego. Życzę Ci jak najlepiej :ico_haha_02: No i zdrowia dla teściowej, ona pewni też to wszystko przeżywa.

U mnie dzień za dniem mija i mam wrażenie, że nie mam na nic czasu :ico_noniewiem: Moja praca-staż coraz bardziej mi doskwiera. Muszę czym prędzej poszukać czegoś innego.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

10 sty 2009, 16:43

:) nikt nie zauważył że dziś Dominika ma drugie urodzinki ;-) ale co tam ;-)

i tak wam wkleje skrót Dominisi
10.01.2007 :-D
Obrazek

pierwsze próby stania :-)
Obrazek

pierwsze prawdziwe posiłki :-)
Obrazek

pierwsze kroczki :-)
Obrazek

pierwsze kucyki :-D
Obrazek

mam roczek :-)
Obrazek

a dzisiaj wyglądam tak:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-01-10, 15:44 ]
janiolek promocja zdrowia i wspomaganie rozwoju ;-) to mój kierunek :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość