Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 kwie 2008, 22:58

MAGDZINKA fotki przepiekne :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ze ta wiewioreczka tak blisko,chętnie do was podesła nie???? Nie bałaś sie???? Wiesz roznie sie słyszy z takimi zwirzątkami.
A ta czapeczka co ma Asia na sobie ta azurkowa to jest jeszcze ta co ci twoja kumpela robiła Justyna???
Tą co mi robiła dla Amelci to Amelce taka na styk est w sumie za mala juz ;). Moze sie usmiechne do justyny w rzysłym mieisiącu zeby cos zamowic u niej ;)
Fotki piekne, Joasia cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie moge sie nadziwic jej super karnacji

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 kwie 2008, 23:46

Magdzinka, cudne zdjecia ze spacerków :ico_brawa_01:
Co do juki to jz chyba normalnie obetnę skoro twojej nie zaszkodzilo to i ja tak zrobie.Dzieki

karolas to tez ci zycze aby ci sie Amelcia nie zarqziła a z ta glowka to on tez tak czasami.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

16 kwie 2008, 07:32

Ja jak zwykle z rana :-D
Wczoraj nie miałam już czasu wieczorem Was poczytać, bo z mężem pojechałam do Leroy'a on tam coś do pracy kupował a ja Wojtaszkowi nowe pudło na zabawki-takie na kółkach plastikowe zamykane-kupiłam i Radziowi takie 3w1 na mazaki, kredki itp.
A ulewa wczoraj wieczorem była u nas masssakra :ico_olaboga:
Jedyna korzyść z tego to umyty samochód hihi

dziękuję za gratulacje :-D

Magdzinka Wojtek też wierzga jak się go zabiera z placu zabaw i nie tylko. Jak jedziemy na zakupy i są te wózki-autka to potem go wyciągnąć z tego wózka jest kłopot :ico_olaboga:
Już zaczynają nasze pociechy pokazywać różki hihi
Super fotki :ico_brawa_01: A ta wiewiórka - boska!!
Ja to zawsze aparatu zapomnę jak wychodzę muszę go chyba standardowo w torbie trzymać.

kingas ja od początku wodę gotuję w czajniku i jest ok.
A te pampersy -majtki jak dla mnie są fajne. Korzystałam z nich przy Radku i teraz też zamierzam.
Co do nocnika to przykładam rękę do tego co karolas napisala. Próbować próbuję sadzać, ale Wojtek traktuje to jako zabawę i na serio będziemy uczyć dopiero jak ciepło będzie.

Kajunia Zdjęcia super :ico_brawa_01:

karolas i jak tam dzisiaj Kacperek?

A u nas pogoda do bani :ico_zly: Deszcz leje na maksa :ico_zly:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 kwie 2008, 07:33

kingas Julka tylko w takich pampersach-majtkach chodzi, o wiele latwiej sie i szybciej zaklada odkad sie wiecej rusza, zaczelam jak miala 7 kilo, i teraz regularnie juz je kupuje, w sumie tych normalnych jest wiecej w paczce i niby sa bardziej ekonomiczne wtedy, ale ja mysle jednak ze te majtolki sa bardziej chlonne i czesto nawet sie zdziwilam jak zmienialam Julenke bo pielucha byla ciezsza ale wciaz plaska i swierza w srodku hihih I latwo sie zdejmuje, wystarczy rozerwac boczki. Julka jest trudna przy przewijaniu wiec ta pielucha ulatwia mi sprawe. A co do wody to w sumie ja zawsze kranowe gotuje jak juz mam potrzebe, ale to tylko do zupek bo herbatek nie robie Julce ani mleka juz nie pije. Aha! Uzywam wody, siwerzej z kranu daje jej do picia, ale to pewnie dlatego ze nasza jest przydatna do picia, mimo ze w miescie hihihihi :ico_brawa_01: wiec Julka jak juz pije to wode normalna z kranu zimna i mleko. Raz dziennie tez soczek. A jak gotuje do zupki czy cos to normalnie w garnuszku, a jak kiedys do mleczka to w czajniku wspolnym.

[ Dodano: 2008-04-16, 08:05 ]
Magdzinka Przesliczne fotki!! Zdradz mi co masz za aparat?? Ja rozgladam sie za nieco lzejszym aparatem od naszego, bo w sumie nasz jest fajny, ale to tez lustrzanka wiec trzeba tez sie troche napracowac zeby zrobic zdjecie. Ja niewiem czy ty tez masz lustrzanke, czy to taki aprat ze mozna szybko i podrecznie zrobic ladne zdjecie?? Joasia przesliczna, oglada sie za zwierzatkami, widac ze juz sie interesuje swiatem wokolo hihihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny No wlasnie ten drugi domek tez nam sie podoba najbardziej, w czwartek i piatek A. bedzie mial wolne wiec bedziemy mieli czas na ogladanie. Musimy sie streszczac bo juz maj niedlugo a w czerwcu mamy sie wyprowadzic, wiec wszystko szybciutko musi przebiec. Wlasnie ten drugi, ten zolty domek ma najwiecej mozliwosci, bo da sie szybko i latwo wyremontowac a i styl ma ladny, i byloby latwo go sprzedac nawet z zarobkiem hihihi A fajnie by bylo dorobic troche na sprzedarzy. No i remont bylby szybki. No zobaczymy, moze jak dojedziemy na miejsce okaze sie to okropna riuna.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 kwie 2008, 08:38

magdzinka piekne zdjecia

karolas
no musimy sie spotkac w końcu.

zakupy: wczoraj byłam z Asią na zakupach w PEPCO, to taki tani sklep w Poznaniu, w innych miastach też są chociaz nie za duzo. Kupiłam Asi spodenki dresowe za 9,90, letnią sukienke na ramiączkach za 9,90, komplecik spódniczka dzinsowa z bluzeczką za 19,90 i dwa kapelusiki: zielony za 4,90 i rózowy za 2,90.
Poza tym w Deichmanie kupiłam Asi butki takie ala adidaski za 39 i kaloszki tez za 39.
No a potem weszłyśmy jeszcze do Reala i tam kupiłam Asi body za 7,90. Jak wychodziłyśmy z Reala to wyobraźcie sobie że ochroniarz zrobił mi kontrole tego co miałam pod wózkiem i torby od wózka. Widział ze mam pod wózkiem reklamówke z Deichmana, Musiałam mu pokazać paragon i to co mam w środku a potem jeszcze mi zaglądał do torby od wózka. Powiedziałam mu, że pierwszy raz sie z taką kontrolą spotykam i ze na pewno nic mu nie wynosze ze sklepu.

anilewe ijak obliczenia twojego miejsca w konkursie? Masz szanse na 45 miejsce? A czytałaś to forum o konkursie co ostatnio link zamiesciłam?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

16 kwie 2008, 09:03

OLALA a wiesz ze ja nawet nie mam pjęcia ze taki sklep jest w Poznaniu ;)-PEPCO hm z tego co piszesz to cuszki kupiłas tanie cholipka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szkoda ze nie wiedzialm wczesniej o tym sklepie a teraz juz po kasce :(((
OCHRONA-KONTROLE W SKLEPACH jeny wiesz co mnie dobijaja nieraz ci ochraniarze. Najbardziej mam alergie na jednego idiotę doslownie w Rosmanie na ul. Szkolnej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A niestety często tam bywam bo mam najblizej cholipka. On jest nowy od niedawna jakies z 3 miechy moze taki starszy dziad po 50 ale tak zajedza od niego jakąs woda kolońska-przemyslawka czy jak ;)
Strasznie go nie lubie bo on jak tylko widzi na wejsciu ze wchodzi koieta z wozkiem od razu w te pedy za nia i łazi krok w krok. Tak mnie to wkurza bo łazi za mną jak cień dosłownie i spokonie zakupow zrobic nie mogę. Wiem ze to jego praca ale gosciu przesadza. Do tego stopnia ze niedawno byłam w rosanie i pytam laskę co towar ukladała na półkach gdzie teraz przeniesli chusteczki higeniczne bo jakąs zmiane zrobili i pozmieniali to wszystko a on mimo,ze byl daleko od nas to sie wtrącił i mowi mi tam ma pani chusteczki na koncu alejki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Palant kurde wkurzyłam sie bo przez to pokazał ze normlanie mnie szpieguje czuje sie tam jak intrus w tym rosmanie ale niestety musze tam kupowac bo sa w rosmanie najtańsze słoiczki czy inne sprawy :(
Ale jestem u kresu juz wytrzymałosci i jak jeszcze troche za mna bedzie łaził to mu swoje powiem ze praca pracą ale przez niego czuje sie jak intrus. To ze moze jakas babka moze kradnie i chowa cos we wozku to nie znaczy ze kazda kobieta z wozkiem musi krasc do jasnej ciasnej. Niech sobie zapamieta te ktore są mu podejrzane hahahahahaahaha a mnie zostawi w spokoju bo ja mu tam nic nigdy nie wyniosłam i nie mam zamiaru !!!!!!!
A was jak traktuje ochrona????
ZAKAZ WJAZDU DO SKLEPU Z WOZKIEM Albo taka sprawa ze w niektorych sklepach widnieja takie wywieszki słuchajcie to jest dyskryminacja normalnie. Na Gwarnej OLALA w sklepie z butkami jst taka wywieszka no sklep z butami jasne ze co chwile giną butki. To ja sie tam zapytałam to co przepraszam mam moze zostawic dziecko w wozku na zewnątrz zeby moc buty przymierzyc a niedaj Boze mi ktos wozek gwinie i co wtedy?kto bedzie za to odpowiadał oczywiscie matak. Na to mi laska odpowiedziala to na zakupy-kupno btow trzeba bez dziecka sie wybrac-idiotka no to ja jej na to taka mądrala jestes!!! Masz dziecko-ona ze nie a ja na to no to jak bedziesz miala to wtedy zrozumiesz i zycze ci w takim razie zebys tez na taką wywieszke natrafiła hahahahahahahha :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
OJ jak mi ktos na odcisk nadepnie to koniec hi hi hi ;)
No ale taka prawda no co.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 kwie 2008, 09:45

Hej

Kingas Ja wodę dłużej gotowałam tylko przez pierwszy tydzień kiedy już przestałam karmić piersią i butelkę podawałam, teraz już od hohohohoh czasu już nie, w każdym razie ładne parę miesięcy już nie, zagotowuje w elektrycznym czajniku wode i zaraz przelewam do butli i schładzam, nie robie żadnych dodatkowych bonusów, przeciez nasze dzieci są już duże!

Nocnik Ja wysadzam Wojtusia od 6 grudnia i ładnie mi robi i kupkę i siusiu, ale wiadomo czasami zobi czasami nie, ale wysadzam ciągle.

Karola Oj, ale się znów porobiło, zdrowia życzę!
Nie wiem czy można zrobić korektę korekty ..hmmhm ..

Kajunia, Magdzinka Śliczne zdjęcia! My też już byliśmy w piaskownicy, mam też fotosy ale fotosie.pl coś nawala i nie mam jak wrzucić.
ZAKAZ WJAZDU DO SKLEPU Z WOZKIEM Albo taka sprawa ze w niektorych sklepach widnieja takie wywieszki słuchajcie to jest dyskryminacja normalnie
Ja omijam takie sklepu szerokim łukiem i czasami wole kupić nieco drożej ale tam, gdzie mogę bez przeszkód wjechać wózkiem i z dzieckiem… no chyba go nie zostawię przed sklepem jak ide na większe zakupy !!!!!!! Nie lubię takich sklepów najlepsze jest to, że u nas takie wywieszki mają z reguły sklepy z akrykułami do dzieci ..dziwne! :ico_puknij:
:ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

16 kwie 2008, 10:16

olala, czytałam to forum!! :ico_szoking: mam nadzieje ze naszego zdjecia nie wywala ze sobie jakiegos powodu nie znajda....normalnie wzielam sie od kilku dni w garsc i wysyłam link do znajomych jak szlaona;) i w sumie skutkuje bo sporo głoików juz mamy:)choc jeszcze nam troche brakuje do 45 miejsca...jakby wywalili tych co to przez tydzien np 11tys głosów sobie nabili....nikomu nie powinnam tego zyczyc ale ja jestem od poczatku prawie w tym konkursie i mam mniej głosów niz ci co sa od tygodnia!!

[ Dodano: 2008-04-16, 10:22 ]
Magdzinka zdjecia przepiekne:)

jeszcze nie spotkałam sie z taka wywieszka na sklepie....Ci ludzie to chyba nie mysla...w ten sposób traca tylkoklientów...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 kwie 2008, 10:36

anilewe77, życzyć nikomu sie tego nie powinno ale oni na pewno mają sztucznie nabite głosy a organizator usuwa zdjecia z uczciwymi głosami.

karolas ten sklep jest na os. Rusa wiec tobie nie po drodze. Tu jest strona sklepu:
pepco.pl

pokaze ci co tam kupiłam:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i butki z Deichmanie:
Obrazek
Obrazek

wklejałyście zdjęcia ślubne wiec i ja odgrzebałam te zdjęcia sprzed lat:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
taka była moda 8 lat temu.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

16 kwie 2008, 10:48

olala, dziewczyny ja też polecam sklep PEPCO nawet ostatnio byłam tam na zakupkach - pierwszy raz i byłam bardzo zadowolona!! Mają fajne ciuszki i taniutkie. Olala Mienka ma identyczne spodenki - te różowe z motylkiem :ico_brawa_01:
Ja kupiłam tam małej piżamkę pajacyka za okolo 8 zł, 2 pary bodów za 5 zł każda, 3 dresiki różne za 14 zł każdy, skarpetki z falbanką :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości