Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

01 sie 2007, 21:45

DZIEWCZYNY BRZUSZKI PIęKNE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
JA JUTRO POSTARAM SIę POCHWALIć SWOIM :-D KURCZE I MóJ W. TEż BRZUSIO PODOBNY MA :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: NIECO MNIEJSZY OD MOJEGO :ico_szoking: :-D
BYłAM DZIś U GINKA, NO I SZOK :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: PRZEZ MIESIąC PRZYTYłAM 4 KG :ico_ciezarowka: ALE TEGO NIE WIDAć, NAWET SAMA TEGO NIE CZUJę :ico_szoking: FAKT żE DARIUSZEK DUżO PRZYBRAł BO 800 G PRZEZ TE 4 TYGODNIE I WAżY 2200 G, KAWAł CHłOPA :-D :ico_brawa_01: OCZYWIśCIE JAJECZKA DUMNIE PREZENTOWAł,żE SAMA ZAUWAżYłAM :ico_haha_01: :ico_oczko: I JEST OK, SZYJKA DłUGA, ZAMKNIęTA,A TE SKURCZE TO NIBY NORMALNE OD 32 TYGODNIA MOGą BYć, PRZEZ 3 TYGODNIE MAM SIę OSZCZęDZAć żEBY NE URODZIć JESZCZE ALE OD 36 TYGODNIA NIBY JUż MOżEMY SPOKOJNIE SIę ROZDWAJAć :ico_olaboga: WZIęłAM SKIEROWANIE DO SZKOłY RODZENIA I CHYBA SIę WYBIORę :-D
A DLA MNIE PRZY WYBORZE WóZKA WAżNE JESZCZE OPRóCZ POMPOWANYCH KółEK JEST żEBY BYłA PRZEKłADANA RąCZKA, ALE TEż NIE POTRAFIę SIę ZDECYDOWAć :ico_olaboga:
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 sie 2007, 21:56

A jaki laktator kupujecie- elektryczny czy taki nie-elektryczny? Ja chyba z zakupem poczekam do urodzenia i zobaczę, czy mi będzie potrzebny.

[ Dodano: 2007-08-01, 21:57 ]
agnieszka01.04, potrzebne jest u Ciebie skierowanie do szkoły rodzenia?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 sie 2007, 22:15

Kocura Bura, ja chce kupić laktator ręczny AVENT ISIS, bo myśle go zabrać ze sobą już do szpitala.

agnieszka01.04, no koniecznie musisz się nam pochwalić swoim brzuszkiem :ico_ciezarowka: a z Twojego synka to już rzeczywiście kawał chłopa :ico_oczko: ja dowiem się ile mój waży 7 sierpnia bo wtedy mam wizyte.

Dominisia, i co z Twoim wyjazdem? odezwał się lekarz?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 sie 2007, 11:19

Dzień dobry! Piękny dzionek się robi. Dziewczyny, możecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z Allegro, u którego można kupić dużo różności dla dzidziusia?

judyta1710
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2007, 11:48

02 sie 2007, 11:53

Witam wszystkie wrzesniówki

Ja jestem tu pierwszy raz, chociaz jestem juz w 35 tygodniu i juz niedlugo moj synek bedzie z nami.

A może któraś z Was wie jak wstawic tutaj zdjecia?

[ Dodano: 2007-08-02, 11:54 ]
Kocura Bura a co chcesz kupic na allegro?? bo ja kupowalam nowy wózek z nosidełkiem oraz pościel i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

02 sie 2007, 12:42

witaj judytko !!!
jesli chcesz wstawic zdjecie to najlepiej zarejestruj sie na www.fotosik.pl i tam jak wrzucisz swoje zdjecie to wygeneruje ci sie kod ktory pozniej wstawisz w swoim profilu. natomiast jesli chcesz jakis suwaczek wstawic to np. kliknij na ktorys z suwaczkow naszych i otworzy ci sie stronka na ktorej sama bedziesz mogla zaprojektowac wlasny suwaczek i na koniec tez ci sie wygeneruje kod i wstawiasz go w swoim profilu w podpisie. mam nadzieje ze nie za bardzo ci namotalam :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

02 sie 2007, 13:07

Cześć dziewczyny,Judyta witaj!
Eve kupiłam laktator ręczny,bo słyszałam że taki lepszy,ale wiadomo to też zależy od upodobań i sprzętu,ja kierowałam się tym że będę w domku z dzidziusiem rok więc laktator będzie mi potrzebny tylko w wyjątkowych sytuacjach,np.nawał pokarmu lub gdybym musiała gdzieś wyjść i zostawić dzidziusia pod opieką babci dlatego też nie chciałam wydać na niego zbyt dużo pieniążków.Laktator jest firmy BabyOno i dałam za niego 23 zł :-) Już wypróbowałam i siłę ssącą ma ok :-D ,więc chyba będzie dobry.
Jeżeli ktoś planuje szybki powrót do pracy a dalej chce karmić to ja polecam ręczny aventa,słyszałam wiele dobrych opinii na jego temat.
Ostatnio zauważyłam że już mam pokarm,takie kropelki lecą jak nacisnę na pierś,białe i bezbarwne :-)
Ja dziś piorę ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wreszcie się doczekałam ładnej pogody,ale muszę dziś wszystko poprać,bo od jutra u nas już znowu ma padać.Wszystko tak ładnie pachnie dzidziusiem,uwielbiam zapach tego proszku :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 sie 2007, 13:20

judyta1710, witaj u nas! Na allegro chcę kupić drobiazgi, np. pościel. Boję się kupować duże rzeczy, typu wózek czy fotelik. wydaje mi się, że lepiej jest zobaczyć takie sprzęty na własne oczy zanim sie kupi. A jaki Ty kupiłaś wózek?

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

02 sie 2007, 13:24

Kocura ja dałam za swoje łóżeczko 267zł,jest z szufladą na dolę.A za wózeczek dałam 750zł,na początku bardzo podobały mi się gondolowe ale ten co kupiłam bardzo szybko sie składa i spacerówka jest duża i to mnie przekonało.

Lena
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2007, 15:34

02 sie 2007, 15:19

CZEŚĆ WRZEŚNIACZKI.... NAPRAWDE MACIE ŚLICZNE BRZUSIE..... JA TEŻ WYBRAŁM PRYWATNY SZPITAL NA PORÓD, ALE NIC NIE PŁACĘ BO JEST REFUNDOWANY PRZEZ NFZ. NA ZGAGE NAJLEPSZE MLEKO MI POMAGA . A MOŻE MACIE COŚ NA LENIA, OD KILKU DNI NIC TYLKO BYM SPAŁA. JA JESZCZE NIC NIE MAM DLA MALEŃSTWA TZN PARE UBRANEK ALE NIC POZATYM.... POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE BUZIOLE DLA MALUSZKÓW

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość