cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

16 gru 2009, 12:31

kulka dobrze by było jak by po,magali ciekawe czy wszędzie... Dorotka to podejćcie moze coś wam dadzą bo sytuacje macie do kitu... trzymaj sie cieplutko :)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

16 gru 2009, 15:10

moj maz wlasnie poszedl do kosciola bo tez cos tam slyszal.. ja musze sie przyznac ze raczej unikam kosciolow..nie naleze do osob wierzacych i zawsze mialam konflikty z ksiezmi :ico_wstydzioch:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

16 gru 2009, 15:56

ja tez, ale formalnie jestem wierząca.. po nowym roku zrobię chrzest malej i się naslucham ze bez slubu jestem.... :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

16 gru 2009, 17:01


mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 gru 2009, 19:56

mal, nie gniewasz się chyba co????
Izunia, no pewnie ze nie ,a poza tym za co :-)

Dorotko wazne ze jest pomoc dla was i nie martw sie co kosciol powie czy nie powie na ten temat ,byle pijaczyna moze miec wiecej praw niz czlowiek bezrobotny a bardzo porzadny ...a w niektorych kosciolach dziala Akcja Katolicka (u nas tak to sie nazywa) i tam nie trzeba zadnych dochodow podawac ani nic z tych rzeczy ,tylko warunek jest taki by nalezec do tej samej parafii co AK..w innej parafi wystarczy przyjsc z dowodem osobistym ..jak widzisz trzeba sie nieco rozeznac ,poza tym mozesz pojsc/zadzwonoc dp Caritasu i mysle ze tam tez udziela tobie informacji kto moze jeszcze pomoc ..u nas w parafi dodatkowo mozna dostac odziez za darmo lub oddac za darmo ,ja np bardzo duzo rzeczy po Zuzi dalam do Akcji i to bardzo dobrych i wierz mi ze duzo jest tam ludzi calkiem zwyczajnych ..poza tym wyporzyczaja (jak maja ) ksiazki do szkoly dla dzieci .....

[ Dodano: 2009-12-16, 18:58 ]
po nowym roku zrobię chrzest malej i się naslucham ze bez slubu jestem....
oj wierze :ico_oczko: i nie martw sie
zobacz akurat dzis to bylo w necie :ico_oczko:
http://wiadomosci.onet.pl/2700,2096777, ... kalne.html

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

16 gru 2009, 23:39

mal tak jest ale o parze ktora 2 dzecko chciala ochrzcić a nie miała slubu kościelnego. Ja mam 1. uwazam, ze to paranoja,odmawiać

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 gru 2009, 09:18

cyn raczej chodzilo mi o to w jaki sposob ostatecznie znalezli ksiedza :ico_oczko:

jesli mozna wiedziec to macie juz date ustalona co do chrztu, powiem ze lubie zdjecia z chrztu ogladac :ico_oczko: :ico_haha_01: wogole takie uroczyste fotki sa piekne :-)

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

17 gru 2009, 13:52

nie nie mamy nie mamy kasy a oboje musimy się ubrać i nie mamy chrzestnego... jest problem..... wogle wokoł tego same problemy.
Ja zła jestem bo matka poszłą na bazar oddac swiecącą gwiazde a ja chciałąm isc zapalić nie dala mi wyjść .... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: Czw 17 Gru, 09 14:52 ]
mal my sami będziemy fotki robić, nie mamy kasy na fotorgafa. Na nic nie mamy z reszta, jest goło i nie wesoło net mi odłaczą jak nie zapłac...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 gru 2009, 19:29

cyn ale mi chodzilo wlasnie o te zwykle foto robione zwyklym domowym sprzetem :ico_haha_01:

no tak a lulu sie ulotnila :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 gru 2009, 00:32

no tak a lulu sie ulotnila
witajcie
ja to w dzien nie mam szans usiasc, jak juz z Filipkiem sie "dogadam" to juz patrzec obiad gotowac itd, cos mi tak dni szybko leca
Mal no nie wiem jeszcze do jakiego przedszkola, jak mieszkalam w radomsku to tam bez problem brali , nie bylo kolejek, a teraz na slasku jestem ale i tak plany takie.
ale musze go oddac bo nie za dobrze chyba tak mu caly dzien ze mna tylko, tata to wraca nie pozno ale jest wykonczony, wychodzi z domu o 4-5, jak po towar jedzie to i 2, wraca o 15-16.
dzis przyszedl i za kompa usiadl, tomu tylko slowo ze juz tydzien tu jestem i cos malo pamietam zeby z dzieckiem sie pobawil. zaczal cos mruczec ze taki zmeczony, ja go rozumiem, ale to siedzenie w domu i ta monotomia tez wykancza niz chodzenie do pracy. teraz tu to wogole nikogo nie znam i niemam do kogo ust otworzyc
sa tu dziewczyny w poblizu mieszkajace z watka rowiesnikow ale teraz i pogoda nie za bardzo i nie mam jak dojechac na spotkanie.
no tak o czym to ja... aha, ale patrze po 10 minutach komp wylaczony i zabawa z dzieckiem na calego :ico_oczko: widac sam posiedzial i nie mogl przypomniec kiedy z dzieckiem czas spedzal

no to juz troche napisalam, to nie bijcie :ico_sorki:
nast. razem opisze moja podroz i pobyt na Ukrainie

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość