Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 gru 2010, 15:20

matikasia ale tak poza tym to się dobrze czujesz? Może do neurologa się wybierz. Ja mam podobnie, okresowo ale ja to z innej parafi, ogólnie chora jestem i z tym mam rózne takie przypadlości.

wiolaw normalnie to wychodzę ale teraz nie, bo za szybko te -15 się zrobiło. Jak stopniowo nadchodzi to nie ma problemu. Teraz wychodze tak na kilka minutek tylko żeby się dzieci oswoiły, ze to już mróz nadszedl. Tyle co do przedszkola i z powrotem (a mamy 400m) choć dziś to Kuba do przedszkola nie poszedł.

100 lat dl Kini :ico_prezent: a dla Ciebie Kasiu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 gru 2010, 15:47

Ja dopiero się witam i już miałam 3 stronki do przeczytania.

Kasiu90
fotka świetna i Ty świetnie wyglądasz. Wiem powiesz, że uda Ci się nie podobają czy brzuch. Ja mam ten sam problem. Właściwie głównie z powodu brzucha. Wiadomo pod ubraniem się wszystko ukryje. Mimo to napiszę Ci, że wyglądasz super i nie rób już tych głodówek.

Kilolek
chyba do Mikusi chciałaś napisać a nie do mnie :ico_haha_02:

Mikusia
o rany co się znów u Was dzieje. Kiedy nie zaglądniesz do nas to jakieś nowe choróbsko. Trzymajcie się tam i zdrowiejcie.
Brawa dla Wiki zdolnej uczennicy :ico_brawa_01:

U nas rano minus 12. Teraz nie wiem. Ja dziś nie wychodzę. Potwornie boli mnie głowa i nic nie pomaga. Chyba się na noc migrena zapowiada.

Dziś na obiad zjadłam kapuśniak, gotowaną rybkę i surówkę z jabłka i selera. Soku warzywnego nie dałam rady wypić. Jest przeokropny.
Muszę Wam powiedzieć, że przez 2 dni stosowania tej diety mam minus 90 dag :ico_szoking:

Była dziś od rana u mnie Pani, która ma pilnować dzieci. Wszystko fajnie ugadane. W piątek przychodzi 1 raz na 2 lekcje. Przyjdzie wcześniej. Wszystko fajnie, tylko chciała nie 10 zł na godzinę tylko 15 i niestety jak obliczyłam to za miesiąc muszę jej dać 420 zł, a zarabiam 500 zł. Plus paliwo 130, także do pensji muszę dołożyć stówkę...
ale jaki mam wybór. Dodatkowych godzin nie ma kiedy odrobić. Mrozy nadeszły. Tak wozić dzieci to mi się nie uśmiecha.

[ Dodano: 2010-12-01, 14:50 ]
KASIA90 no i jeszcze życzonka dla Kingusi. Dużo słoneczka, zdrówka i szczęśliwego dzieciństwa
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 15:52

100 lat dl Kini :ico_prezent: a dla Ciebie Kasiu :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: Dziękujemy. :)

[ Dodano: 2010-12-01, 14:56 ]
Mimo to napiszę Ci, że wyglądasz super
no i jeszcze życzonka dla Kingusi. Dużo słoneczka, zdrówka i szczęśliwego dzieciństwa
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dziękuję. :ico_wstydzioch: :)
także do pensji muszę dołożyć stówkę...
Nieciekawie. To chyba prościej z pracy zrezygnować i nie dopłacać.
A tak w ogóle to zaczęłabym Twoją dietkę, ale ja nie umiem gotować. :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 gru 2010, 16:00

matikasia, tak naprawdę to wychodzi na to że chodzisz do pracy dla przyjemności , ale tak tez trzeba dla własnego samopoczucia :ico_oczko:

Kasiu fotki śliczne , ale ty młodziutka jesteś
a co do figury to już nie przesadzaj z głodówkami tylko zacznij się gimnastykować i to te partie które ci najbardziej przeszkadzają , ja ci mogę polecić super zestaw który wysmukla ciało , jest to płytka Cindy Crawford "Kształtuj swoje ciało "
ja to testowałam po Ali i rewelacja , teraz mi brak czasu, bo cały wolny poświęcam na kijki, ale jak ty siedzisz w domku to wygospodaruj sobie te 45 min :ico_haha_02:

lecę kończyć obiadek , ja mam pierś na parze i sałatę z fetą , a reszta kotlety z piersi i kartofle :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 16:41

fotki śliczne , ale ty młodziutka jesteś
20 na karku od października.
wygospodaruj sobie te 45 min
Wiesz co, jak sie siedzi non stop samemu w domu to na nic motywacji nie ma. Ale zerknę. Dzięki. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 gru 2010, 18:30

My już po lekarzu Ida już super a u Niki jest poprawa :-)
Kasia90, - jesteś jeszcze bardzo młodziutka i śliczna - nie stosuj głupich diet :ico_nienie: tylko patrz na siebie w lustrze i uśmiechaj się do siebie. Zobaczysz jak będziesz miała o dychę więcej to wtedy dopiero zaczną cię dopadać kompleksy :-) bo do wyimaginowanych pojawią się pierwsze zmarszczki i poczucie że już nie pamięta się o tym jak było się nastką. Biodra to kobiece kształty a ja u ciebie nic za dużo nie widze jest SUPER - poprostu musisz zaakceptować i polubić siebie a zobaczysz że wtedy sama sobie będziesz sie podobać
matikasia, - to rzeczywiście koszta przewyższają przychód ale czasami tak trzeba to zaprocentuje w przyszłości w końcu dostaniesz więcej godzin i pieniędzy. Choć nie ukrywam że sytuacja na dzień dzisiejszy nie do pozazdrszczenia. Ja dlatego nie wracam do zawodu bo zmiany i 12 godzinne dyżury to nie praca przy dwójce dzieci skąd ja bym wzieła taką nianie na nocki ??? a może spróbuj ponegocjowac z tą kobietą może pójdzie na jakiś kompromis ?
ja mam pierś na parze i sałatę z fetą , a reszta kotlety z piersi i kartofle
_________________
ale mi ochoty na fetę narobiłas :-) ale zazimno aby lecieć teraz do sklepu może później M po coś będzie wychodził to mu powiem niech mi kupi :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 18:56

Ida już super a u Niki jest poprawa :-)
:ico_sorki: :ico_brawa_01:
poprostu musisz zaakceptować i polubić siebie
Mam z tym mały...hm.. duży problem. Dziękuję za komplementy. :)
M po coś będzie wychodził
Ale masz fajnie, męża w domu. Ja nie mam, wróci koło 20 jak codziennie, a jutro jedzie o 5 rano na szkolenie i wróci w piątek koło 23.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 gru 2010, 19:14

My już po lekarzu Ida już super a u Niki jest poprawa
świetnie że zdrówko się poprawiło :ico_haha_02:
a jutro jedzie o 5 rano na szkolenie i wróci w piątek koło 23.
mój też dzis wyleciał do Holandi , a wraca w piątek , ale ja odpoczywam w tym czasie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 gru 2010, 22:20

Kilolek chyba do Mikusi chciałaś napisać a nie do mnie :ico_haha_02:
oj przepraszam

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 gru 2010, 22:50

Kilolek nic nie szkodzi :ico_haha_02:

Kasia90 widzisz jak Edulita Ci ładnie napisała :ico_haha_02:
Wiesz co ja też nie akceptuję siebie takiej jak teraz wygląda moje ciało mimo, że noszę rozmiar 38. Dlatego stosuję dietę. Jednak postarałam się powoli godzin się jeśli się nie uda i kamuflować się ubraniami i tyle. Mam dwoje cudnych dzieci i nie cofnęłabym czasu by ich nie mieć i wyglądać jak wtedy.

Kasia
a co do dietki to filozofii tam nie ma. Kilka rodzajów zup. Przepisy są na necie. Reszta coś upiec czy udusić na wodzie. Przecież coś tam pichcisz Kamilowi.

Edulita super, że z dziewczynkami dobrze.

Z tej pracy nie zrezygnuję na pewno no chyba, że po 2 miesiącach się okaże, że naprawdę nie dajemy rady dokładać tej stówy.
Tu się liczy, że w ogóle wychodzę z domu, mam swoje sprawy, realizuję się w pełni i latka pracy i doświadczenie. To można powiedzieć jest bezcenne.

[ Dodano: 2010-12-01, 21:56 ]
Zresztą chodzą słuchy, że mogą mnie chcieć od września do 1-3 na cały etat, do tego koło muzyczne i 3 h niemieckiego, więc nie warto tej niani zaprzepaścić bo się może przydać, no i teraz tego dokładania :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość