Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 kwie 2007, 17:40

Izunia Dziękuje!

Zubelek No rozumiem ... :-D ... Czasami tak się zdarza, że człowiek nie wie jak coś napisać... jakoś rozszyfrowałam o co Ci chodziło ... Dałam rade... :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Mamcia ... Hhihi " Zamelinowałam" ... świństwa mi w głowie ... Ale wiesz ... Ja czasami lubię poświntuszyć ... Wiesz, chłopi to tak mają... mój też tak niby nic... a jedno mu w głowie i stosuje różne sposoby, żeby mnie osaczyć i zaciągnąć w jakieś rozkoszne miejsce i wiesz co ... hmhm ... no i niestety ...czasami mu się udaje ... :ico_brawa_01:

Testowałam ostatnio podczas kąpieli ten sposób na wykrycie zdrady ... Patrzę i patrzę na jajka mojego męża, aż bym gdybym mogla to zanurkowała, żeby przyjrzeć im się z bliska... Zerkam i zerkam, rzucam okiem tu i ówdzie ... W końcu prysznic wzięłam i dźgnę to w jajuszko ... On się na mnie patrzy jak na wariatkę i się mnie pyta: Małgoś ... co to robisz? Weź idź se do zoo- dam Ci na wejściówkę- złap sobie strusia i poproś, żeby jaja złożył i je obmacuj i sobie oglądaj ...Ale od moich się odczep ... Co im się tak przyglądasz? Zbrzydły czy co? ...
No a w śmiech on jeszcze większe oczy robi ... No i mu opowiadam o teście na zdradę ... T. stwierdził, że mnie tu zgaszacie... :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2007, 12:29

Małgorzatka, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dorek, dokładnie :-D :-D :-D
Mój M zawsze mówi,że jestem tródna do rozszyfrowania :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

03 kwie 2007, 13:43

Małgorzatka pisze:Testowałam ostatnio podczas kąpieli ten sposób na wykrycie zdrady ... Patrzę i patrzę na jajka mojego męża, aż bym gdybym mogla to zanurkowała, żeby przyjrzeć im się z bliska... Zerkam i zerkam, rzucam okiem tu i ówdzie ... W końcu prysznic wzięłam i dźgnę to w jajuszko ... On się na mnie patrzy jak na wariatkę i się mnie pyta: Małgoś ... co to robisz? Weź idź se do zoo- dam Ci na wejściówkę- złap sobie strusia i poproś, żeby jaja złożył i je obmacuj i sobie oglądaj ...Ale od moich się odczep ... Co im się tak przyglądasz? Zbrzydły czy co? ...
No a w śmiech on jeszcze większe oczy robi ... No i mu opowiadam o teście na zdradę ...

polałam w gacie :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-04-03 ]
zubelek, możemy brudzia :ico_zdrowko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 kwie 2007, 14:19

dorek, zubelek, :): :064: :one: :diabel: g:D

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

04 kwie 2007, 11:20

hej nie no Dorek ty to masz pomysly, test niezly

Małgorzatka opis testu mnie rozwalil :-D :-D :ico_brawa_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

04 kwie 2007, 11:28

a jaka jest skutecznosc tego testu??? w ilu procentach sie sprawdza???

rozbawilyscie mnie tymi tekstami :) :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 kwie 2007, 12:05

dorek, jak ja wciazy bylam to taka uparta strasznie lubilam w wodzie siedziec, i jak juz mnie krzyz bolal od stania to wpuszczalam wody do wanienki i siadalam dupskiem a nogi w krzyz :ico_smiechbig: gorzej bylo z wstaniem bo zawsze oczywiscie zaklinowana i musialam wolac o meza ze juz mi sie dupsko namoczylo hehehehehe dodam ze przytylam 21 kilo podczas ciazy :ico_wstydzioch: wiec moze meza dupsko by tez sie zmiescilo choc on sie chyba nie da namowic na takie wygibasy hihihihi

a wczoraj to juz nawet sama sie zainteresowalam mezem bo zrobil podchody, winogrona i swiece na stole i mielismy frajde, szkoda tylko ze ta cholerna sofa nie jest rozkladana i strasznie walila w podloge a my w bloku mieszkamy w dodatku bylo to po 23.....chyab sasiedzi wezma nas za maniakow....

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

04 kwie 2007, 15:54

MamciaKochana, tylko mi nie mów że pozostali lokatorzy w twoim bloku sie szptem bzyczą :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 kwie 2007, 16:01

dorek pisze:tylko mi nie mów że pozostali lokatorzy w twoim bloku sie szptem bzyczą


:ico_smiechbig: Nigdy nic niewiadomo ... Jedni lubią głośno i na dodatek przy ludziach ... a inni ... cichutko i w szczajeni w własnych mieszkaniach ...

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

05 kwie 2007, 09:30

Ja to muze szeptem bo mamy w pokoju dwa środki anty :-D i za ściana też dwa.
Ale dzisiaj zostaje tylko jeden środek to poszalejemy :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość