Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 wrz 2012, 09:37

isiawarszawa, u nas noce odkąd odstawiłam Zosię od cycusia, czyli od półtora roku calutkie przespane. Czasem przez sen woda do picia, ale rzadko. Zasypia po 20-ej i gdyby jej pozwolić, to spałaby pewnie do 8-ej, ale rano trzeba wstawać do przedszkola :-) Współczuję Tobie, szczególnie, że jeszcze do późna pracujesz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 wrz 2012, 09:37

isiawarszawa, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: może coś jej w pokoju przeszkadza i ją budzi? Może jakieś światło z zewnątrz, moze powinno być ciemniej w pokoiku, może jakis zegar gdzies tyka i ją budzi, może przydałaby się jakaś przytulanka do spania w łózeczku itd. Moja starsza tez długo się budziła w nocy i do nas przychodziła, jeszcze czasem przychodzi ale na szczęście juz rzadziej. Madzia na szczęście mocno śpi.
Może jakąś kolorową pościel np. z księżniczkami by sobie sama wybrała tak zeby nie miała ochoty wstawac?
Jak moja Asia wołała w nocy pic to jej mówiłam, ze nie ma w domu, ze jak rano otworzą sklepy to pójde jej kupic i wtedy dostanie i po jakims czasie przestała wołać.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 wrz 2012, 09:56

..
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, 14:14 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 wrz 2012, 10:00

u nas na wędrówki starszej córki bardzo pomogło nowe łóżko i śliczne różowe pościele z barbie a Madzia ma pościele na fioletowo (jej ulubiony kolor) i pościele w księżniczki.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

14 wrz 2012, 11:11

:ico_kawusia:
ale u nas zimnica brrrrr :ico_noniewiem:

isiawarszawa, tak sobie myślę o wstawaniu córci Twojej, i piszesz że wracasz późno z pracy.. wiec bym moze mała przeżywa w ten sposób to, że Cie nie ma ??? Budzi sie, wymyslając różne cuda, by nie spać a być po prostu przy Tobie?? Nie wiem, cos takiego przyszło mi do głowy.
Rozumiem Cię, córa potem pewnie w dzień niewyspana chodzi, Ty zresztą też. Może jakąś herbatke z meliską niech pije przed snem, niech ma lapke przy łózeczku, nie wiem. Tak jest co noc??

olala, wiem cos o tych pościelach z księżniczkami hahaha, teraz są takie cudowne że szok, moja też uwielbia :ico_sorki: :ico_sorki:


Mój przedszkolak weszedł dzisiaj na sale bez płaczu :ico_szoking: :ico_szoking:
Wziął panią za rączke i dzielnie poszedł :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 wrz 2012, 11:33

Mój przedszkolak weszedł dzisiaj na sale bez płaczu
moja Zosia biegła w stronę sali, ale po otwarciu drzwi tradycji stało się zadość i znowu płacz :ico_placzek: ma zdrowie dziewczyna :ico_oczko: Tak się zastanawiam czy to nie przez to, że tatuś wyjechał i ona się boi, że i ja ją zostawię, bo nie raz się pyta czy nie oddam jej nikomu :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 wrz 2012, 11:49

że tatuś wyjechał i ona się boi, że i ja ją zostawię, bo nie raz się pyta czy nie oddam jej nikomu :ico_placzek: :ico_noniewiem:
- hmmm,moze byc.

Ja wlasnie bylam w szoku,bo Zuzia jak ja odbieram z przedszkola - to za kazdym razem jest szczesliwa i mowi - "mama przyszlas po mnie" :ico_szoking: Tak jak by wlasnie myslala,ze ja oddalam i nie wroce :ico_olaboga:

Nocki przesypia od kiedy skonczyla 9 m-cy i przestala pic mleczko z cycusia :ico_oczko:

No i dzis juz jest w domu,obudzila sie o 6 rano z mega kaszlem,bylam u lekarza,dostalysmy Bactrim :ico_zly:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 wrz 2012, 11:54

iw_rybka, ja zawsze podaję Bactrim jak sie jakies choróbsko zaczyna i bardzo szybko po tym przechodzi.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 wrz 2012, 12:02

Dzieki za rady
niestety tak jest co noc, i nie wiem czy to tesknota za mną czy za ojcem, bo to ja z nią siedze cały dzien a do pracy dopiero na 18, a piotrek przychodzi własnie 17-18 ale jest z nią cały wieczór i cały weekend wiec chyba nie
posciel ma swoją ulubioną, kubusiową i jak idzie do nas to ciągnie ją ze sobą.
napewno wstaje siku i wtedy do nas przylazi ale to raz, a potem jeszcze kilka razy i wymysla

nagorzej jak piotrek wstaje przed 5 i wtedy wymysla najbardziej, juz sama nie wiem co zmienic, a odprowadzanie pewnie by cos dało ale ani ja ani piotrek nie mamy na to siły

co ciekawsze jak jestesmy u mojej mamy, to sie budzi raz na siku i wraca do swojego łózka gdzie spi sama

ide zrobie obiad i ją kłade bo mam dosc!

[ Dodano: 14-09-2012, 12:02 ]
a bactrim to na co jest? my go zawsze przy wymiotach dostajemy

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 wrz 2012, 14:31

a bactrim to na co jest? my go zawsze przy wymiotach dostajemy
- na wymioty? To jest syrop - taki jeszcze nie antybiotyk,ale taki prawie i tylko na recepte :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość