Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

16 lis 2012, 11:50

No my na szczęście mamy podobne gusta i oboje lubimy historyczne książki i filmy :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

17 lis 2012, 16:05

hej dziewczęta

do kina sie wybieram oczywiscie na kolejną część zmierzchu, raczej nie odpuszczę

a u nas szpital :/ najpierw Natalia miała przeboje żołądkowo-jelitowe i dwa dni w domu siedziała
a wczoraj pani z przedszkola zadzwoniła ze Maja wymiotuje, ja też coś dziwnie sie czułam
poszłam po nią i biedna żygała mi non stop wieć prosto z przedszkola poszłyśmy do lekarza
a w gabinecie mi sie zachciało wymiotowac, i tak wracałyśmy do domu zygając obie po drodze, wstyd jak cholipka, ale taksówką nie chciałam jechac bo byśmy auto tez zażygały
skierowanie do szpitala Maja dostała jakby co
ale spała ze mną i pilnowałam jej, do 2 w nocy biedna sie meczyła
a dziś jak wstała rano to jak gdyby nigdy nic
jedynie teraz odsypia nie przespaną noc
mi też mineło
ale Przemek i Konrad maja biegunke i gorączke
taki rotawirus nas złapał

gotuje rosołek taki chudy na indyku, moze nas postawi na nogi

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

18 lis 2012, 08:06

izuś zdrówka dla was wszystkich, niech te rewolty żołądkowe minął. współczucia.

Młodemu trójki zaczynaja wychodzić, narazie górne, ale już wiem skad te płacze jego wieczorne, bo jak tylko maśćia posmarowałam od razu lepiej, bez płaczu zasypiał

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

18 lis 2012, 20:20

hejka

a no dziekuję, my juz prawie zdrowi, ciekawe co to za jednodniowy wirus
Konrad jeszcze rano taką nieciekawą kupe zrobił ale teraz już gites

u nas zęby też idą płaczliwie, ręce w buzi trzyma non stop, wpycha sobie wszystko do japki bo biedaczka swędzi bardzo

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

18 lis 2012, 23:42

Cześć!

Oj, poszłabym do kina! Coś dawno nie byliśmy ech, no ale u nas nasze wyjście to pwielkie przedsięwzięcie logistyczne, więc prosimy mamy w ostateczności.
Na Andrzejki idziemy na koncert Armii :-)
A filmy to na dvd.
Sagę pochłonęłam- część ksiązek dostałam, M. mi też kupił i mam wszystkie.
A filmy tylko 2 pierwsze widziałam.

Maciuniowi "prawie" wyszła ostatnia czwórka.

A ja szperam ostatnimi czasy na allegro i lukam za prezentami- lista prawie skompletowana :-)

iza ale Was wzięło :ico_olaboga:
Dobrze,że już dobrze, bo takie wymioty to wszystkie siły z człowieka wysysają :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

18 lis 2012, 23:43

Aaaa i kupiłam wózek spacerowy, bo ten po Zu się sypie. Ale lepiej kupić teraz niż np. na wiosnę, skoro i tak będzie zmuszeni do zakupu.
A ten się jeszcze opchnie za prę złotych, heh..

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 09:05

witam po weekendzie :-)
pelna zapalu do pracy..pytanie czy bedzie co robic? :ico_haha_01:

po filmie, moja ocena w skali do 6 jest 3 :ico_noniewiem: jestem zawiedziona, no ale czego sie moglam spodziewac, takie dla mnie naciagane :ico_noniewiem:
za to w sobote i niedziele oddalismy sie szalenstwu Xboxa..masakra.. ta gra Dance Central - normalnie czad!!
mielismy pozyczony sprzet na weekend, ale rozwazymy konkretnie kupienie sobie, bo spocic sie idzie konkretnie, tak codziennie potanczyc i sylwetka jak ta lala :-D

izus wspolczuje, bo niedawno wszyscy to samo przechodzilismy :ico_olaboga:

kocura to udanego koncertu, my idziemy na zabawe andrzejkowo-barborkowa! :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 10:33

kupiłam wózek spacerowy
Pochwal się jaki .

Au nas hmm od 4 dni spóźnia mi się okres. Miałam jeden test ale niedawno skończył mu się termin więc nie wiem czy mogę mu wierzyć bo wyszedł pozytywny. Dla pewności zrobiłam dziś rano test z krwi i popołudniu będę wiedzieć na 100 %.
Do tego mała z dnia na dzień ma coraz gorszą buzie od tego AZS .Dzis jak wstała to się popłakałam bo jej ciałko odchodzi i leje się coś z tego,biedna się drapie i efekt jest jaki jest . Nie daję jej tego co nie może jeśc a i tak pogarsza się .Mam tego serdecznie dosyć.Smarujemy ja nawilżającym kremem kilkanaście razy dziennie . Dzwoniłam do alergolożki i popołudniu mamy przyjechać coś mi chyba przepisze bo to już nie są zwykłe chrostki.
Strasznie jest to uciążliwe bo nie dość że tyle rzeczy nie może jeść , bo naprawdę mało może przez co ona nie przepada za kanapkami bo ile można w koło to samo jeść.
No to pomarudziłam .
Teraz szybko biorę się za posprzątanie na górze.Dół już sprzątnęłam ,mięsko na obiad się robi .

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 10:56

szkieletorek zaciskam kciuki byś była w :ico_ciezarowka: wtedy będę gratulować :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 12:01

O to szkieletorek ja też życzę żeby się udało i daj koniecznie znać :)
biedna ta Twoja malutka, współczuję strasznie. Mój też na okrągło z czerwonymi polikami chodzi chropowatymi odkąd zaczęła się jesień i nic nie możemy stwierdzić. Nie wiadomo od czego to. Kupuje mu te najdroższe kremy, balsamy i płyny do kąpieli a i tak nie pomaga i co chwile się pojawia, potem na trochę znika, potem znów się pojawia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość