monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 09:16

ja również życzę wszystkim zdrówka.
Ale wasze dzieciaki rosną szybko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


dziekuje :ico_oczko: oj tak rosna, rosna szybko... ale czyjes to tak zawsze a swoje to sie wydaje ze powoli :ico_oczko:
Niestety malutka dostała katarku,biedna sie męczy i ciężko jej spać z tak zapchanym noskiem :ico_noniewiem: odciągam jej wydzieline fridą do noska sól fizjologiczna,ale malo pomaga,jesli jej nie minie to ide do lekarza póki co goraczki nie m :ico_sorki:
zdrowka dla Milenki!!! oby sie tylko jej nie pogorszylo :ico_sorki: [/quote]
oj rosna rosną nawet nie wiem kiedy Milenka z rozmiaru 56 wskoczyła prawie w 74 :ico_oczko:
no moj Patrynio teraz nosi juz 74-80 :-) dlugasny ten moj mezczyzna :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 13:22

witam :)

my wczoraj pojechaliśmy na zakupy, każdemu coś wpadło, więc wszyscy zadowoleni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
dziś już zaliczyliśmy spacerek :-) ,

zdrówka dla wszystkich choruszków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 16:23

monika, ten co wymyślił taki syrop co po nim takie skutki uboczne to powinien całe wiadro tego wypić :/ i żeby nikt mu nawet brzucha nie pomasował. Ty możesz płukać gardło wodą utlenioną, pomaga. A i jak chcesz bardziej naturalnie podać małemu wit C to sama musisz ją zjeść, bo tej witaminy nie mamy w zapasie.
Jak karmicie dzieci to nie macie problemów z ich językami? ja muszę się przebić łyżeczką z jedzeniem, które najczęściej nie daje rady i spływa po brodzie? to dlatego, że go karmie tylko piersią?

zdrowia dla pozostałych

my dziś po 3 spacerach, ktoś nas przebije? :D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 16:47

Sosna, Monika :ico_tort: na te 5 miesięcy Waszych pociech! misiu, a dla Twojej księżniczki na 4 miesiączek!

Duużo zdrowia dla chorowitków i małych i dużych!

JENNY, dobrze, że masz mleczko ar, teraz już będzie ładnie krąglił Tomek.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 18:12

Małgorzatko, dziękujemy. I dla Was za ten pierwszy miesiąc

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

27 wrz 2013, 20:00

Dziękuję :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

28 wrz 2013, 09:31

witam :-) ,
Wczoraj Mikus padl mi o 20.10, ok 21 sie przebudzil na mleko, potem o 4 i wstalismy6.45,

Sosna ja z łyżeczki na razie podaje wit.d , maly otwiera buzke i lyka bez problemu, takze mysle, ze jak zacznie jeść to bedzie ok,
Jenny jak synus po nowym mleczku?
Malgorzatka, ziolo a co u Was?
Misia,Monika jak sie czujecie i jak Wasze dzieciaczki?
Tibby melduj sie!

Ja o 10 dam mleko i pójdziemy na spacerek :-)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

28 wrz 2013, 11:08

Stawiam :ico_tort: za 4 miesiące Marcinka.
Mały od 9 września cały czas przeziębiony, dwa dni były przerwy i od nowa. Ten katar chyba nigdy nie przejdzie. :ico_placzek:
A poza tym muszę się pochwalić, Marcin dziś po raz pierwszy przekręcił się z brzuszka na plecy :ico_brawa_01:

Zdrowia dla chorujacych i gratulacje kolejnych miesięcy :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

28 wrz 2013, 13:50

witaski

Shiva za 4 miesiaczki Marcinka :ico_brawa_01: brawo za przewrót :ico_brawa_01: moja mała to leniuszek rozwija sie we własnym tempie i nic na to nie poradze :ico_oczko:

Małgosiu za pierwszy miesiąc synusia :ico_brawa_01: i my równiez dziekujemy :-)

Donatko dziekuje,ze pytasz :-) No u nas szpital :ico_noniewiem: ja nadal zakatarzona,przed wczoraj mała miała 38,4st katarek,nie mogła spać płakała serce sie krajało :ico_noniewiem: dałam czopka,zapusciłam do noska sól fizjologiczną i odciagałam katarek,rano było juz lepiej a dzis w sumie to kaszelek został,takze nie wychodzimy nigdzie z domku nadal :ico_sorki:

Moniczko zdrowiejcie robaczki kochane :ico_sorki:

a co u reszty?

Tibby? jenny? ziolo?

ide na obiadek póki mała śpi,ząbki nam idą i idą i końca nie widać,a takto nocki mamy juz w standardzie ostatnie karmienie to 1-1:30 i spimy nieprzerwanie do 10-11 rano tak juz chyba z 2 miesiące :-) No i obiadki juz nam weszły pieknie mi mała je wcina :)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

28 wrz 2013, 15:25

Ty możesz płukać gardło wodą utlenioną, pomaga. A i jak chcesz bardziej naturalnie podać małemu wit C to sama musisz ją zjeść, bo tej witaminy nie mamy w zapasie.
gardlo na szczescie odpuscilo juz :ico_sorki: witamine C wlasnie zaczelam brac bo ja sama czuje ze mam jej malo w organizmie. w ogole jakos tak chyba mi witamin brakuje i nie wiem chyba trzeba zaczac jakies witaminy lykac tak jak lykalam w ciazy bedac :ico_noniewiem:
Jak karmicie dzieci to nie macie problemów z ich językami? ja muszę się przebić łyżeczką z jedzeniem, które najczęściej nie daje rady i spływa po brodzie? to dlatego, że go karmie tylko piersią?
Moj Patryk ladnie otwiera buzie jak mu daje lyzeczka i tak fajnie sobie radzi zeby polknac tak fajnie smiesznie mieli jezyczkiem :ico_oczko: ja raczej problemow nie mam jesli chodzi o karmienie go lyzeczka :-) nie jestem znawczynia ale moze poprostu dawaj mu czesciej lyzeczka cos do jedzenia a wtedy moze zalapie i nie bedzie tak splywalo po brodzie wszystko :ico_oczko:
Monika :ico_tort: na te 5 miesięcy

Duużo zdrowia dla chorowitków i małych i dużych!
dziekuje kochana :-)

:ico_brawa_01: za 1 miesiac synka :-)

donatka ja dalej sie czuje beznadziejnie :ico_noniewiem: katar na razie nie odpuszcza a wrecz sie nasila :ico_sorki: glutki takie mam ze :ico_olaboga: nie dlugo chusteczek mi braknie :ico_noniewiem:
Patryk dalej kaszle :ico_sorki: ale mimo to wesoly jest i chetny do zabawy czasem pomarudzi ale widze ze on mimo tego kaszlu chyba dobrze sie czuje. gorzej ze mna bo ja nie mam sily na nic :ico_sorki: a przy nim to raczej nie ma szans zeby sie choc na chwile polozyc :ico_sorki:
Stawiam :ico_tort: za 4 miesiące Marcinka.
Mały od 9 września cały czas przeziębiony, dwa dni były przerwy i od nowa. Ten katar chyba nigdy nie przejdzie. :ico_placzek:
A poza tym muszę się pochwalić, Marcin dziś po raz pierwszy przekręcił się z brzuszka na plecy :ico_brawa_01:

Zdrowia dla chorujacych i gratulacje kolejnych miesięcy :ico_sorki:
:ico_brawa_01: za 4 miesiace
zdrowka duzo dla Marcinka !!!
super ze sie Marcinek przekrecil :ico_brawa_01: Patryk niestety tak jak misi Milenka jest bardzo leniwy i jak na razie sie nie przekreca :ico_noniewiem: ehhh mam nadzieje ze przyjdzie taki dzien w ktorym mnie zaskoczy.

misia dziekuje Ci skarbie.
ciesze sie bardzo ze Milenka wcina ladnie obiadki :-)
Ja planuje pierwsza zupke ugotowac Patrykowi po niedzieli :-)
dzis zajadal sie marcheweczka z ogrodka ktora dostalam od siostry bo przywiozla sobie ze wsi od meza babci. takie swoje warzywa ekologiczne sa najlepsze niz ze sklepu. hehe mi nawet smakowala ta marcheweczka :-D

A ja dzis podjelam bardzo wazna decyzje w swoim zyciu hehe ... a decyzja ta to jest odnosnie karmienia Patryka moim mlekiem... Otoz postanowilam dzis kiedy koncze juz z odciaganie mleka i nastapi to juz pod koniec pazdziernika. Od kilku dni kiedy sie zle czuje poprostu nie mam sily na nic :ico_sorki: nie chce mi sie siedziec z tym laktatorem juz :ico_noniewiem: jestem juz taka zmeczona tym wszystkim ze :ico_szoking: mysle ze i tak wystarczajaco dlugo sie meczylam... mleka tez juz za wiele nie mam wiec mysle ze to sluszna decyzja bedzie. .. i tak zaczelam poszerzac diete Patrykowi wiec juz czas zeby sie z laktatorem rozstac i zaczac zyc normalnie :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość