Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 wrz 2007, 11:05

iwona83 No ja tez tak mam i to często :-D uwielbiam tak oglądać swój brzucholek jak sie malutki w nim wierci :-)

kaska28 wiesz ja nie płaciłam za to usg jedyne za co płaciłam to za wizyte u lekarza 100zł,

no ale to czy chciałam czy nie to zapłacić musiałam ponieważ lekarz ten przyjmuje w prywatnej klinice,w której zamierzam rodzić więc uważam,iż się opłacało wydać te 100zł tymbardziej,że porod i pozniej opieka nade mną i dzieckiem jest za darmo.

Asikk to jak wiesz o co chodziło to jest ok,a jesli juz teraz masz ciągle skurcze to faktycznie musisz uważać :ico_olaboga: :ico_nienie: ...

U mnie dziś pogoda piękna a ja mam dzis humor jakiś podły,ze tylko płakać mi się chce :ico_placzek: ....Niewiem juz co mam o tym wszystkim myslec moze mi pomozecie dziewczyny i doradzicie jak najlepiej powinnam postąpic bo ja juz nie mam sił :cry: ...Mój mąż ostatnio strasznie sie zmienił jest wobec mnie chamski,opryskliwi i totalnie mnie olewa,kiedy np mam ochote na figlaszki w nocy on zawsze ma wymówke,ze albo jest zmeczony,albo go cos boli,albo nie ma ochoty nawet mnie nie chce przytulic,pocałowac nie powie nic milego :ico_placzek: ...W weekend dowiedzialam sie,ze gdy byl na wyjezdzie na grzybach beze mnie poszedl do lasu i tam zaczepiał jakies dwie małolaty :-x nie powiedzialam mu o tym bo wiem,ze sie bedzie wymigiwal,ale zas wiem ze to moze byc prawda bo juz kiedys podobne akcje mi robił :ico_placzek: Niewiem juz co mam o tym wszystkim myslec,nie mam juz sił aby to wszystko dzwigac tymbardziej,ze jestem w ciazy,a plakac juz tez nie mam sil...Poradzcie cos prosze

[ Dodano: 2007-09-25, 11:07 ]
Aha dziewczyny mam do was jeszcze jedno pytanie....Od jakis 4dni strasznie boli mnie krocze jakby mi ktos je rozrywal,wieczorami to juz kuleje poniewaz wlasnie wieczorami dochodzi lekki bol brzucha(jakby parcie na dół brzucha) i bol miednicy.....Wizyte u lekarza mam dopiero 1pazdziernika i niewiem co robic

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 wrz 2007, 11:35

Jola myślę że powinnas poważnie porozmawiać ze swoim mężem. Nie możesz tego wszystkiego dusić w sobie i płakać po kątach bo to nie jest dobre anie dla Ciebie, ani dla Maluszka, ani dla waszego małżeństwa. Nawet jeśli mąż będzie sie wymigiwał i wykręcał z tym lasem to przynajmniej będzie wiedział że Ty wiesz. Powinnas mu powiedzieć że takie jego zachowanie jest bolesne dla Ciebie. Czasem faceci są niestety ograniczeni i nie zauważają swoich głupich zachowań.
U nas rozmowa zawsze pomaga. Trzymam kciuki żeby u Ciebie tez tak było. :ico_pocieszyciel:

A jeśli chodzi o nocne przytulanki to mój tez nie jest do tego teraz skory. I tez miałam po cichu pretensje do niego aż w końcu powiedziałam o co mi chodzi. No i powiedział że on sie poprostu bardzo boi żeby nic sie nie stało ani mi ani maluszkowi, żebym nie miała jakiś skurczy ani bóli. I nie pomaga to że mówię że nic nam nie będzie. Jego strach jest silniejszy, więc postanowiłam nie nalegać.

Kochana badź dzielna i powiedz mu co Ci leży na żołądku :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 wrz 2007, 15:02

Jola_85, kaska28, ma racje musicie porozmawiać bo takie milczenie do niczego nie doprowadzi, faceci tak czasem maja !! :wpale: trzeba nimi potrzasnąć aby sie opanowali.
Jola_85, a co do bólów w kroczu i miednicy to niestety normalne, musi się wszystko rozciągnąć poprostu!! mnie zaczeło też boleć z miesiąc temu no albo 3 tyg temu i też naj bardziej wieczorem , albo jak leże i potem wstane to normalnie jak by ktoś mi nakopał.
Więc nie martw sie !!!

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 wrz 2007, 16:25

iwona83
u mnie corcia po poludniu szczegolnie rusza sie i wierci jak szalona i brzuch wtedy przyjmuje naprawde dziwne ksztalty, oj pewnie ze bedzie nam brakowac filolkow w brzuszku napewno. ja odczuwam ruchy czesto ale nie tak jak np. jeszcze ze 2-3 tyg temu ale za to sa mocniejsze:) czesto w miejsce gdzie poruszyl sie brzuszek laskocze a corcia wtedy przekreca sie :)
ASIKK
u nas z mezem tez byl taki okres przejsciowy, wiesz jednak dla facetow jest to trudna sytuacja,Ty potrzebujesz teraz wiecej zainteresowania, czas ktory plynie i pewnie wiekszosc jest skupiona na Twojej osobie ,i jemu tez pewnie nie jest latwo, grudzien sie zbliza wielkimi krokami i musi tez oswoic sie z sytuacja ze jednak bedzie nowy czlonek rodziny:) mysle ze nie masz sie co przejmowac, z czasem sytuacja sama wroci do normy ale oczywiscie porozmawiac trzeba i wyjasnic sytuacje z lasem bo to troszke nie wporzadku niech wie ze Ty wiesz. trzymaj sie cieplutko i nie masz co sie zarzucac z przytulankami bo mi jak ich brakowalo to czesto pozniej ja propomowqlam a skutki byly odwrotne. trzymaj sie cieplutko:)

jola85
co do krocza moze faktycznie dlatego ze sie rozciaga ale ja mialam podobne odczucia do Twoich i bylam u lekarza i okazalo sie ze szyjak od wewnatrz sie rozwiera, ale powiem szczerze ze po zalozeniu pessara na szyjke dalej czuje bole czesto jak wstaje i najchetniej chodzilabym czasem jak kowboj :ico_noniewiem: bo tak byloby mi najwygodniej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 wrz 2007, 19:11

robak wlasnie ja mam takie bóle jakby mały głową mia napieral na dół brzucha i krocze najbardziej boli jak sie podnosze z krzesla badz wstaje z łóżka...Do tego mam upławy bardzo wodniste musze nosic wkladke o kolorze przezroczystko-zółtawym...

Eh niewiem juz dzwonilam do lekarza kazal mi brać nospe a jesli nie przejdzie w czwartek jade do kliniki sie pokazac i zobaczymy co dalej...
Dziewczyny tak sobie mysle,ze w razie czego jak by sie cos dzialo to bedziemy sie nawzajem zastanawiac dlaczego któras z nas sie nie odzywa wiec moze wymienmy sie teleonami komorkowymi i tak bedziemy w kontakcie co? Zawsze ktoras z nas bedzie mogla napisac na forum eska od innej(podpatrzylam to na wrześnióweczkach)

Wiec ja zostawiam numer:502-488-374

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 wrz 2007, 19:23

Jola_85, to dobry pomysł ja też zostawiam swój. Asia 508-246-099
robak, kochanienka tobie się pomylilo to nie ja mam problem z meżem tylko Jola_85, !!!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 wrz 2007, 20:04

Tez jestem za zostawieniem numeru telefonu :ico_brawa_01: wiec zostawiam wam poslki numer, ktory praktycznie zawsze mam ze soba 503602787
mnie dzisiaj strasznie boli brzuch :-/ tak mnie kuje staram sie duzo odpoczywac mam nadzieje ze przejdzie jak nie to bede dzwonic do lekarza bo wizyte mam dopiero za dwa tygodnie

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 wrz 2007, 12:01

ASIKK
wielkie przepraszam w Twoja strone , faktycznie ze mnie gapa , jestem z Wami od niedawna i sie zakrecilam :)
jola85

ja odczuwalam napieranie na krocze i odbyt przez mala i uplawy mialam bezbarwne i jak woda, i jak poszlam do lekarza to wlasnie bylorozwieranie sie szyjki ale nie od zewnatrz tylko dopiero zrobil mi usg dopochwowe i zobaczyl ze od wewnatrz robil mi sie lejek, takze rybko odpoczywaj duzo lez i najlepiej jakbys jak najszybciej poszla sprawdzic czy wszysko ok , wiesz ja jesetm zdania ze lepiej dmuchac na zimne, a lekarze sa od tego by sprawdzac co nas niepokoi :-)

Co do wymiany numerami to jestem jak najbardziej za podaje swoj
Ania 888 010 999

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 wrz 2007, 13:21

wiam was w południe.Rano nie moglam zajrzec bo mialam problemy z wejsciem na t-k-tak-a :ico_zly: ....Po tej nospie jest mi juz lepiej,ale leze ile moge i moze dzieki temu lepiej sie czuje.za 5dni mam wizyte u lekarza wiec wszystko sie wyjasni.Jej juz praktycznie pazdziernik i wkraczamy w 7msc :ico_brawa_01: ale super :-D ...
robak dzieki za porady bynajmnie jw razie czego bede wiedziala co i jak a powiedz mi jeszcze czy placilas za zalozenie tego pessar-a? i czy to bolało?

DZIEWCZYNY Dziekuje wam za wsparcie takie slowa otuchy naprawde pomagaja i wiecie jeszcze z mezem nie gadalam o tym ale widze ze chyba cos sie zmienia na lepsze a o tych malolatach pogadam z nim 10-go pazdziernika jak moi rodzice wroca z tamtych rejonow i powiedza mu wprost przy mnie o tej akcji zeby nie mogl sie wykrecic (pomysł mojej mamy :ico_brawa_01: ) wiec poki co jakos o tym nie mysle i olewam wszystko mysle tylko o sobie,syneczku i mojej Julci no i daje rezultaty,bo nie denerwuje sie.Oczywiscie zdam wam relacje juz po tej rozmowie jak poszlo :ico_haha_01: .Dobra ide pokroisc sobie kurczaczka bo mam dzis na obiad kurczaka w sosie pieczarkowym z pieczarkami ryzem i ogorkiem kiszonym :ico_haha_01: ...Buziolki Do usłyszenia

P.S.
Wszystkich numery zapisałam :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 wrz 2007, 13:44

czesc dziewczyny ale jestem zla na hiszpanska sluzbe zdrowia :ico_zly: wczoraj mialam miec wizyte u poloznej ale zadzwonili ze jej nie ma i ze mam dzisiaj przyjsc sie umowic wiec pojechalismy z mezem stalam w kolejce 15 minut jak juz doszlismy do tej babki ona nam powiedziala ze musimy isc do poloznej, polozna kazala zejsc na dol i umowic sie na 3,4 pazdziernika a ta babka na dole powiedziala ze nie moze mnie umowic na ten dzien bo nie ma wolnych miejsc tylko na 17 i tak jestem bez wizyty 2 miesiace aha i dodam ze jak wrocilam od poloznej znowu musialam stac w kolejce nastepne 15 minut
moje wczorajsze bole przeszly i nie dzwonilam do lekarza ale dzisiaj znowu czuje sie taka ociazala najchetniej bym przelezala caly dzien no ale musze posprzatac
Jola85 ja tez mam na dzisiaj kurczaka na obiad tylko nie z pieczarkami
pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość