Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wasze ulubione kosmetyki?

08 sty 2018, 14:31

W kwestii dobrych i skutecznych kosmetyków na jakich warto bazować, to śmiało mogę polecić także Colway z naturalnym kolagenem, nawilżają i ujędrniają cerę, pomagają także pozbyć się zmarszczek.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: wasze ulubione kosmetyki?

14 sty 2018, 14:12

Ostatnio moim hitem numer jeden jest krem pod oczy Remescar :) tylko on potrafi uporać się z moimi szpecącymi workami pod oczami, na pewno na stale juz zagości w mojej kosmetyczce :)

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: wasze ulubione kosmetyki?

10 lut 2018, 13:01

bardzo lubię krem hud salva, w zimie używam bardzo często, bo niestety skóra lubi mi się przesuszać, a po tym kremie jest nawilzona na dlugo i bardzo przyjemna w dotyku, zazywczaj robię sobie spory zaapas :) można trafić taniej ostatnio kupowałam taki pakiet https://naturmedicin.pl/produkt/swederm ... ml-pakiet/

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: wasze ulubione kosmetyki?

27 lut 2018, 09:24

Lubie HudSalva bo ta maść ma niesamowitą konsystencję. Jest dość mocno natłuszczająca, ale po wsmarowaniu całkiem szybko chłonie, a efekt się utrzymuje i czuję, ze skóra jest nawilżona. Poza tym ten kolor srebra też do mnie przemawia :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wasze ulubione kosmetyki?

12 mar 2018, 14:05

Hildegard Braukmann jest genialne.
Albo przynajmniej kilka kosmetyków z tych, jakie od nich mamy.
Naprawdę - super efekty, zdrowa cera, normalność.
Nigdy bym np. nie powiedziała, że taką zmianę może dać sama zmiana mydła.

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: wasze ulubione kosmetyki?

01 maja 2018, 12:18

Obecnie jest to paleta cieni BURN z Eveline. Kupilam przypadkiem na promocji i od razu sie zakochalam :D kolory sa przepiekne, bardzo żywe,zarówno maty, jak i te perłowe. Mysle, ze nawet makijazowy laik jest w stanie wyczarowac ciekawy make up z wykorzystaniem tej paletki.

pepusiaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 cze 2018, 20:41

Re: wasze ulubione kosmetyki?

14 cze 2018, 20:43

Dla mnie i dla mojej twarzy numerem jeden jest krem Remescar na worki i cienie pod oczami , który poleciła mi zaprzyjaźniona kosmetyczka. Odkąd zaczęłam go używać czuję się świetnie, a moja cera pod oczami nabrała zdrowego wyglądu.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: wasze ulubione kosmetyki?

02 lip 2018, 19:55

też lubię hybrydy, ostatnio zaczęłam bardziej dbać o dłonie, trochę sobie pracami w ogródku zapuściłam ale po rękawiczkach złuszczających byolie doprowadziłam je do normalnego wyglądu :) i znów wyglądają ładnie http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: wasze ulubione kosmetyki?

04 lip 2018, 08:50

też lubię hybrydy, ostatnio zaczęłam bardziej dbać o dłonie, trochę sobie pracami w ogródku zapuściłam ale po rękawiczkach złuszczających byolie doprowadziłam je do normalnego wyglądu :) i znów wyglądają ładnie http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/
Mi po hybrydach strasznie wysychają dłonie własnie i szukam czegoś co mi je doprowadzi. Kiedyś własnie stosowałam jakaś maskę ale nie pamiętam jej nazwy. Gdzie kupujesz te maskę?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: wasze ulubione kosmetyki?

10 lip 2018, 14:00

Ja tez je kupuje, własnie na tej stronie by olie. Mają 3-paki w dobrej cenie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość