Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 wrz 2008, 12:57

kasiekk, dużo zdrówka dla mamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: moze faktycznie przez to że nie je źle się czuje i nie ma siły :ico_noniewiem: mam nadzieje że we wrocławiu ustalą leczenie i będzie już tylko lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chociaz jeszcze na pewno dużo przed wami tzn mamą ale wy musicie być silni dla niej i jej pomagać a już na pewno nie przeszkadzać :ico_noniewiem: przechodziłam to samo z babcią bo jej dzieci tzn mój tato i ciocia za granicą i byłam wtedy z nią więc wiem i rozumiem waszą sytuację :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ale wszystko skończyło się dobrze i wierzę że u was też tak będzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Natashka, :ico_brawa_01: trzymam kciuki

[ Dodano: 2008-09-15, 13:12 ]
a i dużo zdrówka dla Pelusia :ico_sorki:
a kuba od dziś ma katar , teraz śpi nasmarowany maścią , zobaczymy co będzie dalej :ico_olaboga: :ico_sorki:
dzis znowu zimno brrrr

[ Dodano: 2008-09-15, 15:15 ]
kubus śpi już ponad 3 godziny , sprawdzałam nie ma gorączki :ico_sorki: ale katar mu przeszkadza :ico_olaboga: biedactwo moje nie budzę go narazie niech śpi

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 wrz 2008, 16:14

zdrowka dla Kubusia

my juz sami, Roksanka poszla...dzieciaki spaly tylko 1,5 godziny i obudzily sie w tym samym czasie :ico_szoking: a spaly w innych pokojach i ani jedno ani drugie nie krzyczalo wiec nie bylo mozliwosci aby siebie nawzajem pobudzily...

my juz po obiadku i deserku w postaci pysznych lodow, teraz zostal tylko wypoczynek..

jutro Roksi nie przyjdzie bo mama jej ma wolne wiec jutro tez luzik :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 wrz 2008, 16:37

Natashka, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzieciaczki sie umówiły za wspólny odpoczynek i wspólne wstawanie do zabawy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-15, 16:38 ]
kuba wstał o 15,30 a teraz pojechał z T do sklepu bo bardzo chciał :-D wstał w dobrym humorku ale katar leci :ico_chory:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

15 wrz 2008, 21:02

witajcie :ico_oczko:
Kasiu bedzie kazdego dnia lepiej :ico_sorki:
trzymam kciukasy za dobre samopoczucie mamusi no i oczywiscie Twoje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

widac ze katarek zagoscil w noskach naszych dzieciaczkow :ico_placzek:
pata, zdroweczka dla Kubusia :-)
Natashka,
za mila zabawe dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie ma to jak zabawa
moja Gabi tez zakatarzona leci z nosa a i policzki szorstkie :ico_olaboga: jest marudna :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-09-15, 21:29 ]
hej :ico_sorki: co takie pustki :ico_szoking:
nie mozemy dopuscic aby watek podupadl :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 wrz 2008, 22:44

witam
ja na chwile
Kacper dzis obudził sie o 4.30 i przyszedł do mnie,obudził i mówi że nie chce juz spać
zaprowadziłam go do jego pokoju,wytłumaczylam że jest jeszzce noc i wyszłam,zasnął i spał do prawie 8.30,w dzień go nie kładłam już,ale po 17 zaczał sie już wtulac we mjnie bo chciał spać,ale mu nie pozwoliłam,położyłam przed 20 i padł jak kawka,już w kąpieli przysypiał :ico_oczko:
od jakiegoś czasu nie pochwaliłam sie rysuje głowonogi :-D :ico_brawa_01: w ogóle teraz bardzo polubiał rysowanie,wcześniej wolał farbami niż kredkami a teraz nie ma dnia żeby nie rysował :-D

jeśli chodzi o mamę to dziś o wiele lepiej,siedziała z nami ubrana (wczoraj cały dzień leżała i spała),rozmawiała normalnie,zmartwiona jest ale widać poprawę
jutro jedziemy ok 8.30 do tego Wrocławia :ico_olaboga: mówię Wam mam dośc
wczoraj wieczorem jeszcze naczytalam sie różności i wyłam jak bóbr :ico_placzek: nie bede juz nic czytać :ico_nienie:

aa byliśmy u lekarza z Kacprem
osłuchowo czysty,gardło nawet nie czerwone tylko lekko śluzowate,narazie syropek,maść rozgrzewająca na noc,herbatka z malin,cos dzis zaczał kichać więc chyba katar sie szykuje do tego :ico_noniewiem: jak sie nie polepszy to mamy przyjsć znowu,a jak będzie ok to nie trzeba

[ Dodano: 2008-09-15, 22:48 ]
wlazłam dopiero teraz bo oglałam Lisa na żywo o pedofilach :ico_olaboga:
teraz ma być reportaż o sześciolatkach w szkole,ale narazie nie ma :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-15, 23:24 ]
ide spac
pa

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2008, 09:04

Witam się w ten mroźny poranek.

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 wrz 2008, 09:36

i ja się witam
nocka okropna ,dlatego dziś mam wolne
kuba wstał przed 9 bo od 4 do 5,30 w ogóle nie spał
katar go męczy , pokasłuje troszkę ,narazie daje mu syropki , smaruje maścią i nie idę do lekarza jak coś to jutro :ico_noniewiem: :ico_chory:

kamizela, :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: jeszcze raz najlepszego

kasiekk, trzymam kciuki za was, i zdrówka dla Pelusia
magda75, zdrówka dla Gabi

zaczął się okres przeziębieniowy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

u nas zimno że szok , na dworze i w domu , a do jutra mają grzać w kaloryferach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,nie lubię takiej zimnicy , pranie nie schnie ehhh

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 wrz 2008, 22:02

witam
od dziś w końcu ciepłe kaloryfery są :ico_sorki: bo już tak zimno było że szok :ico_szoking:

zawieźliśmy mamę do tego Wrocławia,jestem w szoku jesli chodzi o szpital,tzn bardziej o personel,maja w nosie ludzi,malo brakowało a nie przyjęliby mamy bo nie maja miejsc :ico_puknij: a miała ustalony termin na dzisiaj
niemiłe pielęgniarki,oddziałowy jeszcze gorszy,w ogóle lekceważą ludzi
wyobraźcie sobie że na miejscu byliśmy o 11.20 a dopiero o 14.15 mama w koncu trafila na salę :ico_olaboga: szok,a półtora godziny na korytarzu czekaliśmy na oddzialowego( do niego wysłali nas z izby przyjęć)niby na zebraniu był,akurat :ico_puknij: przyszedł po tym czasie z uśmiechem na gębie żeby nam powiedzieć że nie ma miejsca u niego na oddziale :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i że w ogóle ten lekarz pod opiekę którego ma trafić mama bedzie za tydzień bo jest na urlopie :ico_szoking: :ico_zly: i on sie dziwi jak ordynator mógł tak mamę umówić (bo termin był ustalany przez profesora - całego szefa)w głowie sie nie mieści
ale na szczeście miejsce znalazło sie na innym,na chirurgii,bo tylko tam było wolne
poprostu szok ,nerwów kupa,my to tam pal licho ale mamie to juz chyba tego wystarczy
dzis nawet nie była w najgorszym nastroju i nawet jadła :ico_sorki: choć wiadomo szczęśliwa nie była

poszlismy z siostrą na sale a tam jeszcze nie wolne miejsce,bo po pana jeszcze nikt nie przyjechał i znowu czekanie ponad godzine na swietlicy :ico_olaboga:

nie [podoba mi sie ten spzital i jak tam lecza tak jak traktują ludzi to Boże miej mamę pod swoją opieką podwójna opieką :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mam dość

[ Dodano: 2008-09-16, 22:04 ]
a w ogóle dzwoniłam wieczorem do mamy to wyobraźcie sobie że zaden lekarz dzis nawet jej nie badał :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
boje sie tak bardzo sie boję :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 wrz 2008, 06:50

duzo zdrowka dla wszystkich chorowitkow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
u nas odpukac Oskarowi nic nie dolega,pomimo ze reszta domownikow zakatarzona...mrozno zaczyna normalnie byc..zadnego przejsca z lata w jesien...od razu taki wielki spadek temperatury :ico_olaboga:

Kasiek z takim szpitalem to na serio masakra :ico_olaboga: ale badzcie dobrej wiary ,moze i personel do d...ale moze "lekarze' wybitni

ja wczoraj pol dnia spedzilam na ogrodku...ze wzgledu na to ze nie bylo malej to robilam juz porzadki na zime,spuszczalam wode z basenu i go mylam a to wszystko recznie wiadrami musialam...ale dzis mam zakwasy :ico_olaboga:

uspilam juz Roksanke ide pomyc gary bo wieczoreem T mnie odciagnal od roboty :ico_haha_01:

jak dzieciaki wstana pojde z nimi do lidla...zobaczymy jak nam to wyjdzie :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 wrz 2008, 10:13

witajcie :ico_oczko:
nocka do bani :ico_olaboga: co sie dzieje ze moja Gabi budzi sie tyle razy?
wyszly jej dwie trojeczki :ico_brawa_01: jeszcze piateczki dwie i koniec zabkowania

a katar ma jeszcze wiekszy :ico_olaboga:

kasiekk, bo w szpitalach lekarze maja pacjetow za nic :ico_puknij: nie zalezy im na pacjetach
Kasienko bedzie dobrze jestem z Tobą :ico_buziaczki_big: napewno mamusia wroci do zdroweczka i bedzie sie cieszyla zyciem aTy razem z nia :ico_oczko:
moja spi :ico_spanko:

dzisiaj ide na pogrzeb kolezanki meza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
wiecie co on sie powiesil :ico_sorki:
dla meza kolezanki(*)(*)(*)

u nas zimno i padalo ale narazie nie pada :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość