jakich pieluch używasz

Czas głosowania minął 04 lis 2010, 17:24

pampers
49%
33
huggies
16%
11
tesco
Brak głosów
0
dada
24%
16
rossman
3%
2
inne
9%
6
 
Liczba głosów: 68
laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

12 kwie 2013, 19:07

Pieluszki Bambino baby love, te ulepszone znamy i nam służą. chusteczki kupuję jakieś nieoryginalne w lidlu. Jak wyglądają te hygienic? jaka jest och cena? to produkt bambino mi się wydaje.
Ulepszone? Czym się różnią od poprzednich?
Dużo się zmieniło :ico_haha_01:
Pieluszki te zostały wzbogacone o falbanki z boku, ściągacz z tyłu, mają mniejsza ilość absorbentu a dodatkowa warstwę pulpy ,dzięki czemu możliwość odparzeń jest baaardzo mała. Zdecydowanie lepiej chłoną i są cieńsze. Z zewnątrz też się zmieniły . Wrzucam fotkę specjalnie dla ciebie.

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

12 kwie 2013, 20:41

Powiem, że ta dodatkowa ilość pulpy naprawdę dobrze działa. Sprawia że pieluszka jest sucha. nie odparza mimo że jeden z moich bliźniaków ma spore problemy z odparzeniami. Póki co nic się nie dzieje.
tak w środku wyglądają. szukałam kiedyś sama w sieci ale nic nie mogłam znaleźć więc zrobiłam fotę, myślę że taka wizualizacja zawsze może pomóc.
https://lh5.googleusercontent.com/-w_iF ... G_1489.jpg

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

14 kwie 2013, 17:57

No i jak tez pisałam moja mała też ma problem z podrażnieniami.
Dzięki wielkie Dorota84 za stronę internetową! Kupiłam zapas jak pisałaś i nie trzeba do sklepu latać - BOSKO! Chusteczki Hygienic Baby aloesowe są jak dla mojej córki super a dla mnie przede wszystkim liczy się ich rozmiar :) Pieluszek jeszcze nie użyłam bo kończę poprzedni zapas ale Gofia dzięki za zdjęcie :)

lilo

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

14 kwie 2013, 18:49

Dzięki wielkie Dorota84 za stronę internetową! Kupiłam zapas jak pisałaś i nie trzeba do sklepu latać - BOSKO! Chusteczki Hygienic Baby aloesowe są jak dla mojej córki super
Dorota w czwartek po południu podała ci stronę, zdążyłaś zamówić, dostarczyli ci już, wypróbowałaś i już potrafisz powiedzieć że chusteczki dziecka nie podrażniają?
WOW - świat naprawdę teraz gna do przodu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

18 kwie 2013, 12:15

Niestety aż tak szybko nie gna a wielka szkoda czasami :) Doczekać się nie mogłam na odp na moje pytanie z końca marca i zamówiłam na początku kwietnia w innym sklepie ale ten adres od Doroty ma lepsze promocje ;) Jak pisałam wypróbowałam chusteczki i jak dla mnie są rewelacyjne.

naniulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2013, 09:10

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

24 kwie 2013, 10:29

chusteczki huggies są bardzo dobre, nie ciągną się, nie przerywają, nie pozostawiają włókien, nie podrażniają - grube, wytrzymałe, pachnące, polecam ;)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

28 kwie 2013, 22:50

Ja z zapytaniem o jakosc Bambino Baby Love, a konkretnie jego wchlanialnosc jesli chodzi o nocne pieluchowanie czy daja radé przez 12 h ?

Awatar użytkownika
MmartaA
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:10

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

09 maja 2013, 16:25

Pieluszki Bambino baby love, te ulepszone znamy i nam służą. chusteczki kupuję jakieś nieoryginalne w lidlu. Jak wyglądają te hygienic? jaka jest och cena? to produkt bambino mi się wydaje.
Ulepszone? Czym się różnią od poprzednich?
Dużo się zmieniło :ico_haha_01:
Pieluszki te zostały wzbogacone o falbanki z boku, ściągacz z tyłu, mają mniejsza ilość absorbentu a dodatkowa warstwę pulpy ,dzięki czemu możliwość odparzeń jest baaardzo mała. Zdecydowanie lepiej chłoną i są cieńsze. Z zewnątrz też się zmieniły . Wrzucam fotkę specjalnie dla ciebie.

Moja siostra ich używa i fakt potwierdzam że są naprawdę dobre duży plus za porządne rzepy na pewno się należy no i siostrzeniec nie ma żadnych odparzeń a przy poprzednich pieluchach miał :/

Maltyna o ile młody się nie skasztani jak to się mówi to żadnych problemów spokojnie nockę wytrzymują :)

DoradcaFrisco
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2013, 10:00

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

17 wrz 2013, 11:12

Po pieluszki zapraszam serdecznie do Frisco oraz zachęcam do skorzystania z promocji Pampers :)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: jakich pieluszek, chusteczek używacie???

18 wrz 2013, 09:01

ja od urodzenia Patryka wyprobowalam kilku pieluszek poczawszy od Pampersa potem z rossmanna pieluszki uzywalam, Pampers sleep&play po Dade. z pieluszek Pampers bylam najmniej zadowolona bo one sa jakies takie gietkie bardzo zle sie je zakladalo z rossmanna takie nawet nie byly zle. Za to pieluszki Dada moim zdaniem sa najlepsze :-) uzywam ich do tej pory i na zadne inne bym nie zamienila. Patryk po nich nie ma pupy odparzonej sa dobrze chlonne jak dla mnie wiec sa OK.

jesli chodzi o chusteczki to najpierw uzywalam Huggies ale sa beznadziejne bo jakies takie grube i zle sie nimi wycieralo pupe. potem uzywalam Kindii i sa bardzo fajne mam do tej pory jeszcze jedno opakowanie i szkoda mi ich uzywac i mam je na wyjscia gdzies jak idziemy :ico_oczko: uzywalam tez jakis chusteczek z intermarhe i powiem ze nawet byly fajne tylko malo nawilzone. ostatnio kupilam tez chusteczki w biedronce takie Fitti i nie sa zle ale tez jakies takie mi sie wydaje malo nawilzone. z Pampersa tez uzywalam ale mialam tylko jedno opakowanie i byly Ok. ale jednak wole inne.
tak prawde mowiac to do chusteczek jakos nie przykladalam wiekszej uwagi z jakiej firmy maja byc. poprpstu kupuje gdzie tansze a w miare dobre :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość