@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 lis 2010, 11:24

mam pościel
No i doczekałaś się widzisz

A wiecie brzusio mały bo mi wszystko w biust poszło hehe

Mam doła tragicznego dzięki mężowi pół nocy przepłakałam zastanawiam się czemu faceci są takimi egoistami chyba wolałabym być sama :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 lis 2010, 11:30

No i doczekałaś się widzisz
aż mi się banan na twarzy pojawił jak odbierałam <lol2> :-D
A wiecie brzusio mały bo mi wszystko w biust poszło hehe
mi w piersi też poszło :ico_sorki: ale ja miałam małe (A) więc większe nie zaszkodzą :-D
Mam doła tragicznego dzięki mężowi pół nocy przepłakałam zastanawiam się czemu faceci są takimi egoistami chyba wolałabym być sama :ico_placzek:
a co odwalił ?

[ Dodano: 2010-11-12, 10:35 ]
ja do mojego ostatnio mówię "Patrz komplet pościeli jaki tani kupimy ok?"
powiedział Ok, a potem mówi "Bo Ty akurat musisz mieć różową" - chyba mu chodziło o to żebyśmy wzieli od jego siostry po jej synku
ja się rozpłakałam, powiedziałam mu że i tak kupię, ze za długo i tak czekaliśmy na maleństwo żeby teraz skąpić dla niego na pościel która kosztuje 85 zł z przesyłką :ico_zly: i mu powiedziałam że jego tygodniowe papieroski tyle kosztuja, że dla siebie nie szkoduje, że jakim ojcem będzie skoro szkoduje kasy dla własnego dziecka, popłakałam się, i przyszedł, przeprosił i pwoeidział że chce też kupić, ale że mamy mało kasy itp to mu powiedziałam żeby przestał palić i że ja dla małej i tak kupię .. `ale On tak zawsze bo myśli że to straszna oszczędność - a potem przyłazi i przeprasza.
dzsiaij nie poszedł do roboty bo ten znajomy pwoiedział że od poniedziałku :ico_sorki:

a z tą pościelą On i tak nie wie że moja mama ma mi potem dać za tą pościel, bo powiedziała że kupi dla wnuczki :ico_sorki: więc mu nie powiedziałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lis 2010, 12:32

@gniecha, ciacho apetyczne a brzusio idealny :-)
Mam doła tragicznego dzięki mężowi pół nocy przepłakałam zastanawiam się czemu faceci są takimi egoistami chyba wolałabym być sama :ico_placzek:
mój też mnie wczoraj doprowadził do takiego stanu, wprawdzie potem przepraszał, ale to co powiedział utkwiło mi w pamięci i cieszyłam się jak na noc do pracy szedł... Przysięgłam sobie, że nigdy więcej go o pomoc nie poproszę, bo hrabia nie do pomocy jest stworzony.
aż mi się banan na twarzy pojawił jak odbierałam <lol2> :-D
hehehe i jak na żywo wygląda?
le On tak zawsze bo myśli że to straszna oszczędność
to m ój na szczęście tak nie skąpi, on z kolei czasem w drugą stronę przegina.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 lis 2010, 12:43

cześć dziewczyny. dawno się nie odzywałam.
Widzę, że dopadają Was różne dolegliwości. ja chyba nie mam na co narzekać, wiadomo, że już cięzko , ale to akurat normalne w ciązy i trzeba sie przyzwyczaić. Ale nic mnie nie boli, jedynie nogi po nocy, ale da się z tym żyć :-)
także oby tak dalej.
zakupów jeszcze nie robię, ale jeszcze mam czas, pewnie ostatnia urodzę :-) nie spieszy mi się :-D trochę mnie zaczyna strach oblatywać :ico_olaboga:

@gniecha, no ciastem narobiłaś mi smaka, bo ja ostatnio tylko słodkie bym jadła, mniam
a jak Twój humor???
mi w piersi też poszło :ico_sorki:
a mi nie :ico_zly: :-D
Tynusz czyli pościel się podoba???? :-)

no i nie popiszę więcej, bo Ola mnie zgania
do potem

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

12 lis 2010, 12:57

Hejo. Tynusz no to brawa za posciel. U nas tez roznie z tym dogadywaniem jest, ale to akurat chyba normalne.
W nocke nasza Oliwka takiego kaszlu dostala, ze az wymiotuje. Dobrze ze mialam resztki Eurespalu z Polski to od reki pomoglo i mogla przespac noc. Rano od razu poszlismy do lekarza i dostala antybiotyk (to w Anglii rzadkosc wiec podwojnie sie ciesze, ze szybko przejdzie) Oczywiscie tylko antybiotyk, zeby dziecku ulzyc to juz nic nie daja. Tutaj powinno dziecko sie uodparniac na wszystko - dziwna teoria. Zaraz po antybiotyku oczywiscie musialam podac dziecku druga dawke Eurespalu zeby nie zwrocila od razu tego co podalam i na razie poszla odpoczac. Oj zeby szybko przeszlo :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 lis 2010, 13:18

hehehe i jak na żywo wygląda?
świetna :-D żywe kolory tak jak na zdj

[ Dodano: 2010-11-12, 12:35 ]
czyli pościel się podoba???? :-)
oczywiście :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

12 lis 2010, 13:50

pinko, a czemu będziesz miała cesarkę??
mi wszystko w biust poszło
mi też ale nie mam się z czego cieszyć bo już mam 80F :ico_olaboga: wiecie jak ciężko kupić biustonosz na taki rozmiar? ostatnio jak kupowałam to babka nie chciała uwierzyć że mam taki rozmiar i chciała mi wcisnąć 90, ale w końcu sama powiedziała że luźny pod biustem nie może być. Mam też z triumpha jeden ale niestety nie stać mnie dać znów 150 zł za biustonosz na kilka miesięcy.
bo hrabia nie do pomocy jest stworzony.
mój hrabia też nie :ico_oczko: wczoraj był chyba dzień nienajlepszy dla partnerstwa, bo ja się też nie odzywam do mojego szanownego męża :ico_puknij: szkoda gadać, ale tak to w życiu jest.. raz jest lepiej a raz nie najlepiej

A ja się boję że urodzę za szybko. Zuzię urodziłam w 38 tyg. więc tak akurat, ale przed terminem. Będą jaja jak Wojtulka też urodzę 10 lutego

[ Dodano: 2010-11-12, 12:51 ]
Oj zeby szybko przeszlo
oj tak.. bidulka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lis 2010, 14:37

pinko, a czemu będziesz miała cesarkę??
przy pierwszym porodzie nie miałam akcji porodowej, nawet po podaniu oksytocyny i skończyło się cesarką, bo tętno spadało Uli. Moja mama też obydwa porody miała przez cesarkę, bo też nie miała akcji porodowej i rozmawiałam z moją lekarką o moich obawach, o pierwszym porodzie i ona mi powiedziała, że z taką historią na 99% może znów być tak samo. Dlatego po rozmowie z nią doszłam do wniosku, że nie chce znów ryzykować zdrowia dzidzi, dlatego chyba na planową cesarkę pójdę, żeby znów nic złego się nie działo... a tak chciałam naturalnie rodzic :-(
@gniecha napisał/a:
mi wszystko w biust poszło
mi też ale nie mam się z czego cieszyć bo już mam 80F :ico_olaboga:
mi biust tylko odrobinę pełniejszy się zrobił, ale nie musiałam większych staników kupować.
szkoda gadać, ale tak to w życiu jest.. raz jest lepiej a raz nie najlepiej
to prawda :-)
Zuzię urodziłam w 38 tyg. więc tak akurat
no wlaśnie, lepiej tak niespodziewanie, a jak się czeka i czeka, to nerwy dopadają i się zaczynasz martwić czy z dzidzią wszystko dobrze, a mój przypadek pokazuje, że lekarzom też nie można ufać, tylko własnemu instynktowi.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 lis 2010, 14:37

Ah mój sobie w pracy za duzo na głowę wziął i teraz ma stresa i wyżywa się na mnie w domu burdel na kółkach bo pan nie umie nic na miejsce położyć chodzę i zbieram za nim ścierki kubki po kawie itp On przychodzi z pracy i siada do kompa o nic nie mogę prosić bo się wkurza i tak nie zrobi .Syn choruje więc on śpi na dole a ja mam nocki zerwane dziś w nocy zeszłam na dół po syrop na uśmierzenie kaszlu bo dostał okrutnego ataku .Mówię mu ,że chyba trzebaby jechac do lekarza bo to trochę już trwa i powolutku przechodzi a on do mnie "TO RUSZ DU.. I JEDŻ" :ico_szoking: Mówię mu ,że mógłby nas zawieżć wkońcu ojcem jest a on do mnie ,że może hrabinie taksówkę zamówić :ico_olaboga: Nawet nie pomyśli ,że moja cała wypłata poszła na opłaty i nie mam na lekarza ,ale PAN jest pier....... egoistą i myśli tylko o swoich 4 literach a o przeprosinach zapomnij nie ma takiego słowa w jego słowniku :ico_nienie: I wszystkim mówi ,że jestem w ciąży i jestem upierdliwa! :ico_puknij: Do teraz mnie telepie .Mówię ,że czasem wolałabym być sama.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lis 2010, 15:14

@gniecha, :ico_olaboga: trudno mi sobie wyobrazić nawet co czujesz, faceci to są czasami bezduszne świnie i tyle... :-(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość