Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 lut 2012, 12:48

Aniula, za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kiedy robisz badanie cukru? ja mam za ok. 2 tyg iść, mniam :ico_chory:

[ Dodano: 17-02-2012, 11:52 ]
że będzie musiał wyprowadzić się do babci, że pieniędzy nie będziemy mieć dla niego :ico_olaboga:
a rozmawiacie przy nim o kasie czy wymyślił sam że będzie brakować dla niego?
smyk mówi że on bedzie przewijał, karmił, bawił a jak dzidzi będzie płakało to komuś oddamy :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

[ Dodano: 17-02-2012, 11:54 ]
A jesieni dalej nie widać.
właśnie szkoda, wątek mam spodziewających sie bobasków zamiera a ja lubię to forum właśnie dlatego że nie jest taka "masówka" . ale za mało to też kiszka...
jak byłam ze smykiem ciężarówka to każdy miesiąc był praktycznie osobno i było nas kilkanaście :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

17 lut 2012, 12:58

gosia888, o matko biedny Tomus ale sobie wymyslil dzieci to maja wyobraznie hehe
masz racje cos malo dzieci tej wiosny przyjdzie :ico_noniewiem:

Marta26, ja mam juz w ta srode :ico_olaboga: Boze jak ja tego nie nawidze :507:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 lut 2012, 13:07

tej wiosny przyjdzie
chyba jesieni :ico_haha_01:

zmykam, wyłączam kompa i robię postanowienie że będę go włączała tylko wieczorami bo jak rano zasiadłam to kurcze ciągle tu zagladam, a to jakaś gierka i nic nie zrobiłam :ico_puknij:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 lut 2012, 13:28

a rozmawiacie przy nim o kasie czy wymyślił sam że będzie brakować dla niego?
no właśnie nie. Znaczy czasem mówimy że nie kupimy tego bo nie mamy pieniędzy ale nie w kontekście że będzie ciężko bo drugie dziecko w drodze.
ale za mało to też kiszka...
no właśnie tym bardziej że na początku jest nas kilkanaście a potem wiadomo odpadnie dużo dziewczyn bo praca, bo brak czasu itp niektóre dziewczyny też tylko napisały parę postów tylko i koniec.
Jak ja zaczęłam wchodzić na forum (w lipcu będzie już 6 lat :ico_olaboga: ) to był jeden wątek rocznik 2005 cały. Potem przeszłyśmy na prywatny wątek wiadomo sporo się wykruszyło ale co jakiś czas kogoś dołączamy do watku już nie mamy z 2005.
Boze jak ja tego nie nawidze :507:
dobrze że jeszcze nie muszę tego pić. Ochydne to :ico_chory:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 lut 2012, 15:09

A mi tam nawet smakowało w poprzedniej ciąży :ico_oczko: - grunt żeby dużo cytryny było :ico_oczko: Mam nadzieję, że w tej też bezproblemowo wypię bo teraz jestem bardziej wybredna na smaki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 lut 2012, 15:14

nawet mnie nie straszcie u mnei ze smakami i zapachami kiepsko,ale mam nadzieje,ze dam rade ;-)
ale spiąca jestem.... :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 lut 2012, 16:41

u mnei ze smakami
ale to jest takie bez smaku tylko że słodkie. No i jak masz wypić taką ilość to aż niedobrze Ci się robi.
julchik22 a można z cytryną to nie zaburza wyniku?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 lut 2012, 17:10

Witam:)

Laseczki nie straszcie mnie ze aż taki gigant u mnie rośnie, bo nastawiam się pozytywnie na poród SN :ico_olaboga: Zresztą może lekarka źle pomierzyła..oby :ico_sorki:
Jolka ważyła 3580, podobnie jak mój mąż (podobno). A ja ważyłam niby 3200... więc mam nadzieję że dzidzia nie pobije naszych rekordów. Słyszałam że waga urodzeniowa często jest taka jak rodziców.

gosia888, no bez przesady...piszesz że jak Ty jesteś wysoka i za dużo przytyjesz to będziesz wielką babą...a ja? A ja będą jak kluska bo jestem niska (164).
4 kg mam na plusie wg tej wczorajszej wagi...ale wkurzyłam mnie bo kazała wejść bez rozbierania się w zimowych buciorach które same ważą z kg :ico_zly:
A dieta jak dieta....ograniczanie jedzenia,rezygnacja ze słodyczy i nadmiaru owoców. Raczej warzywa i chude mięso i nabiał. No i niedojadanie!
Tylko że ja w ciąży i tak jadam o wiele mniej niż normalnie...po prostu nie mam apetytu :ico_noniewiem:

Aniula co do wózka to materiał na pewno jest ciut wyblakły, jak to używany :ico_oczko: Żadnych innych wad nie ma. Te zabezpieczenia przy siedziskach się odpina. Każde siodełko ma pasy.
Siedziska montuje się tak jak Ci wygodnie...przodem do siebie, tyłem...to jest bardzo łatwe. I jest jeden adapter do fotelika (nie używany).
A... tych siedzisk się nie rozkłada,tylko odchyla -tzw. siedziska kubełkowe.

Jak znajdziesz na allegro to może będzie prezentacja tego wózka.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 lut 2012, 17:45

Qanchita, to chyba z deczka gin przegina, 4 kg to nie tragedia, moim zdaniem OK :ico_szoking:
ja też ważę się w butach, ciężkich spodniach itp ale pocieszam się że za to na wiosnę waga wskaże mniej a wtedy to mnie baaaardzo ucieszy bo bedę już baryłka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mi w poprzedniej ciąży chyba coś poknociły bo ta glukoza nie była nic a nic za słodka tylko mnie ta ilość przeraża i potem godzina siedzenia- dobrze że nie dwie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 lut 2012, 18:01

taka duza ilsoc tzn ile tego jest? szklanka - dwie? no i w ktorym tygodniu to sie robi? mam nadzieje,ze juz mi mdlosci do tego czasu przejdą :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość