Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 sty 2008, 17:33

Asia jak ty się rozpisałaś ale racja, a z tą lezbą to dobre :ico_smiechbig:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 17:41

A co do lumpików to kiedys nie lubiałam po nich chodzić do puki sam nie miałam takiego sklepu. Martynie takie ładne sukienki przywoziłam że hej. teraz też nikiedy chodze ale dla matyldzi mam sporo ciuszków więc jak juz to kupie coś Martynie. ostatnio kupiłam z nexta dwie bluzeczki jak nowe za 7zł i wiecie co są lepsze niż te co kupiłam za 25 w sklepie. Nie mechaca się, nie tracą koloru .

[ Dodano: 2008-01-24, 16:43 ]
No Asiu ja tez nie lubie jak facet nie ma swojego zdania i robi wszystko co mu karzesz. Życie by było nudne. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-24, 16:43 ]
z takim facetem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 sty 2008, 18:18

No co by kobieta robiłam gdyby nie facet, zwłascza jak ma się ZNPM :-D
Ja zmykam na solarkę, potem robota czeka zajrzę może potem jeszcze :D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

24 sty 2008, 18:19

Maziu super przepis :ico_haha_01:
Nexta z lumpiku też bardzo lubię :)

Asiu, tresura jesli w ogóle da skutek to na krótką metę... ważne żeby z własnej woli chciał coś robić a tego tresurą się nie osiągnie

Wstał łobuz 16.30. w dobrym humorze, ja też odsapnęlam od niego i od razu imaczej sie czuję :ico_brawa_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 18:22

No moja jeszcze śpi ale chyba juz nie długo wstanie :ico_haha_01: Ale sobie też odpoczęłam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 sty 2008, 18:25

No właśnie Eluś :-) my co rusz się wściekamy na nich, a widziały gały co brały, chyba Martula pisała o tym jak to dopiero po ślubie wychodza te paskudztwa z faceta, ale pewnych rzeczy wyplenić się ine da i już, zawsze będą nas te same rzeczy wurzały u naszych facetów. Też nie działa na mnie słowo kompromisy, bo pewnych rzeczy się nie da akceptować :ico_oczko: Ale nudno by byłojakbyśmy raz dziennie po razie sobie nie dali :-D
Idę bo nie wyjdę

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 sty 2008, 18:41

aleście się rozpisały, przeczytałam tylko tę stronkę :(

nie mam za wiele czasu a to dlatego, że taki rygor sobie narzuciłam... wykorzystuję każdą minutkę, nawet jak lalki śpią wieczorem to prasuję, albo coś sprzątam :-D ćwiczę, gotuję!!!! i tak jakoś czas leci, a że jak z bicza strzelił to już druga sprawa :-)

napiszę co u nas... tak mam chęć, bo nawet bloga zaniedbałam, bo mam kupę fotek i to jeszcze w aparacie, bo co się okazało nie umarł tylko bateria siada bez ostrzeżenia :-/

Mój faceciors jest leniwy, nie może się wziąć w garść by wstawać, sprzątać po sobie, pomagać mi i w ogóle - to olewam go i czekam aż się zmobilizuje :-D

Liluś już kompletnie zdrowa, o ile to była choroba a nie zęby, Różuś lubi rączki i czasem potrafi ryć dopóki jej nie ponoszę dłuuuugo :-D ale są takie słodyczy moje :-) uwielbiam je choć czasem szału dostaję i tak rzadko w porównaniu kiedyś jak np. pracowałam, zero cierpliwości :-D

Coraz częściej myślę o powrocie do pracy, dziś nawet napisała do mnie kobita, że chcę sie opiekować moimi laskami, mieszka niedaleko, sama ma 2 synów, jeden w przedszkolu (2 latka) to i czas ma a i na bieżąco jest - chce 10 zł/h, mam jeszcze jedną i jak będzie tańsza to się namyślę, bo moja Aga i chce i się boi... jak powie mi ostatecznie, tak zajmę się to wezmę ją, a ona nie wiem poczekaj, zobaczymy - nie ma niby na co czekać...

Ważę już 60 kg (prawie 6 mi poszło odkąd mam orbi) i ćwiczę 2 x po 23 minuty :ico_szoking: jestem happy :-) oby tak dalej bo motywacja jest, wchodzę już we wszystkie spodnie sprzed ciąż, ale jeszcze do starych spodzianków jak pracowałam mi trochę brakuje :-)

nie wiem co jeszcze, jakby mi która skrót walnęła...

Nie gniewajcie się, że nie ripostuję - nie mam kiedy za bardzo przeczytać, nawet jak coś oglądam to na orbi... :-/

buziaczki lecę obudzić moją Lilianę, bo w nocy spać nie będzie chciała :-D

[ Dodano: 2008-01-24, 17:43 ]
a i dziękuję za foteczki - ależ te maluchy rosną :-D widzę to np. porównując Lilę i Różynka :-)

wkrótce postaram sie podesłać nasze :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 18:45

Marittko ale się ozpisałś, jestes tak zajęta takiego tępa nabrałaś że jak to czytałam to tez w takim pospiechu :-D Choćbym się dziś gdzieś spieszyła a ja dziś leniwie się :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 sty 2008, 18:53

powiedzcie prosze po raz enty jak mam wkleić zdjęcie w podpis, takie jedno średniej wielkości?? :-D kiepsko z pamięcią u mnie...

MAziu - wybacz, nie chciałam Cię popędzać :-D hihi ja wykorzystuję nawet gości, np. moję siostrę by poodkurzać jak już nie uda mi się samej ;-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 19:05

No a co niech zobaczy jaki to miód,to dobrze że ci się daja tak wykorzystywać bo u mnie to chyba by nieprzeszło. O właśnie też zaczynam budzić tą moją małą bo już śpi 3 godz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości