Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lip 2008, 15:52

oj widzę że te nasze dzieci daja czadu...mój Synek chyba ulepiony z podobnej gliny, bo dziś też zrobił mi noc stulecia w ogóle nie mogłam zasnąć, było mi duszno, niewygodnie, no i na dodatek Mały też nie spał więc walił gdzie popadnie, czyli głównie w żebra i zołądek
Nie chce narzekac,bo i tak wole jak mi daje popalic,niz kiedy ma zly dzien i sie w ogole nie rusza,szaleje wtedy z niepokoju :ico_noniewiem:
Ale nieprzespane noce to jest dramat!Mam z tym problem ,tak od polowy ciazy i niestety jest coraz gorzej.
jestem przerazona i coraz lepiej rozumiem czemu babeczki modlą się o poród
Juz teraz jezeli nawet uda mi sie zasnac,to budze sie w trakcie przewracania na drugi bok,bo przeciez brzuch musze zabrac ze soba :ico_noniewiem: Oj masz racje -bedzie ciezko dotrwac do konca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lip 2008, 17:16

budze sie w trakcie przewracania na drugi bok,bo przeciez brzuch musze zabrac ze soba
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ta Miszka tylko brzucha nie zapomnij przy tym przewracaniu :ico_oczko:
:ico_olaboga: Ale upal :ico_olaboga: bylam na care bootsie(nie wiem jak to sie pisze)
i wrocilam z cala siata ta duza niebieska IKEA ciuszkow dla mlodej :ico_noniewiem: ciekawe gdzie to powkladam jak juz mam 2 komody zawalone :ico_noniewiem: ale takie sliczne jak nie kupic :ico_sorki: do tego udalo mi sie nawet wyrwac ciuszki DIORA :ico_brawa_01: juz sie niemoge doczekac tej mojej malej ksiezniczki :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lip 2008, 17:57

Ale upal
Marunia-RATUNKU!!!!!!!Ja juz nie moge,u nas jest chyba z 40 stopni,az mi niedobrze :ico_olaboga: Ja chce deszczu,niech juz leje do wrzesnia :ico_sorki:
juz sie niemoge doczekac tej mojej malej ksiezniczki
Oj tez sie kochana nie moge doczekac,ale zaczyna mi sie juz dluzyc :ico_noniewiem: Pokazalabys lepiej co tam kupilas,ja juz nawet nie mam co kupowac,wszystko juz mam :ico_noniewiem: Nawet pieluchy i chusteczki do dupeczki mojej kochanej-ale bede calowac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lip 2008, 19:36

ja juz nawet nie mam co kupowac,wszystko juz mam Nawet pieluchy i chusteczki do dupeczki mojej kochanej-ale bede calowac
boze najgorsze ze ja tez juz wszystko mam :ico_olaboga: ciuszkow to ja na serio nie bede juz miala gdzie powkladac :ico_sorki:(wyobraz sobie jak jeszcze dzisisj przytargalam ta wielka niebieska torbe z IKEI pelna ciuszkow malutkich) no ale co zrobic glupia jestem i tyle bo mala tego nie wynosi i potem bede rozdawac :ico_noniewiem:
Szukam nowego samochodu :ico_noniewiem: i kurde sobie wymyslilam ze LUPO kupie bo maly silnik i ekonomiczny po miescie-ale kurde czy mi sie tam wozek zmiesci :ico_noniewiem: nie wiem chyba bede zgadywac albo co :ico_noniewiem:
Ja juz nie moge,u nas jest chyba z 40 stopni,az mi niedobrze Ja chce deszczu,niech juz leje do wrzesnia
nie no dzisiaj to jest juz istne przegiecie -zupelnie nie angielska pogoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lip 2008, 20:36

Szukam nowego samochodu i kurde sobie wymyslilam ze LUPO kupie bo maly silnik i ekonomiczny po miescie-ale kurde czy mi sie tam wozek zmiesci nie wiem chyba bede zgadywac albo co
Mysle ze nasze wozki wejda bez problemu,tym bardziej ze do bagaznika bedziesz wkladala sam stelaz,a wiesz jaki on maly jest.Naprawde nasze wozki to na rower zapakujemy nawet :ico_brawa_01: A ogladalas Citroena C4,tanie jak barszcz ,2003r tak 2500f,a bardzo fajny.
boze najgorsze ze ja tez juz wszystko mam ciuszkow to ja na serio nie bede juz miala gdzie powkladac (wyobraz sobie jak jeszcze dzisisj przytargalam ta wielka niebieska torbe z IKEI pelna ciuszkow malutkich) no ale co zrobic glupia jestem i tyle bo mala tego nie wynosi i potem bede rozdawac
Ja tez z pusta torba nigdy nie wracam z miasta,mimo ze wszystko mam :ico_noniewiem: Staram sie nie lazic po miescie za duzo,bo nie ma sily zaraz nakupuje :ico_noniewiem: Normalnie na sile.
nie no dzisiaj to jest juz istne przegiecie -zupelnie nie angielska pogoda
Ja kiedys myslalam ze taka wlasnie jest angielska pogoda,bo pierwsze 2 lata mojego zycia w Anglii byly takie upaly codziennie od maja do konca wrzesnia :ico_olaboga: Dopiero ostatnie 2 lata takie zimne ,co nie?Artur mi przywiozl wiatrak,to troche lepiej,ale myslalam ze wykorkuje normalnie :ico_olaboga: Akurat w tym roku wole deszczowa pogode :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lip 2008, 20:52

kilka ciuszkow z dzisisjszych zakupow :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek-a to na sciane kupilam
szuflady juz pelne :ico_brawa_01: Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lip 2008, 20:56

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale bedzie laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lip 2008, 20:57

ogladalas Citroena C4,tanie jak barszcz ,2003r tak 2500f,a bardzo fajny.
musze go zobaczyc bo jak na ten rocznik to na serio tani jak barsz -zaraz wchodze na Auto trade i ogladam :ico_brawa_01:
Ja tez z pusta torba nigdy nie wracam z miasta,mimo ze wszystko mam Staram sie nie lazic po miescie za duzo,bo nie ma sily zaraz nakupuje Normalnie na sile.
oj dokladnie...a to dopiero poczatek...no bo dziecku trzeba caly czas cos dokupowac :ico_brawa_01:
Akurat w tym roku wole deszczowa pogode
:ico_haha_01: zawsze na opak jest niestety :ico_noniewiem:
ja tylko nie chce rodzic w taki upal :ico_sorki:
Naprawde nasze wozki to na rower zapakujemy nawet
:ico_haha_02: oby bo ja cos nie mam talentu do pakowana do samochodu :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-07-27, 21:05 ]
Ale bedzie laska
:-D no ja mam nadzieje-zeby mi potem nie powiedziela ze ja bamberso ubieralam :ico_noniewiem:
Zreszta mala bedzie nie bedzie pyskowac to ja moznabedzie w to co mi sie podoba ubierac-potem nie bedzie juz tak latwo :ico_noniewiem:
ogladalas Citroena C4,tanie jak barszcz ,2003r tak 2500f,a bardzo fajny.
wlasnie ogladam-ale maja silnik od 1,6-szukam tak do 1,4-a najlepiej to jakis na wode :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 lip 2008, 22:22

mmarta81, Ale super ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a ten dresik boski :ico_brawa_01: szukam wlasnie czegos takiego dla mojego dzidzioczka :ico_brawa_01:
nie zazdroszcze wam upalow juz wole deszczyk, tu w Irlandi mamy tak srednio 24 stopnie teraz, ale sloneczko jest tak do poludnia potem chmurki ale nie pada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lip 2008, 22:53

mmarta81, Ale super ciuszki
:-D jak sie Wam dziewczyny podobaja to mam nadzieje ze Igoli tez :ico_sorki: sie spodobaja :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn i 1 gość