Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 lut 2009, 18:37

Yvone mam nadzieje ze szybko przejdzie,biedna ta nasza Ami :ico_placzek: !!!Podziwiam Cie ze jeszcze nie zwariowałaś!!!!!Trzyamm kciuki żeby szybko przeszło!!!!

Ania Pedeutologia to nauka o profesji nauczyciela,brzmi skomplikowanie ale w porównaniu z chirurgia to bułka z masłem więc Ciebie to juz w ogóle podziwiam i Twój jakże chłonny mózg bo jak sobie przypomne jak mój A rył i tego były stosy w domu to wiem że to cholernie ciężkie studia i w porównaniu do moich to ja mam wakacje a nie sesję :-D Super że Tosiek taki rozrywkowy ,rośnie dusza towarzystwa :ico_brawa_01:

Ja zaraz się zbieram robić ksero ksiąki do tej pedeutologii nieszczęsnej i dobrze że A mnie zawiezie na miasteczko bo tam za 6gr :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 lut 2009, 19:18

Sylwia, :ico_pocieszyciel: Patryk. Trzymam kciuki, zeby bylo tak jak pisze Ania, ze sie szybko wydali i bedzie dobrze. :ico_noniewiem:

Yvone, to Amelke dalej trzyma? Biedulka nasza... :ico_pocieszyciel:

Fakt, ze troche ciezko przez ta prace cos zrobic. Pracuje od 10-18 albo od 12-20 wiec tak glupio... ale staram sie jak moge, chociaz na silownie przestalam chodzic bo niby kiedy? :ico_noniewiem:

A u nas znaczna poprawa. Szymek byl juz na spacerku. Szalal z dzieciakami i caly jest szczesliwy. Ostatnio nie odpuszcza zadnej kaluzy :-D wraca caly w blocie. Moj błotny potworek :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lut 2009, 21:43

ojej a ja sie znowu musze uczyc, ale potem do 12 mam luz bo egz ze sztuki prosty ponoc jest :-D a ja w artykule mialam o pedologii ide sie umyc i do roboty
wyszla Lece druga dolna dwojka!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 lut 2009, 00:31

A u mnie dzis porażka, bo od ostatniego posta nic nie przeczytałam, bo Markowi coś wypadło w pracy więc nie wziął Tosi na basen :ico_placzek:

A teraz mi się już nie chce. Za to jutro ide na 8.30 na indor cycling- trzeba troszkę się wypocic bo od siedzenia w domku tylko dupsko rośnie. potem szybkie zakupy bo w sobote zwala mi się sie 11 osób :ico_szoking: , które zresztą sama zaprosiłam, bo wszyscy chćą spróbować moich potraw z thermomixa.

Słodkich snów dziewczeta.....

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 lut 2009, 09:38

hej Dziewczyny!!!

Wisienko w przypadku Nelci żadna kałuża nie może byc pominieta :ico_olaboga: ,chyba przestane prac bo to i tak nie ma sensu bo za 5 minut wyglada tak samo :ico_oczko:

Aniu Ty to chyba kochasz gotować ale z takim thermomixem to chyba nie zajmnie duzo czasu...a co masz zamiar serwować?

My dzis chcemy posprzątać i zrobić zakupy żeby jutro mieć luz...a gości mamy w niedziele...też coś trzeba wymyślić :ico_olaboga:
Dzis w nocy spałam jak kamień a że nie moja kolej wstawania była więc nawet sie nie obudziłam jak Nel sie przebudziła :ico_brawa_01: za to rano ja wstałam z Nel :ico_zly:
Nel sie nauczyła mówic co to i łazi całymi dniami i pyta ctso to? :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 10:25

Nel sie nauczyła mówic co to i łazi całymi dniami i pyta ctso to?
Lenka mówi "To to?" Nauczyła się od Aiszy :-D ale króluje "Bam"

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 lut 2009, 11:06

A u Szymka ciagle tylko mama i be :-D Ciezko mu idzie nauka mowienia.

Aniu, ten thermomix to musi byc super sprawa. Pochwal sie co planujesz zrobic.

Ja dzis umieram od rana. :ico_placzek: boli mnie brzuch, biegunka, wymioty etc. I czekam tylko na swojego koordynatora zeby mnie puscil do domku, bo nie wytrzymam dzisiaj, :ico_chory:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 lut 2009, 11:54

WIsienko szkoda mi Cię, siedzięc w pracy z takim niemiłym choróbskiem, oby Cię szybko zmienili.

Ja właśnie wróciłam z tego indoor cycling- REWLACJA- normalnie upociłam się jak nigdy, mało zawału nie dostałam, ale nic mnie teraz nie boli a pani móiwła,że 60min takiego trningu (fut burning) to 500kcal stracone, no ja za pewne mniej bo miałam ciagle za wysoki puls i musiałam robić lekka wersej. Bo się jeździ z pulsoksymetrem i ma się trzymać w granicy 160 wtedy się najlepiej tłuszcz spala. A usapałam się :-D ,zeby nie mieć potem zakwasw, aż mi się poród przypomniał bo wtedy też tak sapałam. Gorąco polecam.

W drodze do domku zrobiłam zakupy, dziś nie ma niani więc z nauki nici :ico_placzek: a do tego mega mgła to mi się wychodzić nie chce ale trzeba będzie.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 12:40

ja sie jeszcze douczam, wlasnie polozylam Lenke wiec bedzie chwila :-) Pisze dopiero o 16.30 ale potem mam przerwe do czwartku.
Pruedence, podziwiam Cie, ja w ogole nie mam zapału do takich rzeczy :-D dla mnie to ewentualnie nordic walking bo lubie chodzic :-D moja babcia byla tym zachwycona, chociaz na poczatku przerazila ja wizja tego ze dostanie jakies kijki

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 lut 2009, 12:40

no ja byłam własnie ale tylko pół godz bo ta mgła mnie wkurza... :ico_zly:

Wisienko no to niedobrze że się rozchorowałas a w pracy siedzieć jeszcze to tymbardziej niefajne!!!!

Ania ale super sparawa tak sobie ćwiczyc z ranka :ico_brawa_01: noi fajne ćwiczonka.A gdzie chodzisz??

Janiołku bam tez było ale jakis czas temu :ico_oczko: Janie ze Lenka może się uczyć od innych dzieci bo Nel nie bardzo ma okazje.Mieszkamy we 3 w jednym mieście a tak ciężko się nam spotkac ale mam nadzieje ze jak zrobi sie ciepło to nadrobimy :ico_brawa_01:

Ja dziś musze zacząć si e uczyć bo ta ksiażenczka z pedo to taka z obszerniejszych :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości